Jaki największy dmg udało się wam uzyskać?

+
Jaki największy dmg udało się wam uzyskać?

Ogólnie,nie ważne czy jesteś na eliksirze czy up'ie.Ja miałem raz 750~ z Perunem.
 
Ja miałem z eliksirem nigredo, rosomakiem i perunem około 700 na Azarze (oczywiście z ciosu specjalnego dla stylu silnego miecza stalowego (5 poziom). Tak, to jest możliwe. Poziom trudności - hard :) Miecz - Sihill
 
Raz miałem 640. Coś około tego. Cmentarz na bagnach, walczyłem z tą przerośniętą Bruxą. Z rosomakiem i perunem wszystko można zdziałać ;D styl silny (poziom V)
 
Jako, że grałem ostatnio w wieśka bardzo bardzo dawno to nie powiem jak dokładnie do tego doszedłem, ale miałem około 1000 lub coś takiego na kościeju ;p Opisywałem to kiedyś w jakimś temacie "Jaki macie sposób na kościeja" x czasu temu, pamiętam że wiązało się to z naćpaniem Geralta eliksirami, tak że ledwo chodził i był na skraju śmierci xD dodatkowo kamienie runiczne, cios specjalny... i jakoś tam wyszlo ;p
 
Wierze ci ! Ja wczoraj z Igni 673 < lol na III poziomie jest Ignia > ;D To naprawdę było zajeb**** uczucie :pZaprawdę powiadam wam ... Iż to był fuks (heh)
 
Ja miałem 700 na knechcie Zakonu Zgrzanego Chwasta - Ard'aeyne (Mam go z moda ) ,Siła 5 ,eliksir nigredo :DI 600++ z Aerodnighta -Perun ,rosomak ,elkisir nigredo, siła 4 + atak zpec. Sam nie wiem ,jakim cudem...PS.Igni miałem max 100 :)
 
Ja strzydze w V akcie opaliłem porządnie sierść z Igni - 1425 dmg. (Igni mój Geralt ma na maxa (wszystkie zdolności z tego znaku)
 
Top Bottom