Najnowszy patch i nadal crashuje...

+
Status
Not open for further replies.
Najnowszy patch i nadal crashuje...

Tak, to jeden z tych wielu problemów, które wwystępowały.

Już mówie o co biega:
Końcówka instalacji, początek aktywacji, patchowanie do NAJNOWSZEJwersji - A ja się już cieszę -. Włączam grę, prolog, wychodzę z namiotu... crash.
To samo, ale na minimalnych ustawieniach. I jak się domyślacie również był crash.

Co mam zrobić? Może to wina konfiguracji komputera? Mogę udostępnić DxDiag...

Po premierze od razu również grałem i również crashowało do launchera. Tyle że wtedy nie było patchy... ;/
 
Jaki masz komputer ? spróbuje ci pomóc albo napisz do pomocy technicznej tw2support@cdprojektred.com
 
Cześć, dzięki że odpisałeś na mój post. A więc tak:
Windows 7 Ultimate 64-bit
DirectX 11
GeForce GTS 450
AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor (4 CPUs), ~3.0GHz
8GB RAM
 
BomBol said:
Cześć, dzięki że odpisałeś na mój post. A więc tak:
Windows 7 Ultimate 64-bit
DirectX 11
GeForce GTS 450
AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor (4 CPUs), ~3.0GHz
8GB RAM
Napisz do pomocy technicznej powyżej dałem adres.
 
Mniej wiecej ten sam problem, tylko u mnie zaczęło po instalacji patcha zacinac na kazdym poziomie srednim, minimalnym itd, pisałem juz o tym w innym temacie.
 
Dołączam się to tego problemu, chociaż u mnie wygląda to w ten sposób, że gdy chce zapisać grę (F5), to wtedy dostaje crash-a.
 
Dokładnie ten sam problem: wywala mnie na pulpit podczas save (obojętnie F5 czy normalny save). przed patchem 1,35 problemu nie było. O tyle to dziwne, że crush jest po kilkudziesięciu minutach grania i jest to któryś save z kolei.
 
Sowy said:
Mniej wiecej ten sam problem, tylko u mnie zaczęło po instalacji patcha zacinac na kazdym poziomie srednim, minimalnym itd, pisałem juz o tym w innym temacie.

U mnie niezależnie od patcha i poziomu detali gra lekko przycina... może wersja 2.0 coś poprawi :)
 
1. Odpalamy linie poleceń(cmd.exe) jako administrator.
2. Wklepujemy: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
3. Reset komputra i cieszymy się grą wolną od częstych widoków pulpitu.

Gdy CDP wypuszczą łatkę można cały proces odwrócić:

1. Odpalamy linie poleceń(cmd.exe) jako administrator.
2. Wklepujemy: bcdedit /deletevalue IncreaseUserVa,
3. Reset komputra.

Wamaganiem jest posiadanie 4 gb ramu. Testowane na windows 7 i vista co do xp to nie wiem.
Spróbujcie tego jak nie pomoże to pomyślę nad innym rozwiązaniem.


Albo zróbcie tak zostawcie AUTOSAVE zróbcie reinstalację gry wklejcie save i uruchomcie grę i wczytajcie save.
Tutaj macie link do FAQ technicznego
FAQ techniczne
może wam pomóc podpunkt 25
 
Nie wiem, nie próbowałem tego, ale odpaliłem launchera jako administrator i wszystko wróciło do normy (oczywiście przed patchem nie odpalałem jako admin i tez działało), ale w moim pzrypadku gra się zacinała tak samo na każdych ustawieniach, a nie crashowała, więc to nie to samo, ale mam pytanie. Czy ten proces, który opisałeś usprawni grę, tzn, będzie szybciej się ładować, włączać itd., no jednym słowem będzie lepiej chodzić?
 
Sowy said:
Nie wiem, nie próbowałem tego, ale odpaliłem launchera jako administrator i wszystko wróciło do normy (oczywiście przed patchem nie odpalałem jako admin i tez działało), ale w moim pzrypadku gra się zacinała tak samo na każdych ustawieniach, a nie crashowała, więc to nie to samo, ale mam pytanie. Czy ten proces, który opisałeś usprawni grę, tzn, będzie szybciej się ładować, włączać itd., no jednym słowem będzie lepiej chodzić?
Lepiej chodzić hmm nie wiem ale na pewno może pomóc przed wyłączeniem się gry.
Powyżej dałem linka do FAQ Technicznego może jakiś podpunkt ci pomoże.
 
Nie wiem.... Gdy zapisuje z pomocą F5 to nie zawsze mnie wywala, ale po prostu nieraz mnie to irytuje np: gdy dużo przejdę i chce zapisać, a tu j*b wywala mnie do pulpitu. Mam winka xp, pomoże ktoś ?
 
A próbowałeś tego: Zalecamy obniżenie ustawień grafiki w opcjach w launcherze gry, szczególnie Budżetu pamięci na tekstury.
Jeśli to nie pomoże, proszę w ustawieniach grafiki wyłączyć opcję "Filmowy efekt głębi ostrości” oraz "Głębia ostrości w cutscenkach” i postępować według instrukcji poniżej:
1) Na pulpicie wybrać opcje start -> uruchom i wpisać: cmd
2) W otwartym oknie proszę wpisać komendę: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
3) Następnie zrestartować komputer
4) Po restarcie proszę wyłączyć wszystkie niepotrzebne programy działające w tle w Windowsie, wliczając w to oprogramowanie do grafiki 3D i narzędzia do podkręcania podzespołów komputera
5) W niektórych przypadkach pomaga wyłączenie oprogramowania antywirusowego
 
Sowy said:
A próbowałeś tego: Zalecamy obniżenie ustawień grafiki w opcjach w launcherze gry, szczególnie Budżetu pamięci na tekstury.
Jeśli to nie pomoże, proszę w ustawieniach grafiki wyłączyć opcję "Filmowy efekt głębi ostrości” oraz "Głębia ostrości w cutscenkach” i postępować według instrukcji poniżej:
1) Na pulpicie wybrać opcje start -> uruchom i wpisać: cmd
2) W otwartym oknie proszę wpisać komendę: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
3) Następnie zrestartować komputer
4) Po restarcie proszę wyłączyć wszystkie niepotrzebne programy działające w tle w Windowsie, wliczając w to oprogramowanie do grafiki 3D i narzędzia do podkręcania podzespołów komputera
5) W niektórych przypadkach pomaga wyłączenie oprogramowania antywirusowego
Głupi nie jestem (próbowałem) , próbowałem nawet grać na minimalnych ustawieniach ale dalej nic. Crash jet był i będzie dopóki Redzi z tym coś nie zrobią.
 
Jakiego masz windowsa? Jak 7 albo viste spróbuj uruchomić launchera jako administrator, jeżeli to też nie pomoze napisz do pomocy technicznej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom