Kolejne nagrody dla Wiedźmina

+
Kolejne nagrody dla Wiedźmina

Miło nam poinformować, że uznanie graczy dla Wiedźmina po raz kolejny znalazło odzwierciedlenie w nagrodach przyznawanych przez czołowe serwisy internetowe o grach. Gamona, największa sieć serwisów internetowych w Niemczech, ogłosiła wyniki głosowania czytelników na najlepsze gry roku 2007 i w kategorii najlepsza gra RPG zwyciężył zdecydowanie Wiedźmin, przed takimi tytułami jak Final Fantasy XII, Hellgate: London, czy Mass Effect. Ponadto ukazały się długo oczekiwane wyniki głosowania czytelników serwisu Gamespot, gdzie w kategorii Najlepsza gra RPG ponownie wygrał Wiedźmin.
 
Jak dla mnie to rzadna nowośc, Wiedźmin jest po prostu najlepszą grą RPG tego roku i nie ma co do tego wątpliwości. Cieszę sie, że jestem posiadaczem tej wspaniałej gry. Jest warta każdego grosza.
 
Nikogo to nie dziwi. Wiedźmin to nie najlepsza gra RPG roku a ostatnich kilku lat. Reszta to odgrzewane stare kotlety z banalną fabułą (Gothic III Obvilon).
 
Wszystko ładnie pięknie,ale obiecywaliście,że w styczniu podacie wyniki sprzedaży Wiecha na świecie.. ??? Jeśli tego nie wiecie-styczeń się skończył w ubiegłym tygodniu... :wall: :dead:
 
Kurde ciągle jedno i to samo tylko wszyscy mówią że wiedźmin jest najlepszą grą RPG roku i tak dalej bla bla bla.... Ale powiedzmy sobie szczerze. Jeszcze jak zaczęli zapowiadać w prasie że powstanie "polska gra",na podstawie prozy Sapkowskiego, robiona z takim zapałem przez naszych ludzi, wiedzieliśmy (przynajmniej niektórzy) że będzie to wybitne dzieło. Chłopcy z zagranicy porostu mają spóźniony zapłon i tyle mogę rzec na ten temat ]:-> ]:->
 
Ile jeszcze tego? I tak się nie zmieśi na pudełku ani plakacie. Dajcie wyniki sprzedaży i już.
 
Hej!Jeśli chodzi o wyniki sprzedaży to podamy je już całkiem niedługo. 18 lutego organizujemy sporą konferencję prasową i podamy na niej szereg ciekawych informacji. Nie tylko podsumujemy wyniki sprzedaży, ale też odpowiemy conieco o najbliższych planach REDa. No i będzie jedna niespodzianka, może nie związana z REDem, ale całkiem ciekawa :)So stay tuned, more info soon!:)PozdrM
 
To jeszcze dwa tygodnie mamy czekać!? :-\ A nie moglibyście nam-forumowiczom wcześniej powiedzieć?? Nikomu nie wygadamy! ;)
 
Ile jeszcze tego? I tak się nie zmieśi na pudełku ani plakacie. Dajcie wyniki sprzedaży i już.
A za Wydarzenie Roku 2007 głosujący na stronie www.empik.com internauci uznali wprowadzenie na rynek gry multimedialnej „Wiedźmin”, o której jej twórczy powiedzieli, że została sprzedana na świecie w łącznej liczbie 600 tysięcy egzemplarzy, co jest absolutnym rekordem wśród polskich multimediów. „Cieszę się, że nie trzeba robić głupich gier, żeby odnieść sukces komercyjny” - powiedział jeden z współtwórców gry odbierając statuetkę.
źródło: http://www.empik.com/asy/gala
 
Czekamy, czekamy cierpliwie.... jeśli wyczekaliśmy te 4 lata na podstawkę naszego Witchera to i teraz wyczekamy te mizerne dwa tygodnie, mam racje?? Gdyby tak się okzazało że wychodzi za tyle i tyle wiedźmin 2, albo jakiś sequel do "jedynki"... radochy by było co nie miara:D
 
Podobnie jak poprzednicy mam wrażenie, że newsem była by wiadomość o nieprzyznaniu jakiejś nagrody Wiedźminowi... Bo tak to tylko formalności... ;)
 
Temat wałkowany wiele razy :) nagroda za nagrodą :) gratulacje za gratulacjami :)Ja się wyłamię i nie pogratuluję ;) Za to życzę, aby przyszłe sukcesy były większe niż ten osiągnięty przez Wiedźmina ;DBTW Ciekawość mnie zżera, co przygotowujecie na 18 lutego. Jesteście okrutni - jak tak można bawić się naszymi emocjami... :p
 
Mozna by zrobic jeden temat np: zdobycz Wiedzmina: bo jak tak dalej pojdzie to 1/2 tematow bedzie o tym co wiedzmin zdobyl(zasluzenie)
 
Gratulacje, gratulacje ale czy z tej konferencji będzie jakaś video relacja (nie mówie o całej ale chociaż najważniejsze info)? a co dotych 600 tysięcy to przecież CDProjekt mówił że milion chce sprzedać w ciągu roku a nie w pół :D
 
Podsumujmy to, co już wiemy...600 tysięcy w sumie, z czego 140 tysięcy w Polsce, 200 tysięcy w Rosji...to daje 260 tysięcy na zgniłym zachodzie! : D not bad :p
 
Caphironeionicus said:
Podsumujmy to, co już wiemy...600 tysięcy w sumie, z czego 140 tysięcy w Polsce, 200 tysięcy w Rosji...to daje 260 tysięcy na zgniłym zachodzie! : D not bad :p
Caphironeionicus said:
Ale do miliona daleko...
ee tam, oficjalnego info jeszcze nie mamy - można się połudzić ;)
 
Top Bottom