My forumowicze

+
Nie wiedziałem gdzie wrzucić:Otóż w sieci na ruskiej pojawił się juz trainer do naszego wiedźmaka. Natknąłem się na niego zupełnie przypadkiem, jako że trochę znam rosyjski zaciekawiony zajrzałem. Nie będę podawał linka (żeby nie było że kogoś kuszę) chyba że ktoś napisze na priv.PS.Witam oczywiście wszystkich nowych forumowiczów ;)
 
Witam was kochani!Nazywam się Karol i mieszkam w okolicach Elbląga. Wiedźmin mnie urzekł od pierwszego uruchomienia. Pochłania mi mnóstwo czasu, ale moim zdaniem - nie jest to czas stracony. Mam 25 lat i jestem studentem ostatniego roku studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem żonaty od 4 lat i mam śliczną córeczkę Olę - jak dorośnie będzie za tatusia grać ;D. Pozdrawiam wszystkich.
 
Witam wszystkich.Na imię mam Adam i mieszkam w Kołobrzegu. Nie dawno strzeliło mi 23 lata. Jeżeli chodzi o wiedźmina to podchodziłem do niego sceptycznie jednak jak wszyscy chyba tu obecni miło się zaskoczyłem kiedy pierwszy raz uruchomiłem grę.
 
Witam mam na Imie Bartek mam 26 lat i jestem z Katowic. Jeśli sa jacys fascynaci takze papierkowego Rpg to prosze o info na gg:7582258
 
Witam:)mam na imię Maciek i mam 19 lat. Mieszkam w C.K. Krakowie. Ogólnie niespecjalnie lubię fantasy, ale perspektywa zagrania w Pierwszą W Pełni Zadowalającą I Na Najwyższym Światowym Poziomie Polską Grę, wzięła górą. Wiedźmina kupiłem w sobotę. Sytuacja rozwinęła się na tyle ostro, ze przez tą paskudną grę nie poszedłem dziś na wykłady :p BTW w wersję 0.2 b gry The Witcher udało mi się zagrać parę lat temu (zaprawde powiadam była to straszna konspiracja, ale nie miała by ona miejsca gdyby nie moj znajomy Jasiu:p propsuję go zatem), trwało to może 5 minut, ale coś w tym bylo co zapadło mi się w pamięć. Pozdrawiam i jeszce raz gromkie Ave Temeria! Morituri Te Salutant!
 
Witam wrzystkich. Naimię mam Adam i mam lat 15 właśnie zdałem do trzeciej Gimnazjum.Wiedżmina dostałem w dzień premiery moje pierwsze wrażenia niebyły zbyt przekonujące ale gdy tylko zaczeła siępierwsza walka to mnie omiemiało. :eek: Jednakże gdy miałem przedsobą pierszą decyzję do podjęcia to przez 10 minut się zastanowiałem nad wyborem.Gra jes bardzo wciągająca realistyczna mam nadziejęże jak najszybciej wyjdądodatki do niej.Pozdro dla wrzystkich adminów i userów. ;)
 
Witam, od wczoraj jestem posiadaczem gierki...Facet, latek sporo, fan science-fiction, fantasy i innych dupereli, gracz cRPG, szczególnie Neverwintera
 
WItam wszystkich!Nie bede sie przedstawiał głębiej, bo toitak macie to w dupie:pMam na imię Michał, mieszkam w Gdańsku, jestem pracującym studentem Zarządzania, poza WIedzminem gram w Armed Assault.Pozdrawiam!
 
Witam.Jestem Adam, mieszkam w Szczecinie. Interesuję się grami RPG i cRPG. Lubię literaturę Fantasy, a szczególnie tą opartą na świecie Forgotten Realms. (innymi światami też nie wzgardzę). Gram w gry komputerowe od małego. Lubię szczególnie dobre strategie, wyścigi samochodowe i wszelkie gry, gdzie można się wcielić w jakąś postać (np NWN, NWN2, KOTOR1 i obecnie mój ulubieniec Wiedźmin).To wszystko.
 
Witam,Proszę o naprawienie wyszukiwarki działającej na forum.Po wpisaniu np hasła "x1400" (jak ati mobility x1400) i ustaleniu sortowania wyników w/g trafności oraz wyświetlania jako posty, otrzymujemy 22 strony rezultatów szukania z czego ledwo jeden zawiera szukany ciąg.Pozdrawiam,J.
 
Witam, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina... Wogóle to jestem wielkim fanatykiem Wiedźmina od dawien dawna, interesuję się wszystkim co związane z Fantasy / RPG... Dla Wiedźmina poświęciłem WoWa !!! :D:D:D Pozdrawiam
 
Witam, posiadaczem gry jestem od premiery, ale dopiero teraz znalazłem czas żeby coś na forum skrobnąć. Mieszkam w Wieliczce, gram na gitarze elektrycznej, lubie czytać książki ( nie koniecznie fantasy ), w weekendy studiuje a na codzień pracuje dla dużej, dobrze wszystkim znanej firmy :D
 
Siema wszystkim Na imie mam Filip mieszkam w Poznaniu,mam 18 lat swa przygode z ksizka wiedzmin zaczelem jakies 5 lat temu.Moje zainteresowania to fantastyka,mitologie swiata oraz gry komputerowe(Rpg i strategie)
 
Witam.Ja również jestem w posiadaniu wersji kolekcjonerskiej... oczywiście zarejestrowałem swój egzemplarz... ale co zrobiłem nie tak skoro, na forum nie mam chlubnego dopisku "posiadacz gry" ?Faktycznie, mój błąd... ale już wszystko OK :)
 
Witam ;) jestem nowy ;) (no, wczoraj sie zarejestrowałem)Mieszkam w takiej zatęchłej wiosce coś jak Wyzima Klasztorna ;) (co jak co ale kościołów mi nie brakuje ;) ) dokładniej to Gniezno 8)Co lubie?> oprócz wieźmina? ciężko powiedzieć ;) ogólnie RPGi, strategie.... ze sportów to głównie siatka, troche noga. uprawiane sporty to siatka i strzelectwo ;) więc nie wkurzaj mnie, a jeśli już mnie wkurzyłeś to trzymaj sie zdala od okien :pno, to chyba tyle...
 
DeoOmen said:
Mieszkam w takiej zatęchłej wiosce coś jak Wyzima Klasztorna ;) (co jak co ale kościołów mi nie brakuje ;) ) dokładniej to Gniezno 8).
wreszcie, cholera ktoś z moich terenów
 
może się spotkamy za rok ;) teraz ostatnia klasa gimnazjum potem do technikum idę ;) ale koniec "spamu?" jak coś to priv ;D
 
Witam wszystkich:)Nazywam się Paweł i mam 17 lat. Wiedźminem się nie interesowałem, aż do tej pory ::)Chodzę do 2 klasy Liceum ekonomicznego. Wolne chwile spędzam na bieganiu, uprawianiu sportu oraz telewizji i PC :) Pozdrawiam serdecznie.
 
Top Bottom