My forumowicze

+
kpt wlodzimierz czyli Jakub vel Kuba - wedle uznaniaSzczęśliwy posiadacz Edycji Kolekcjonerskiej od 23 października, na forum dopiero teraz poprzez problemy z meilem aktywującym :)Wiek - skończone 17 :)Zamieszkuje w Poznaniu i chodze do 8 LO - druga klasa :)Zainteresowania - fantasy (z Sapkiem i Tolkienem na czele), modelarstwo, książki, informatyka, kobiety :pCo ciekawe nie posiadam ani jednego kanału TV w domu (sam telewizor i DVD mam do ogladania filmów) już od ponad roku, z czego jestem dumny :D
 
Witam, moj ,,publiczny" nick to hell... a tu wystepuje pod pseudonimem artystycznym. Zainteresowania RPG glownie ze starej stajni BioWare , szanty, dobre piwo (lomza exportowa, henio). Kocham koty, jestem posiadaczka kociej mafi 2 sztuki wiecznie glodnych kotek jedna to Miau bo w kolko daje glos, a druga NIedowzrost bo wzros nie nadaza za masa ciala. Wazne w zmoim zyciu sa ksiazki bez ktorych nie umiala bym zyc. Film to horror i to najlepiej takie gnioty klasy ,,B". Gre dostalam w piatek i przez to nie poszlam na szantowy koncert, ale to nic bo ,,dziabnelam" piwo w domu.Pozdrawiam
 
Cze Jerstem jedynym spawaczem na hali z wyższym wykrztałceniem. Przeczytałem "Sapkowskiego" daweno temu i czytuje nadal, jak tylko moge siedze w kalonline - na priv serwie Ether serwer... Fajnie pograc w cos co tylko sobie wyobrażałem hehehe pozdr all
 
DZiku lat 24 z Olsztynnazajecie: meczenie studentów na laborkach na jednym z wydziałów UWM:)szcześliwy posiadacz gry od 31 października :)
 
ee to i ja sie wpisze a co ;P na imie mi maciek lat 21 od urodzenia zamieszkaly w sosnowcu ;) obecnie student informatyki ze sporymi zboczeniami zawodowymi (ale nie stereotypowy przygarbiony okularnik ;P ) co po niektore osoby moga nicka i avatar kojarzyc z pewnej gry mmo ze stajni gameforge (ogame -> gdzie robilem jako znienawidzony przez wszystkich operator gry na paru uniwersach oraz w obsludze tamtejszej sieci irc ;) z zainteresowan hmmm wymienianie crpg jest tu modne to i to zrobie (zaliczona praktycznie cala klasyka od planescape, przez fallouty po icewind dale i bg.. gothic i tes jakos mnie nie wciagnely ;) z papierowych hmm niestety nigdy nie mialem z kim sprobowac... no i oczywiscie wszystkie zagadnienia zwiazane z moim kierunkiem (acz glownie programowanie i sieci komputerowe).. wielka pasja od paru lat jaka jest siatkowka... ehh dobra styka bo sie rozpisalem.. niemniej witam wszystkich fanow AS-a i Wiedzmina :)
 
Wydaje mi się że to będzie odpowiedni wątek do opisania mojego problemu. Otóż mam problem z tymi owymi kartami z EK. Właściwie to nigdy nie miałem do czynienia z takimi gramy więc nie wiem jak w to się gra :p No to może ktoś wpisałby tu jakąś mocno rozbudowaną instrukcję lub nagrał filmik instruktażowy. Tylko mi nie mówcie żebym dokładnie przeczytał instrukcję bo już czytałem.
 
Drejk said:
Wydaje mi się że to będzie odpowiedni wątek do opisania mojego problemu. Otóż mam problem z tymi owymi kartami z EK. Właściwie to nigdy nie miałem do czynienia z takimi gramy więc nie wiem jak w to się gra :p No to może ktoś wpisałby tu jakąś mocno rozbudowaną instrukcję lub nagrał filmik instruktażowy. Tylko mi nie mówcie żebym dokładnie przeczytał instrukcję bo już czytałem.
załóż taki temat :p
 
DeoOmen said:
no raczej to nie jest odpowiedni wątek...
No jednak raczej może to jest dobry wątek ponieważ jest zatytułowany "My Forumowicze" I zwróciłem się z prośbą do was-forumowiczów o pomoc.
DeoOmen said:
DeoOmen said:
Wydaje mi się że to będzie odpowiedni wątek do opisania mojego problemu. Otóż mam problem z tymi owymi kartami z EK. Właściwie to nigdy nie miałem do czynienia z takimi gramy więc nie wiem jak w to się gra :p No to może ktoś wpisałby tu jakąś mocno rozbudowaną instrukcję lub nagrał filmik instruktażowy. Tylko mi nie mówcie żebym dokładnie przeczytał instrukcję bo już czytałem.
załóż taki temat :p
Nie zamierzam zakładać nowego tematu gdyż jest to zbędne bo topic nie przetrwałby długo a mod zapewne by go zamknął.E: i nie spotkałem się jeszcze z tym żeby ktoś miał taki kłopot.Omen jeżeli nie masz nic do powiedzenia to lepiej się nie wypowiadaj bo tylko sobie posty nabijasz takimi uwagami.
 
Heh, jak ja dawno nie pisałem o sobie ;)Nazywam się Szymon,mam lat 18 (19 tuż,tuż) i jestem z WLKP :) mieszkam w najstarszej wsi w powiecie (ponad 700lat)-w Potulicach :)Jestem poza tym,że duży (wzdłuż i wszerz Cheesy )to chyba całkiem pozytywnie zakręcony SmileyNa ogół nie jestem wredny,zły,mściwy ani niemiły,chyba,że ktoś mi baaaardzo podpadnie...Dla osoby,którą kocham jestem w stanie góry przenosić i poświęcić się bezinteresownie , co z resztą robię SmileyŚwiat i wszelkie wydarzenie przyjmuję z dystansem i staram się zbytnio nie zamartwiać na zapas SmileyWnerwiają mnie ludzie,którzy są cwaniakami i egoistami.Mam dość szeroką tolerancję na różne durne zachowania,ale są granice,których się nie przekracza.Lubię dobrą zabawę bez alkoholu i używek,czyli nie piję,nie palę i nie ćpam.Od urodzenia trzymam w ręku gitarę Wink mój tata zawsze grał,a ja odziedziczyłem,choć przyznaję,że nie przykładam się zbytnio,ale swoje umiem WinkAmatorsko pogrywam w piłkę nożną i sprawia mi to wielką przyjemność,pod warunkiem,że gram na luzie i bez presji.Gry komputerowe to mój drugi świat Smiley gdy mam chwilę wolnego czasu,to zwykle zwiedzam najciemniejsze lochy,albo zabijam najgroźniejsze potwory .Uwielbiam książki z lekką dawką fantasy (seria książek Jacka Piekary -polecam),ale nie pogardzę także inną,dobrą książką Smiley poezja nie kręci mnie może tak jak was,ale za to lubię słuchać mądrze zrobionych piosenek.Na ogół słucham ostrej muzyki,ale nie przepadam za HC Wink muza mnie relaksuje i daje do myślenia SmileyInteresują mnie również auta Smiley moje marzenie to Ferrari F430 alb Lexus LS 600 H WinkNoooo,to chyba wszystko,jeśli ktoś ma jakieś pytania-walcie śmiało Wink
 
Witam, jestem Xan i jestem 60-letnim zboczeńcem grasującym w internecie, właśnie upatrzyłem sobie nową ofiarę wśród moderatorów.Prowokacja czy też nie, nie ma się co bulwersować ;)
 
Spokojnie, Keth wróci. Jest bezpieczny... chyba :D A w ogóle to wy cudowni jesteście :p Zauważyć offtop to każdy umie, ale unikać to nikt ;D (ze mną włącznie :p). Więc żeby nie było - proszę skończyć już ten spam :D Porządek musi być ;)
 
Witam witam, jestem krawczan ( mam też inny nick, też często używany - JohnLenon, lub po prostu - lenon ;))mam 16 lat, mieszkam w Gdańsku ogólnie interesuję się fantastyką, muzyką, grafiką komputerową i rysunkiem. Acha, gram też na gitarze elektrycznej :pZ Wiedźminem mam krótką styczność (niestety) ale postaram się to jak najszybciej nadrobić :) Zawszę lubiłem gry. I to różne. Od dziecka tworzyłem gry planszowe i do dziś to robię. Oczywiście nie zawodowo - wiecie jak to jest - tak dla siebie i dla kumpli :).Aktualnie cały czas wykuwam się w kierunku grafiki komputerowej (sam też rysuję w photoshopie), ale mam zamiar również zacząć bawić się skryptami.Aha, właśnie - chodzę do klasy informatycznej, więc siłą rzeczy muszę się tym wszystkim interesować. Zawsze też chciałem stworzyć jakiegoś moda do gry. Pomysłów masa. Umiejętności niestety już mniej a w szczególności tej w pisaniu skryptów, kodów i innych szlaczków :)Ale uczę się, uczę i mam nadzieję, że gdy wyjdzie toolset do Wiedźmina to coś w końcu stworzę. Co prawda to skok na głęboką wodę (ledwo co daję radę w toolsecie neverwintera a ten jest o wiele łatwiejszy od Wiedźmińskiego :p).No, to chyba wszystko. Pozdrawiam ;)
 
hmm... integrujmy sie...dejv, lat 20 kilka, pochodze ze skrajnie poludniowej malopolski. sie czlowiek postaral to szlo dorzucic kamieniem do slowakow.obecnie w niemczech (hessen).zrobiona matura, brak dalszego wyksztalcenia. rozpoczalem mechatronike w niemieckiej wyzszej szkole zawodowej-przerwalem po jakims czasie.obecnie jezdze jako nocny kurier dla tnt, wczesniej roznie. od murarki poprzez warsztaty konczac na montoweaniu opon na czas ;)zainteresowania to babranie sie w smarze. uprzedzajac-jestem monotematyczny, potrafie wkolko gadac o silnikach, pod poduszka mam tarcze hamulcowe, na polce felgi a po pokoju walaja sie tloki... gdybym mogl to wstawilbym tu jeszcze kawe ale nie chce mi sie jej po schodach na pietro taszczyc a jest za wasko zeby wyjechac :/pozatym lubie dobra ksiazke, mam slabosc do Danielsa, mlodego wina i dobrego towarzystwa.witam spolecznosc :D
 
strawberrySiedemnastoletni mieszkaniec Warszawy, uczeń Zespołu Szkół Gastronomicznych im. Eugeniusza Pijanowskiego, przyszły organizator usług gastronomicznych. Wieczny erotoman, zafascynowany światem fantasy, zainteresowany komputerami, grafiką oraz fotografią. Zakochany w firmie Apple, japońskich samochodach i dziewczynie. Cóż można napisać więcej... Jestem dumny z tego, że jestem polakiem i nie zamierzam opuszczać swojej ojczyzny.Witam i pozdrawiam całą społeczność Wiedźmina ;)
 
no to teraz ja coś o sobie.... Mam na imię Mateusz....mieszkam w Sejnach.... Jedyne co lubię to tylko wlepiać pingle w monitor i szukać newsów o [move]Wiedźminie[/move], a i moje hobby to jazda( Xtreme ) na rolkach... Pozdrawiam całą Wiedźmińską społeczność!! :D ;D :D ;D
 
Top Bottom