Moje rysunki

+
Moje rysunki

Wszystkie rysunki powstały podczas lekcji więc nie są najlepszej jakości ale jeśli wam się spodobają to je dokończę , ba może nawet postaram się przygotować coś specjalnego najlepiej jak potrafię .





Tutaj macie ostatni projekt , nie mam zbyt dużo czasu na rysowanie ale postaram się regularnie coś wrzucać

nie jest to finalna wersja jak skończę to pobawię się jeszcze z cieniowaniem i małymi detalami
 
Łapaj plusika i ode mnie. Z tym, że wolałbym, (jestem belfer, więc...) gdybyś uważał na lekcjach. :)


EDIT:
Co to była za lekcja? WOS, czy inne ZPT? :p
 
Oko człowieka nieznającego się na rysowaniu stwierdza, że fajne. :) Też bym tak sobie chciała rysować na lekcji, niestety umiem co najwyżej patyczaki. :D
 
robert70r said:
Co to była za lekcja? WOS, czy inne ZPT? :p
Nie wiedziałem od czego skrótem jest ZPT i postanowiłem to wygooglować i moim oczom ukazało następujące rozwinięcie skrótu: "Zakłady Przemysłu Tłuszczowego Sp. z oo" :D jak mniemam nie o to ci chodziło? :p
 
bassiunia said:
Mam nadzieję, że to nie była matematyka. xD
Plusik ode mnie.
Spokojnie polski :cool:
Tutaj macie coś lepszego

Jak skończę rysować korpus to poprawię oczy żeby był trochę groźniejszy
 
Adamus said:
Nie wiedziałem od czego skrótem jest ZPT i postanowiłem to wygooglować i moim oczom ukazało następujące rozwinięcie skrótu: "Zakłady Przemysłu Tłuszczowego Sp. z oo" :D jak mniemam nie o to ci chodziło? :p

Chodziło mi o Zajęcia Praktyczno-Techniczne. :p

B l a d y , Bardzo dobra grafika - fajna ta krzywa gęba! ;) I plusik. :D

Spokojnie polski :cool:

Na polaku to chyba Młoda Polska była, co? ;) Jeśli tak, to jesteś usprawiedliwiony. Też tego nie lubiłem.
 
okiem plastyka stwierdzam ze jeszcze daaaaaallllleeeekkkkkkaaaaa droga do perfekcji. Jak gdzies znajde moje stare portfolio z dyplomu licealnego to pokaze wam swój dyplom z grafikami i obrazami o tematyce wiedzminskiej
 
No, może i jest to "daaaaaallllleeeekkkkkkaaaaa droga do perfekcji", ale człowiek się stara. Na lekcjach rysuje.
 
okiem plastyka stwierdzam ze jeszcze daaaaaallllleeeekkkkkkaaaaa droga do perfekcji. Jak gdzies znajde moje stare portfolio z dyplomu licealnego to pokaze wam swój dyplom z grafikami i obrazami o tematyce wiedzminskiej

Wiesz ja to mógłbym znaleźć "taakie" rzeczy, że sobie nie wyobrażasz. Byłoby ok, gdybyś tym swoim okiem plastyka , skoro już jesteś "taaakkkiiimmm" mistrzem, określił w sposób fachowy co tutaj nie gra, już i tak straciłeś czas na pisanie. Pisząc w ten sposób wychodzisz co najwyżej na lekko zawistnego laika. Nawiasem mówiąc z takim brakiem pokory jaką prezentujesz, kariery Ci nie wróżę.
 
Ponieważ nie znam się na rysowaniu, spytałem kogoś kto się zna.
Oto odpowiedź:



Celos666: Używaj też manekinów do rysowania twarzy, to unikniesz np falowanej szczęki, no i ogólnie asymetrii. Poucz się z tego Proporcje
 
Top Bottom