Moj świat - mod

+
Chyba link nie działa.

#Edit
Już działa, zaedytuję post jak włączę.
Btw. to odpalać w REDKicie, czy za pomocą Wiedźmina?

----------------
| Dialogi |
----------------
Na razie znalazłem jedną literówkę, po zabiciu utopców Geralt spotyka się z Sam-Wiesz-Kim, jest tam literówka: "JezioŻe"
- W misji nekkerów poleciłbym zmienić "Ok" na "W porządku./Coś wymyślę." Ha, przypomniało mi się z filmu: "OKEJ?"
- Podoba mi się to. "Nikomu nie zdradzę przepisu." "Chyba, że..." lol'd.
- Po oddaniu mapy Cedrikowi: my zawsze dotrzymykujemy słowa czy coś takiego jest. Dalej jest Karecz, a nie kartacza.
- Po zrobieniu 3-ch questów jest tam: zę i jeszcze coś.
- "Dzięki, że dałeś mi odpocząć Zoltan" - POWAŻNIE? ZABIŁ WSZYSTKIE POTWORY DLA NIEGO I TO MIAŁ BYĆ ODPOCZYNEK? RACZEJ KATORGA.

----------
| Gra |
----------
- Utopców się mile zabija, a Golem jest za łatwy.
- Szkoda, że Triss się pojawia znikąd to znika do nikąd.
- Dlaczego Geralt podpowiada Zoltanowi co ma zabić?
- Chętnie bym sobie wybudował domek przy jeziorze pełnym utopców, w okół nekkerów obok i golema w jaskini. Zoltan, jesteś geniuszem.
- Za dużo harpii... to tylko mapa, a nie złoty przedmiot.
- Odnalezienie mapy to nie mały kłopot... LEŻY ONA NA ZIEMI! NIE JEST Z HARPII!

----------
| Mapa |
---------
- Źle pomalowane góry, wyglądają po prostu obrzydliwie.
- Same góry nie są złe, co prawda przydałoby się je podmodelować, bo ciągle wyglądają tak samo ale tylko tekstury odstraszają.
- Przydałby się jakieś drzwi do domu Zoltana...
- Zmień dźwięk podczas, gdy idzie się w stronę jeziorka... przypomina mi Slendera ;_;
- Wodospad, dodaj jakieś particle albo Enity Templejty, bo wygląda że woda spływa ale nie rozbryzguje się.
- Mesh wody jest położony na mesh wody przez co przebija i miga strasznie. Po za tym gdzieś jest luka.
- Wszedłem na góry które chyba są odgrodzone (te za jeziorem), ale nie mogę z nich zejść. Coś jest nie tak.
- Jak się wchodzi do jaskini to jest jedna skała na górze co odchodzi (przebija 2 mesh)
- Na lewo od jaskini parę roślinek lewituje.

______
Widzę, że przeszedłem już. Nie było żadnych upiorów pomimo zmiany godzin i trudzenia się.
Ogólnie: zrobiłeś zwykłą grindówkę, bez fabuły... daruje sobie ocenę... po prostu kolejna zwykła testowa mapa.

#Edit
Zaraz... droga zamknięta, Geralt pojawił się u Zoltana chce odpocząć, ale to jakim cudem on się tam dostał? Przypłynął ?
 
Last edited:
Top Bottom