Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Nie zapomnij zarejestrować firmy, kupić kasy fiskalnej i odprowadzać podatki

Firmę z przyjemnością, podatki też, ale zdaje się, że straganiarze z pamiątkami kasy mieć nie muszą? (wnioskuję z tego, że nigdy nie mają, podobnie jak ludzie na bazarkach etc.)
 
Konieczność posiadania kasy zależy od rocznych obrotów i taki limit wynosi 20 k. Od stosunkowo niedawna to obowiązuje, wcześniej oscylowało w granicach 40 k, ale oczywiście dziurę muszą czymś załatać i się harpie wszystkiego czepiają...
 
Patrz @undomiel9 jak cię malują...

 
Pierwsza bitwa do przodu, zostały jeszcze 2... W sumie to byle tak trzymać. :) Kampania wrześniowa pełną parą po prostu...
 
To takie schorzenie jest...
Permanentny Wytrzeszcz Moderatorski. Od czujnego szukania okazji do banowania. Ale ponieważ mam trochę innych spraw, to tak jednym okiem szukam bardziej, a drugim mniej.
 
No niestety. I jeszcze leczę się u ortopedy, chroniczne podrygi lewego barku w ramach nerwowego tiku. Zwyrodnienie palca wskazującego ręki prawej to z kolei efekt zbyt częstego warnowania. Przykurcz śledziony i wątroby od zalewającej mnie żółci.
Mam wymieniać dalej?

I jeszcze ta schizofrenia.
Weź się zamknij, @undomiel9 .
Ktoś coś mówił?

Co to ja miałam?
O, właśnie podobno mam też wczesne stadium Alzheimera, ale nie pamiętam, kto to stwierdził.
Co stwierdził?
 
No niestety. I jeszcze leczę się u ortopedy, chroniczne podrygi lewego barku w ramach nerwowego tiku. Zwyrodnienie palca wskazującego ręki prawej to z kolei efekt zbyt częstego warnowania. Przykurcz śledziony i wątroby od zalewającej mnie żółci.
Mam wymieniać dalej?

I jeszcze ta schizofrenia.
Weź się zamknij, @undomiel9 .
Ktoś coś mówił?

Co to ja miałam?
O, właśnie podobno mam też wczesne stadium Alzheimera, ale nie pamiętam, kto to stwierdził.
Co stwierdził?

Alzheimera.
Wymieniaj - zainteresowanie zawodowe.
Ciekawy przypadek się robi, wszyscy moderatorzy tak mają?
 
Ale co mają? :teeth: Przypadki? Jeden przypadek, dwa przypadki, ban, placek z jagodami... :p

Swoją drogą - na tamtym arcie widać, że Und trochę zbyt entuzjastycznie podeszła do tematu depilacji łydek :D
 
A ja tam wiem. Może się wymieniają - w poniedziałek nosi Walec, we wtorek Und, w środę oboje biegają na golasa? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom