Nowy REDowy konsul (i jego blog)

+
Nowy REDowy konsul (i jego blog)

Miło jest nam poinformować, że nowym konsulem REDów, a także w tej chwili pierwszym i jedynym blogującym członkiem ekipy tworzącej grę Wiedźmin został nieoceniony Community Manager Paweł "Eriash" Majak. Co za tym idzie, przygotujcie się na świeżą porcję przemyśleń, a często również i myśli nieuczesanych prosto z działu PR/Marketing CD Projekt RED. Off-topu również nie zabraknie :). Sam blog Eriasha można natomiast znaleźć na stronie Gramu.
 
Brysiu said:
Off-topu również nie zabraknie :).
To by było dziwne, jakby zabrakło :p Jak dla mnie, to była tylko kwestia czasu. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu ;)
 

Eriash

Forum veteran
Iwona said:
Iwona said:
Off-topu również nie zabraknie :).
To by było dziwne, jakby zabrakło :p Jak dla mnie, to była tylko kwestia czasu. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu ;)
Iwonka, na ile się umawialiśmy, 50 zł? czy stówka?
 
Stówka. Paweł, to miała być tajemnica, a teraz to jest publiczna tajemnica :-\Blogujesz, konsulujesz, sp.... ups, nie powiedziałam tego :angel:, za chwilę strach będzie otworzyć lodówkę xD
 

SaLi

Forum veteran
Kolejny obowiazkowy przystanek na trasie internetowego surfera...Tylko niech Ci sie nie znudzi za szybko ;D
 
no nieźle, od czasu gdy dziadu zszedł na psy i olał swojego blogaska, "wielkieś mi pustki uczynił tym zniknieniem swoim", innymi słowy, brakowało mi jakiegoś felietonu od czasu do czasu napisanego przez kogoś, którego to zawartość czaszki stanowi dla mnie nie lada zagadkę.a że za friko, grzech nie brać
 
Socchi said:
no nieźle, od czasu gdy dziadu zszedł na psy i olał swojego blogaska, "wielkieś mi pustki uczynił tym zniknieniem swoim", innymi słowy, brakowało mi jakiegoś felietonu od czasu do czasu napisanego przez kogoś, którego to zawartość czaszki stanowi dla mnie nie lada zagadkę.a że za friko, grzech nie brać
czypindziesiąt? :)A na poważnie - zapraszam wszystkich do odwiedzania bloga, będę się starał przynajmniej raz w tygodniu coś skrobnąć. Jest 30 minut po północy i właśnie skończyłem pracę, więc majstruje nowy wypocin na bloga. Będzie taki, że joł hoł hoł.
 
Socchi said:
no nieźle, od czasu gdy dziadu zszedł na psy i olał swojego blogaska, "wielkieś mi pustki uczynił tym zniknieniem swoim", innymi słowy, brakowało mi jakiegoś felietonu od czasu do czasu napisanego przez kogoś, którego to zawartość czaszki stanowi dla mnie nie lada zagadkę.
Spoko, wrócilem do pisania bloga dzisiaj bo i okolicznosci sprawiły, że nie miałem czasu na bloga (wyjaśnienie na gramsajcie:)). Jakby co to będę pisał nadal:)
 
Czyżby na zdjęciu widać browce ? :DEriash czekam na kolejny odcinek.Coś długo go nie ma :(Rozumiem że masz zawaloną głowę ale pamiętaj o Fanach.Widzę że specjalnie zamknęliście pudełka ER żeby nikt nie zobaczył wnętrza :D.PS. Fajny ten 1 filmik "Zjutub"
 
Top Bottom