My forumowicze

+
@HuntMocy



---------- Zaktualizowano 10:43 ----------

Jakby co mogę zeznawać. ;)
 
@sochacki - witaj na forum!

Spoko, zaraz zbanujemy Szinczę i nie będzie dowodów
Nieładnie, nieładnie.
Błyskotliwa kariera powoduje zaniki pamięci hultaju jeden? :p

BTW, czy na forum podobnie jak w grze wprowadzić trzeba pomoc dla daltonistów? :p

@Vattier - oficjalne gratulacje: tona kamieni, trzy gnomy i sześć trolli skalnych.

Prost!

 
Bardzo dziękuje za tak sympatyczne przywitanie :)
Mam pytanie, czy w stopce można reklamować swoją stronę internetową?
Nie zauważyłem nigdzie regulaminu, mógłby ktoś podesłać?
 
Last edited:
Cześć jestem Mateusz, zaciekły przeciwnik znajdziek i osiągnięć w grach i wyznawca jedynego prawdziwego zbawiciela Przedwiecznego Cthulhu

 
Tak mało uwagi na acziwki zwracam, iż naprawdę zdziwiłam się, jak mi dzisiaj forum przypomniało, że jestem z Wami oficjalnie od 4 lat. Ależ ten czas leci, jeden Wiedźmin, drugi, trzeci.
Ze strony głównej znikają subdziały i choć to niby już prawie koniec powiadają, wiedźmińskie forum stoi i stać będzie. Oby jeszcze długo i na dobrym serwerze. Tego życzę sobie i Wam wszystkim ;)
 
Huh, dzisiaj mija 10 lat od mojej rejestracji. Choć nie odwiedzam już tego forum tak często (choćby z tego powodu, że W3 mi nie pójdzie jeszcze przez długi czas :<) i zaglądam w sumie tylko do Ciemnej Strony, to jakiś tam sentyment do was, robaczki, mam. I choć były forumowe wzloty i upadki, pozdrawiam wszystkich nadgorliwych modków, przyjaciół trolli, zwłaszcza tych, których już z nami nie ma. Pozdrawiam nawet tych, których nie lubię (za dużo by wymieniać). W życiu się nie spodziewałem, że to forum będzie miało jakikolwiek wpływ na moje życie, a przecież jednak już od 5 lat pałuję się z tym cepem Socchim za ścianą (tego nie pozdrawiam!).
Dobra, koniec tego ***. Jak to mówił papież Polak: dobra, na razie, ***, dobranoc. Życzę wam i sobie tego samego, co 10 lat temu: żeby Redom jednak coś tam się jednak udało przyzwoitego ulepić w tym czy-de marku.
 
Last edited by a moderator:
Wszystkim bliższym i dalszym znajomym z tego forum z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę przede wszystkim dużo zdrowia szczęścia spokoju spełnienia marzeń i wszystkiego, co najlepsze w nowym 2016 roku niechaj wspólnota Wigilijnego stołu towarzyszy nam przez cały nadchodzący rok a jedyne, co się dzieli to świąteczny opłatek niech ona połączy nas wszystkich.

Szczęśliwego nowego roku wam wszystkim.
 
Last edited:
Top Bottom