Konkurs na weekend

+
Hmmm, trochę niesmak, że wygrał plagiat. Przecież ta praca opiera się na słynnych słowach przypisywanych Piłsudskiemu.
 
Veles said:
Hmmm, trochę niesmak, że wygrał plagiat. Przecież ta praca opiera się na słynnych słowach przypisywanych Piłsudskiemu.
Żadne tam plagiat, a rozumne wykorzystanie treści xD
 
Według zasad konkursu trzeba było między innymi spełnić ten warunek: "Na wybrany obrazek należy nanieść oryginalny, śmieszny tekst i umieścić go w komentarzu do tego newsa".

Czy zwycięzka scena była oryginalna? Moim zdaniem nie do końca lecz oryginalność można naginać do własnych potrzeb więc nie ma sensu się sprzeczać hehehe.

Niemniej jednak gratulacje dla zwyciężcy za dostosowanie cytatu do własnego użytku :)

Oby było więcej takich lekkich konkursów ^^.
 
Veles said:
Hmmm, trochę niesmak, że wygrał plagiat. Przecież ta praca opiera się na słynnych słowach przypisywanych Piłsudskiemu.
Niesmak by był, jakby wygrała jakaś inna praca. 90% z nich prezentowało poziom poniżej wszelkiej krytyki. A swoją drogą, to przydałoby się wprowadzić wymóg podawania numeru PESEL i serii dowodu przy rejestracji na forum, bo zdaje się, że mamy tu całkiem sporo 7-12-latków ;).
 
norolim1 said:
Niesmak by był, jakby wygrała jakaś inna praca. 90% z nich prezentowało poziom poniżej wszelkiej krytyki. A swoją drogą, to przydałoby się wprowadzić wymóg podawania numeru PESEL i serii dowodu przy rejestracji na forum, bo zdaje się, że mamy tu całkiem sporo 7-12-latków ;).
A potem lamenty: kto zabrał kredyt na moje dane!!111jedenjeden
:p

Czego oczekiwałeś. Jest "hit" w internecie to gimbusy myślą, że jak czerń "pasuje do wszystkiego". Swoją drogą żałosny "hit", bo połowa pewnie sama tak przekręca słowa.
 
Z własnych obserwacji wiem, że jak ktoś nadużywa słów typu "gimbusy", to sam rzadko kiedy wnosi coś do dyskusji. Konkurs jaki był, taki był, większość krytykowanych tu osób zwyczajnie podeszła doń na luzie, którego to luzu życzę takoż krytykantom.

http://www.youtube.com/watch?v=wZ1TxnYf8Vc

Co do nadużywania ostatniego mema:

InynierMamo said:
Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.
 
A mnie zawsze mnie ciekawiło ile lat mają ci, co tak beztrosko jeżdżą po "gimbusach"... Biorąc po uwagę, że to słowo ma góra ze 2-3 lata, większość pewnie siedzi jeszcze w liceum. Wiec tak się zastanawiam, czy również oni mają te 18 lat, które trzeba zadeklarować by wejść na stronę? ;)


Owszem, poziom tego konkursu nie był najwyższy, ale nie jest to raczej kwestia wieku. To po prostu przypadłość internetu.

EDIT: Ninja'd (no prawie)
 
Nie żebym uważał, że większość zaprezentowanych tu prac była wysokich lotów, ale gdzie byli narzekacze, gdy konkurs był w toku? Było wziąć w nim udział i podnieść poprzeczkę!
 
No no. Za chwilę zaczniecie wyzywać od hejterów wszystkich, którzy uważają, że żarty o kutasach i pierdzeniu są niskich lotów...i mają czelność głośno o tym mówić. Jak już koniecznie chcecie czegoś ślepo bronić, to proponuję jednak wybrać coś wartościowego.

Scani said:
Owszem, poziom tego konkursu nie był najwyższy, ale nie jest to raczej kwestia wieku.
Ja prawdę mówiąc własnie mam nadzieję, że to kwestia wieku. Bo jeśli to dorośli użytkownicy nam takie prace zaserwowali, to...ehh...no zastanówcie się sami.

Scani said:
To po prostu przypadłość internetu.
A co ma Internet do poczucia humoru i rozwoju emocjonalnego użytkowników forum? Chcesz mi powiedzieć, że oni się wszyscy w Internecie wychowali? Biedni :(
 
Scani said:
By z tradycji stała się zadość :D.


Mnie najbardziej rozbawił ten obrazek;)
 
norolim1 said:
A co ma Internet do poczucia humoru i rozwoju emocjonalnego użytkowników forum?

Zbaczając lekko na offtop, wbrew pozorom, ma bardzo dużo. I jestem pewien, że wraz z upływem czasu będziemy o tym słyszeli coraz więcej. Ale to temat raczej nie na to forum, a na pewno nie na ten topic.

Wracając do tematu, nie komentuję poziomu konkursu, mówię tylko, że wrzucanie ludzi do jednego worka ze względu na wiek, szczególnie jak się go nie zna, nie jest ani mądre, ani taktowne. Konstruktywna krytyka - jasne, "gimbusowanie" - jaką to ma wartość?
 
Scani said:
Zbaczając lekko na offtop, wbrew pozorom, ma bardzo dużo. I jestem pewien, że wraz z upływem czasu będziemy o tym słyszeli coraz więcej. Ale to temat raczej nie na to forum, a na pewno nie na ten topic.
Tak jak sugerowałem: to nie Internet wychowuje dzieci, tylko rodzice. Jeśli rodzice pozwalają dzieciom całymi dniami siedzieć w Internecie, to czyja to wina, że dzieci, dorastając pozostają emocjonalnie dziećmi? Internetu, czy może jednak rodziców?

Scani said:
Wracając do tematu, nie komentuję poziomu konkursu, mówię tylko, że wrzucanie ludzi do jednego worka ze względu na wiek, szczególnie jak się go nie zna, nie jest ani mądre, ani taktowne. Konstruktywna krytyka - jasne, "gimbusowanie" - jaką to ma wartość?
Po pierwsze, skoro cytujesz moją wypowiedź, to znaczy że odnosisz się do niej. Nic nie pisałym o żadnym gimbusowaniu.
Po drugie, sklasyfikowałem (wrzuciłem do worka) uczestników konkursu na podstawie poziomu zaprezentowanych przez nich prac. Poziom ten jest równy i niezwykle niski i jak ulał pasuje do jednego worka. Świadczy też o wieku fizycznym (lepiej dla świata) lub emocjonalnym (gorzej dla świata) uczestników. Nie widzę tu nic, co miałoby cokolwiek wspólnego z nietaktem, czy co gorsza, brakiem mądrości. Obawiam się, że w Twoich argumentach brakuje logiki. Dobrze by było, gdybyś też unikał osobistych podjazdów podczas wymiany zdań. Zarzucanie rozmówcy głupoty i nietaktu nie poprawia Twojej pozycji w dyskusji.
Po trzecie, jeśli chcesz podyskutować dalej, to zapraszam na PW, bo tu nas za chwilę udupią :p
 
Top Bottom