Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Poznań :D Co prawda akurat tutaj gdzie jestem tereny im w miarę odpowiadają, bo wokół jest trochę lasów. Teraz dziki i inna zwierzyna leśna coraz częściej pcha się do miasta za poszukiwaniem pożywienia. Np. ostatnio po parkingu w Starym Browarze biegał jeleń :p
 
Zobaczymy, czy będzie Ci tak wesoło, jak będziesz się spieszył na egzamin, a dziki akurat zorganizują sobie przed wejściem nasiadówę :D.
 
Ahhh te wyniki cząstkowe egzaminu z których zaczyna wynikać, że jakieś 2/3 roku nie zda w pierwszym terminie. :)
 
Niestety, tylko do śmieci chciały się dobrać i ogólnie buchtowały, ale w końcu jak przyjechała straż miejska to sobie odeszły...
 
Niestety, tylko do śmieci chciały się dobrać i ogólnie buchtowały, ale w końcu jak przyjechała straż miejska to sobie odeszły...

Bały się wejść w konflikt z prawem.

A tak swoją drogą to wiem, ile bałaganu potrafią narobić. Co one robią z drogami przeciwpożarowymi i ewakuacyjnymi u mnie w robocie... Po ich przejściu nadają się tylko do odbudowy. Wieloletnia darń na poboczach, na piędź gruba, nie do ugryzienia przy pomocy szpadla - po kontakcie z ich szablami wygląda jak potraktowana glebogryzarką. Nawet wytrząchnięta dość dokładnie - tylko pograbić i posiać marchewkę ;).
W mieście koło śmietnika może czują się niezbyt pewnie, ale na terenie leśnym trzeba na nie naprawdę bardzo uważać.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom