Mapa Orteliusa

+
Hit477 said:
Mapa bardzo fajna i dokładna. Trochę waży.Ponad 4 megabajtów, a ta CD-Projektu 1,47. Tylko jeszcze ją pomalować i będzie najlepsza jaką widziałem (nawet już jest)W przybliżeniu widać takie małe czarne kropki. To jest zamierzone?
Nasz szkic jest dość dużym formacie. Kropki nie są zamierzone.
Hit477 said:
Nie chcę się czepiać Waszej mapy, ale nie uważacie że Góry Smocze są trochę za bardzo proste (ja taki błąd popełniłem z moją, ****owo to wygląda) i z deka nierealistycznie łączą się z Sinymi? Ja bym Kaedwen rozciągnął do góry, państwa północe dał z deczka w dół (albo odwrotnie). Reszta jest super.
Chodzi Ci o to że przy ruchach górotwórczych nie mogły się wypiętrzyć w taki sposób? Być może, ale chyba już tego nie będziemy zmieniać.
Hit477 said:
Świetna mapa. Wydaje mi się, że jest nieco lepsza od tej z gry. ;D
Dzięki.
 
Znalazłem niewielki błąd w nazwie. Na mapie pisze "Bremevoord", a w rzeczywistości (wiedźmińskiej :)) jest "Bremervoord"Taki mały błąd :peace:, ale ogólnie wasza mapa rulez :beer:
 
Mapa jest super. No po prostu palce lizać i obgryzać. Skłoniliście mnie do ponownego (czy dam radę? :D) przeczytania opowiadań i sagi tym razem z podręczną mapą.Ale, ale. Może by tak do dwóch wymiarów dodać jako warstwę (tak wiem za dużo GoogleEarth) ścieżki przemieszczania się głównych bohaterów w czasie sagi.Dacie radę? Czy na myśl o tym strach Was obleciał? ;D Trzymam kciuki.
 
Przyznajcie się, myśleliście że projekt upadł? Że, po cichu wycofaliśmy się z działalności, licząc na to, że Nikt nie zauważy? Nic z tego :)Prezentujemy Wam postępy naszych prac nad mapą… Wróć! Nie nad mapą. Nasz projekt „trochę” wyewoluował i określenie „mapa” to już za mało. Ortelius Team we współpracy z 0xCAFE i Elvansem pracuje nad interaktywnym przewodnikiem po świecie Wiedźmina, którego głównym elementem będzie oczywiście mapa. Docelowo przewodnik będzie działał online na stronie internetowej. Obejrzyjcie zajawkę:TUTAJZapraszamy także na naszego bloga http://ortelius.creativegroups.net/ , założonego w ramach Creative Groups. Można stamtąd pobrać 2 wersje mapy - nasz pierwszy szkic i szkic wektorowy stworzony przez 0xCAFE. Ortelius Team jest pierwszym zespołem który dołączył do akcji. Nazwa nie przypadkowo kojarzy się z zespołem Ifrit, bo pomysłodawcą i wykonawcą jest 0xCAFE. Prace budowlane dopiero ruszyły, ale... http://www.creativegroups.net/community/index.php
 
Dzięki CreativeGroups nawiązaliśmy współpracę ze Szczepkiem. Pierwsze efekty współpracy są już widoczne, nasz blog teraz dostępny jest także w języku angielskim. Szczepek przetłumaczy dla nas także mapę, a tłumaczenie będzie zgodne z przekładem sagi na język angielski.
 
Na naszym blogu pojawił się nowy wpis dotyczący autorskich portretów władców ze świata Wiedźmina a ponadto w sekcji download można obejrzeć dwie ukończone prace. :)
 
Ulema said:
Na naszym blogu pojawił się nowy wpis dotyczący autorskich portretów władców ze świata Wiedźmina a ponadto w sekcji download można obejrzeć dwie ukończone prace. :)
Anne Henriette wyobrażałem sobie nieco inaczej, ale Venzlav jest genialny ;)Przy okazji pozdrowienia dla całej grupy :)
 
Świetna mapa! I bardzo popieram wasz projekt stworzenia interaktywnego przewodnika po wiedźmińskim świecie.
 
mBartek said:
Z mojej strony przez jedną milutką panią profesor...
I nic więcej trzeba jako wytłumaczenia :DSwoją drogą to zauważyłem, że na tym nowym szkicu nie ma jeszcze zaznaczonych Haaklandu, Wieży Jaskółki i Gwendeith(czy jak tam to się pisze :p )
 
Sorry za opóźnienie, nie zauważyłem że coś się tu pojawiło_Ostatnio próbowałem dokończyć mapę i jakoś fajnie namalować drzewo genealogiczne. Teraz przerwa, po sesji cała naprzód.
 
Top Bottom