Innos 3d artwork.

+
Innos 3d artwork.

Witam wszystkich. Z tego co wynika z opisu działu to można tu zamieszczać wszystkie możliwe grafiki więc - zaprezentuje moje grafiki. Chciałbym poznać waszą opinię drodzy gracze no i twórcy Wieśka :D
 
Ta ostatnia głowa jest świetna, bardzo realistyczne, a co do tej pierwszej to na początku myślałem, że są to zęby z czego jeden jest taki trochę hmmm zarośnięty i spróchniały :D Podoba mi się jeszcze ten potwór o elfich uszach (podobne do trolla z Warcrafta) ;)PSTo można robić już swoje galerie? Kurcze zaraz się zabieram, jak zawsze o wszystkim dowiaduje się ostatni, nikt mi nie powiedział...
 
Podobają mi sie wszystkie oprócz trzeciej od dołu :) A najlepszy pierwszy grzyb i ostatnia twarz
 
Trzecia od dołu to próbka możliwości Photoshopa bardziej (pierwsza praca w Photo od 3 lat :D) ale sam model i tex były naprawdę słabe i szybko je robiłem.
 
Ładne masz te prace ;)Innos (IFRIT), masz tam coś jeszcze? Chętnie bym obejrzała :)PS. czym Ty to robisz?
 
InnosIFRIT said:
Trzecia od dołu to próbka możliwości Photoshopa bardziej (pierwsza praca w Photo od 3 lat :D) ale sam model i tex były naprawdę słabe i szybko je robiłem.
Wierz mi, gdybym ja nawet rok czasu poświęcił, by stworzyć taką twarz, to chyba bym pękł z dumy... :) Świetne modele :beer:
 
Praca na konkurs organizowany przez www.3dtotal.com. 2 h 40 min. Prezentuje Orka - taki był temat konkursu.Używam Blendera i Zbrusha do 3d a Photoshopa/Gimpa do 2d i postprodukcji.
 
ja zainwestowałem w końcu w photoshopa i się ucze :)narazie umiem fotomontaż tworzenie deszczy zmiana oloru poszczególnych części ciała itp.ale przyznam że takiego bymnie zrobił :D
 
W.I.P kolejnego modelu na kolejny konkurs szybkiego sculpienia. 2 h 40 minutUbranka będą jeszcze poprawiane bo tak na szybko :p
 
Buehe, niezły ten królik (o właśnie, dlaczego królik/zając?). Zauważyłam, że większość swoich postaci robisz stare, pomarszczone, brzydkie. Nie masz czegoś gładkolicego? :p (nie mówię, że te są złe, tylko tak z ciekawości)
 
Top Bottom