Nie mogę zagrać po aktualizacji 4.02

+
Witam serdecznie.
Otóż zwracam się do was z wielką prośbą o pomoc. Po aktualizacji wybierając zapisaną grę (nie ważne czy automatyczny zapis, czy punkt kontrolny) gra chwilę się ładuje i wywala mnie do pulpitu z błędem - wyślij zgłoszenie. To samo dzieje się przy kliknięciu nowa gra. Grałem zawsze wybierając opcję dx 11. Po aktualizacji zmieniłem na dx 12 - raz zadziałało (niestety mój komputer jest słaby) i teraz znów nie działa. Nie ważne czy to dx 11 czy dx 12.
Proszę o pomoc.
 
Rozwiązaniem dla DX11 jest pobranie plików dll z: dxvk Vulkan-based implementation of D3D9, D3D10 and D3D11
pobierasz najnowszą wersje pliku " dxvk-....tar.gz " rozpakowujesz go i wchodzisz do rozpakowanego folderu "dxvk-..."/x64/ i stamtąd kopiujesz dwa pliki "d3d11.dll" oraz "dxgi.dll" i wklejasz je do folderu <zainstalowanej gry>/bin/x64 i już powinieneś móc uruchomić W3 w trybie DX11 bez crashy, ponoć nawet działa nieco lepiej niż bez tych plików dll.
Post automatically merged:

Innym też pomaga usunięcie wszystkich plików user.settings ini z folderu <twoje dokumenty>the Witcher 3/
 
Last edited:
Panowie i Panie. Wrzuciłem te dwa pliki do folderu. Jednakże jest teraz problem. Gra jak wcześniej chodziła płynnie, to teraz na minimalnych ustawieniach graficznych się zacina...
 
Top Bottom