Konferencja CD Projekt RED i GOG.com już 18 października o 20:00

+
PhilPL said:
Brakuje mi troszkę do 18stki..ale Ty chyba też coś o tym wiesz "97" ;).


To co Wy w ogóle na tym forum robicie? :p Że się tak spytam "robaczki" ...


A wracając do konferencji to czekam na jakieś rzetelne streszczenie tekstowe.
 
Pokrótce to było to tak:

- GOG.com zapowiada gry ze swojego sklepu również na systemy Macintosh. W tej chwili jest już z 50 gier. Trzy zapowiedzi - ciekawych imo - gier.
- Wiedźmin 2 również zmierza na platformę Ogryzka. Nothin' new.
- RED Kit - super-hiper wypasione narzędzie, w którym questa stworzysz w 23-25 minut, udekorujesz świat w bardzo szybkim tempie oraz będziesz mógł się pobawić kamerą w dialogach manualnie lub pozostawić to automatowi.
- Tytuł Cyberpunk The Game to Cyberpunk 2077. Gra ma być sandboxem i tu się pojawiają informacje, które były na konferencji wiosennej. Pojawia się art i link do bloga o Cyberpunk - www.cyberpunk.net.
- Cała konferencja trwała 51 minut.
 
IwaN said:
To co Wy w ogóle na tym forum robicie? :p Że się tak spytam "robaczki" ...


A wracając do konferencji to czekam na jakieś rzetelne streszczenie tekstowe.

Z tego co wiem to to forum nie ma ograniczenia wiekowego, a nawet gdyby to jak komuś brakuje przykładowo jednego roku do 18stki to też tu nie może przebywać? bez przesady..no, ale nie będę już offtopował ;).
 
PhilPL said:
Z tego co wiem to to forum nie ma ograniczenia wiekowego, (...)

Forum jest na stronie które takowe ogranieczenie ma ...

Już kończę z tym spamem - wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać .
 
IwaN said:
Forum jest na stronie które takowe ogranieczenie ma ...Już kończę z tym spamem - wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać .

Lecz nie ma tu treści, które odpowiadałyby pod +18, ale dobra. Okej, ja też już ostatecznie kończe, bo to nie temat na taką dyskusję .
 
Top Bottom