Kości zostały rzucone...

+
Status
Not open for further replies.
Wallace said:
Skąd Ty masz kasę na te wszystkie bajery? :p
Wcisnąłbym kit że to "wytrwałość i ciężka praca", ale wiadomo że Sawu to gimb...
Rodzina mnie w sumie wspiera, gdy wszystko już przepierniczę na kolejny niepotrzebny wiedźmiński bajer i brakuje kasy na książki, zeszyty, takie tam... Zdają się rozumieć mój fetysz :D
 
Błagam nie mam już miejsca na półkach;-) Jeśli to będzie plansza do pokerka to stanie obok mojej nieskończonej samoróbki.
 
Te kości, jak dla mnie świetne wykonanie. Oj czeka mnie nowy zakup, to pewne. Partyjka kościanego z kumplem latem na domku to jest to.
 
Blaidd said:
Te kości, jak dla mnie świetne wykonanie. Oj czeka mnie nowy zakup, to pewne.
Ano, Q-Workshop sprawił się z wiedźmińskimi kośćmi.

A ten wciąż kusi tym pokerem. :p
 
Gorączkowo się zastanawiam, gdzie ja to postawię i pomieszczę i jak to wytrzyma mój biedny portfelik. ;)
 
No ale te kości przecież są z EK W2.
A to co pokazuje Kolekcjoner Xna fotkach to ma trafić do masowej sprzedaży czy każdy sobie tak o pisze "zamawiam swój egzemplarz", a to będzie po prostu kolejny hend-mejdowy kościany pokerek?
 
Jabberwocky said:
No ale te kości przecież są z EK W2.
Wiem? Przecież napisałem, że Q-Workshop je robił - były na wyłączność kolekcjonerki W2.

Jabberwocky said:
A to co pokazuje Kolekcjoner Xna fotkach to ma trafić do masowej sprzedaży czy każdy sobie tak o pisze "zamawiam swój egzemplarz", a to będzie po prostu kolejny hend-mejdowy kościany pokerek?
Dział się nazywa "twórczość fanów".
 



Już wkrótce coś specjalnego dla Fanów Wiedźmina ... oczekujcie nieoczekiwanego
...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom