Aktualizacja 4.02 – lista zmian

+
RTX 3090 z włączonym RT jakaś makabra w okolicach 30 klatek czasem mniej w rozdzielczości 2K po odpaleniu DLSS na jakość sytuacja się nie zmienia jak bym nie odpalił DLSS wcale.
 
Ja się spotkałem z błędem typu że nie mogę zanurkować lub po śmierci nie mogę nic zrobić ja leżę martwy i nie mogę wczytać gry ani uruchomić menu nic tylko musiałem wyłączyć grę z procesów głównych i uruchomić grę ponownie, a raz spotkałem się z problemem dźwięku po zabiciu potwora wokół niego podczas korzystania ze zmysłów cały czas było słychać jego dźwięki.
A kolega miał problem z questem na poszukiwanie rynsztunku kota w ogóle quest się nie uruchamiał i musiał samemu szukać wszystkich wskazówek w necie a skrzynie nie były podświetlane i to chyba wszystkie błędy uciążliwe jakie na razie znalazłem.
 
U mnie występuje problem z misją że schematami szkoły wilka II. Nie mogę podjąć ze skrzyni ulepszonego schamatu spodni i miecza stalowego... Skrzynie są jakby puste i nieaktywne...
Post automatically merged:

U mnie występuje problem z misją że schematami szkoły wilka II. Nie mogę podjąć ze skrzyni ulepszonego schamatu spodni i miecza stalowego... Skrzynie są jakby puste i nieaktywne...
Mała aktualizacja. Nie mogę zbierać żadnych schematów szkoły wilka.
Post automatically merged:

U mnie występuje problem z misją że schematami szkoły wilka II. Nie mogę podjąć ze skrzyni ulepszonego schamatu spodni i miecza stalowego... Skrzynie są jakby puste i nieaktywne...
Post automatically merged:


Mała aktualizacja. Nie mogę zbierać żadnych schematów szkoły wilka.
W przypadku innych szkół ten sam błąd.
 

Attachments

  • IMG_20230326_205736.jpg
    IMG_20230326_205736.jpg
    2.2 MB · Views: 42
  • IMG_20230326_224125.jpg
    IMG_20230326_224125.jpg
    2.5 MB · Views: 41
  • IMG_20230326_230624.jpg
    IMG_20230326_230624.jpg
    2 MB · Views: 40
Last edited:
Top Bottom