Nasze zdjęcia

+
Odczepcie sie ;D. Nikt nie jest doskonaly xP.Esgaroth --> A Ty jak jeszcze raz bedziesz wstawial moje zdjecia bez pozwolenia, to Cie walne xP.
 
Tibor said:
Jeśli to naprawdę Twoja siostra, to powiedz jej, że szukam partnerki na studniówkę, hehe
No właśnie coś słyszałem na ten temat. Czyżby negocjacje z Wrocławiem nie odniosły spodziewanego rezultatu? :D
 
...ech Dziadu, tobie to tylko kobiety [edited by Dziadu - nie używamy brzydkich słów w stosunku do kobiet na tym forum]w głowie ... nie uważasz ze to już nie ten wiek
 
(oj to teraz sobie narobiłem .... będzie afera ) ........... .... już nawet tu czuje, ze wali moczem i starymi ludźmi .... ---) Geno z ta osteoporozą to ci ta ręka na tej mojej nasadzie zostanie ....... Nie no nie bierzcie tego do siebie i ja bede kiedyś pod siebie robił ;););) :) Lord, jeśli uważasz że jestem zbyt młody i piękny żeby schodzić już na tamten świat z powodu takich postów ... to usuń tego nim będzie na późno ....
 
A zebys wiedzial Esgaroth ;D.Tibor --> Jego siostra juz zajeta :D.Edit --> Gwyn! Twoja druga fota...Prawie jak James Hetfield za dobrych lat ;D.
 
Koniu dobry wybór Esgaroth fajną masz siostrę Co to było ? Jakaś sesja zdjęciowa bo widze że tam więcej podobnych zdjęć jest ale już innych osób
 
Top Bottom