My forumowicze

+
Witam, mam 10 lat i zabłądziłem.xPOk, teraz serio. Nazywam się Maciej, mam 14 latek. Lubię fantasy, kocham książki, czasami dobry film, muzykę (głównie rock) oraz strzelectwo.
 
Przedsawć się zawsze warto.Data narodin A.D.1973. 03. 05. Zamieszakały:Będzin"Zagłębie". Wykszkałcenie skromne- technik energetyk. Zainteresowana? Czasem zmontuję jakiś model z kartonu. Kiedyś sporo chodiłem po górach, Tatry ,Beskidy,Bieszczady. Lubię poczytać S-F. Starych pisarzy- LEM, ZAJDEL,POLCH,ORAMUS.ZIEMIAŃSKI.SNERG.K.DICK. C.KLARKE. Poługę krajowi oddłem w 11 Półku lotnictwa myśliwskiego we Wrocławiu, II eskadra w Mierzęcicach spec. hronometrarz. :dead: Co robię na tym forum? Bardziej lubię poczytać niż napisać. Czasu też niemam wiele, a Wiedżmin jest jednom z niewielu gier na które warto naprawdę pośwęcić czas. No chyba że S.T.AL.K.E.R. i STAR WARS-y. To tyle, Pozdrawiam .
 
LONG MAN>"Lubię poczytać S-F. Starych pisarzy- LEM, ZAJDEL,POLCH,ORAMUS.ZIEMIAŃSKI.SNERG.K.DICK. C.KLARKE".Widże ,ze nie tylko ja czytam stara,dobrą s-f ;D.Wiśniewski-Snerg "Robot" czy "Ubik" Dicka oraz "Solaris" Lema..ehh...moje ulubione.Coś o sobie-lat 18,ostatnia klasa w LO,zamieszkuje sobie w obecnej stolicy naszego kraju.Muzyka-rock,klasyczna.Czasami popykam sobie w dobre rpg czyt.Wiedzmina ;)
 
heyMam na imię Wojtek, jestem z Olsztyna, lata już nie te... niedługo stuknie mi 20 :dead:Tak jak większość ludzi tutaj uwielbiam twórczość ASA, no i jeszcze "DIUNĘ" Franka Herberta :)Narazie studiuję, a gdy tylko mam czas to gram na gitarze elektrycznej, czytam po raz setny wiedźmina, albo zajmuje się modelarstwem wyścigowym ( takimi małymi samochodzikami spalinowymi co wyciagają 80 km/h na prostej). ]:->Kiedyś zajmowałem się szermierką, niestety wszyscy rozeszli się w swoje strony... może do tego jeszcze wrócę...Peace :)
 
Cześć, mam na imię Jacek, mam 18 lat, mieszkam w Warszawie. Dążę do ukończenia nauki, jestem na dobrej drodze, bo już II klasa LO. :pPoza ASem lubię też twórczość Clive'a Cusslera, a wolnych chwilach na wyluzowanie lubię czytać książki Jeremy'ego Clarksona.Kolekcjonuję modele samochodów osobowych i ciężarowych w skali h0 (1:87), kolekcja nie jest może pokaźna, ale wciąż się rozrastaa w przyszłym roku zamiast uczyć się do matury pewnie będę tworzył własną dioramę dla moich sprzętów. :pMoją największą pasją są samochody ciężarowe (już w skali 1:1 :p) i to właśnie z siedzeniem za kierownicą wiążę swą przyszłość.Co do muzyki staram się poznawać każdy gatunek i coś z niego wybierać, więc nie mam jakiegoś ulubionego. Tak samo lubię Judas Priest,Mozarta, duet Blank & Jones, M. Fogga i Boba Marleya. Jestem fanem zespołu Scooter oraz przymierzam się do wstąpienia do fanklubuScorpionsów.Pzdr :p
 
Siema!Mam na imię Jakub, wiek przemilczmy(w Wiedźmina grać nie powinienem)chodzę do gimnazjum, słucham głównie cięższego metalu(np. Vader :))z książek to najbardziej A.S., Pilipiuk i Ziemiański, a z autorów zagranicznych Pratchet(mistrzostwo!), Salvatore, Simmons, King i wielu innych. Ogólnie jestem molem książkowym. Czytam trochę ponad 100 rocznie. Ulubione to pozycje powyższych autorów oraz np. cykl Diuna, Harry Potter(od 1 klasy-moja pierwsza w pełni samodzielnie przeczytana "prawdziwa" książka), Niezwyciężony etc. Głównie fantastyka/SF oraz nieraz sensacyjna. horror czy akcji. Uwielbiam grać, choć nie tak jak czytać, gdy jest okazja jeżdżę na nartach.
 
Na imię mam Tomasz ;] Nie będę się rozpisywać bo nie mam o czym pisać :] Ulubiony sport: koszykówka i troszkę siatkówka. Ulubione gry to zazwyczaj RPG, cRPG i strategie :p no czasami logiczne. Kiedyś coś kombinowałem w GIMPie i niekiedy do tego wracam :] stare dobre czasy.No to by było na tyle :> Chcecie wiedzieć więcej to pytajcie na PM.
 
Witam wszystkich!Na imię mi Kasia, lat mam 17, pochodzę z Jeleniej Góry. Na forum jestem po raz pierwszy. Postanowiłam rozpocząć moja przygodę w towarzystwie innych fanów Wiedźmina od własnej prezentacji. Do moich zainteresować należy literatura, teatr, RPG, D&D, technologia oraz tworzenie własnych tekstów. Mam nadzieję, że wspólna podróż przez świat stworzony przez pana Sapkowskiego oraz zmaterializowany przez twórców gry, będzie ciekawa i pełna niespodzianek. To tyle na początek. Pozdrowienia.
 
W odróżnieniu od niektórych spełniam stawiane graczowi wymagania co do wieku. I też pamiętam Spectrumy ;)Znalazłem się tu z tego samego powodu co wszyscy...A poważnie;Miałem w pażdzierniku poprzedniego roku poważny wypadek, w wyniku którego straciłem pamięć...Wszystko poznaję od początku, wszystko jest dla mnie nowe. Wciąż mam niejsne przeczucie że nic nie jest takim na jakie wygląda (choć lekarka w szpitalu Lebiody twierdzi, że to przez leki i po odstawieniu minie)Acha. I nienawidzę potworów......Jestem Artur i jestem Wiedźminem ]:->
 
Elwer said:
A poważnie, muszę, ale jakbym nie musiał, to bym naprawdę nie musiał... :D ;)
Bo tak, lewa noga prawie taka sama jak prawa, aczkolwiek prawa noga jest z przewagą :Dedit@down: to jest cytat :p
 
Dzień dobry :)To jest test (nie znalazłem wątku testowego, więc tutaj). Raz, dwa, raz, dwa, test.Do widzenia :)
 
Cześć, mam na imię Daniel, nazwisko : tajne wiek: tajny ,w wiedźmina gram nielegalnie Interesuje sie oczywiście fantastyka i Rpg-ami, oraz filmami przygodowymi i science - fiction. W wolnych chwilach gram w Wiedźmaka i piszę krótkie opowiadania fantasy. Może w wakacje napisze ksiażkę. Po za tym trochę modeluję twarze w Blenderze. To pierwsze forum, na którym napisałem więcej niż dziesięć postów. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 
Top Bottom