kaedweński setnik premium w beczce?

+
Mam dziwne pytanie , czy karty odblokowywane w księdze nagród powinny wyskakiwać w beczkach?
Wydawało mi się, że przy wiedźminach ktoś wspominał, że nie powinny. Dzisiaj otwierając beczkę premium otrzymałem kaedweńskiego setnika premium, (kiedyś w beczce znalazłem też elfiego łucznika premium, ale nie miałem czasu pisać)
 

Lexor

Forum veteran
Tak, w beczkach karty z talii startowych występują, ale jedynie w wersjach premium.
 
Tak, w beczkach karty z talii startowych występują, ale jedynie w wersjach premium.
1 kaedweński setnik nie jest kartą startową, tylko z zestawu podstawowego
2 pytałem czy karty odblokowywane w księdze nagród - np. niedźwiedzica , elfi łucznik, wiedźmini, kaedweński setnik, czy też dowódcy mogą wyskoczyć w beczce , czy to błąd? Wydaje mi się , że mówili, że jedyna możliwość odblokowania niektórych kart premium to wykupienie ich w księdze nagród
 

Lexor

Forum veteran
1. Już nie? No ale na pewno był. Talia startowa NR w momencie premiery HC: https://gwentup.com/deckbuilder/IwIhISIWI4I4IUIUIpIp1h1h1q1qshsh5O5Omk9R90909o9oRTRT

2. Dowódcy nie są traktowani jako karty. Wszystkie karty wypadają, a karty startowe jedynie w wersji premium. Karty premium jakie są w drzewkach to karty (w takim razie) ze "starych" zestawów startowych i one też, w wersjach premium, wypadały z beczek. Zmienili zestawy startowe, ale (jak widać) jak zawsze o czymś zapomnieli (w tym wypadku o kartach w drzewkach).
 
1. Już nie? No ale na pewno był.
Ano był, był panie w................Lexor. Ile to się od tego czasu pozmieniało. :)
A tak poważnie to chyba dalej mam w gwincie tą talię startową, bo u tych co trochę częściej grali to talii nie zmieniali w bibliotece na nowe.
 
Top Bottom