Panie w akcie V

+
Panie w akcie V

Mam prośbę. Moglibyście napisać jakie, gdzie i co należy zrobić żeby w V akcie "znaleźć wszystkie karty z paniami"? :pZ góry dzięki
 
W zależności od tego po czyjej opowiedziałes się stronie, do zaliczenia są:- nieutrealność - Pielęgniarki - trzeba je odprowadzic do szpitala, a po odprowadzeniu Shani do jaskini druidów należy wrócic do szpitala i tam...wiadomo co - Pielęgniarki zrobią to bowiem tylko pod nieobecnośc Shani, czekają na piętrze- Zakon - Rayla- Elfy - ToruvielInnymi słowy do zdobycia w V akcie jest tylko jedna karta.
 
A jak wygląda wtedy rozmowa z Raylą, gdy stoimy po ostronie zakonu? Nie chce mi się po raz drugi przechodzić gry.
 
LambertzPoviss said:
A jak wygląda wtedy rozmowa z Raylą, gdy stoimy po ostronie zakonu? Nie chce mi się po raz drugi przechodzić gry.
Gdy stoimy po stronie Zakonu to rozmowa wygląda mniej więcej tak, że Rayla wyraża chęć walki z nami(tak, na miecze i tak, do walki nie dochodzi).Jednak grę przechodziłem dość dawno i nie pamiętam dokładnie.
 
Tam gdy raylka mówi ze wiedxmin nei uderzył by kobiety a Geralcik na to że umie ją inaczej poskromić ;D
 
A karta od rannej elfki, której przynosimy pożywienie? Nie grałem po stronie rebeliantów, a kartę dostałem.
 
vilkolak said:
A karta od rannej elfki, której przynosimy pożywienie? Nie grałem po stronie rebeliantów, a kartę dostałem.
To było w akcie 4 jak musiałeś iść do wioski po chleb,później Geralt się kucił z nią(jak dostała ten chleb)no a później wiadomo ;D .
 
ja wziąłem tą misje tylko że na śmierć o niej zapomniałem tak że jak zakon zaatakował wyszło mi misja nieudana;( (a poszedłem neutralnym;>)
 
macho129 said:
ja wziąłem tą misje tylko że na śmierć o niej zapomniałem tak że jak zakon zaatakował wyszło mi misja nieudana;( (a poszedłem neutralnym;>)
I tak po rozpoczęciu zadania "Wolne elfy" (nie pamiętam dokładnie bo grę przechodziłem po wyjściu Update'a czyli dość dawno), niezależnie od obranej ścieżki wszystkie niewykonane zadania poboczne odchodzą w niepamięć. W całej grze można zdobyć maksymalnie 21 kart.
 
RodzRedanii said:
RodzRedanii said:
ja wziąłem tą misje tylko że na śmierć o niej zapomniałem tak że jak zakon zaatakował wyszło mi misja nieudana;( (a poszedłem neutralnym;>)
I tak po rozpoczęciu zadania "Wolne elfy" (nie pamiętam dokładnie bo grę przechodziłem po wyjściu Update'a czyli dość dawno), niezależnie od obranej ścieżki wszystkie niewykonane zadania poboczne odchodzą w niepamięć. W całej grze można zdobyć maksymalnie 21 kart.
Eee...ke?Wszystkie zadania poboczne towarzyszą nam aż do końca gry.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Aalaron said:
ja wziąłem tą misje tylko że na śmierć o niej zapomniałem tak że jak zakon zaatakował wyszło mi misja nieudana;( (a poszedłem neutralnym;>)
I tak po rozpoczęciu zadania "Wolne elfy" (nie pamiętam dokładnie bo grę przechodziłem po wyjściu Update'a czyli dość dawno), niezależnie od obranej ścieżki wszystkie niewykonane zadania poboczne odchodzą w niepamięć. W całej grze można zdobyć maksymalnie 21 kart.
Eee...ke?Wszystkie zadania poboczne towarzyszą nam aż do końca gry.
Skoro wszystkie towarzyszą nam do końca gry, to jak masz zamiar z Wyzimy donieś Chleb do Odmętów na brzeg i odda go martwej elfce? :dead:
 
To,ze zadanie staje sie niemozliwe do wykonania,nie oznacza ze znika z dziennika.Ja wykonalem "Echa pszyszlosci" dla Yaevinna,a "Szesc stóp pod ziemią" bylo w dzienniku do konca.Pamietaj ze "zadania" są podzielone na rozdzialy,moze patrzyles w V rozdzial,i pomyslales ze zadania z chlebem,juz nie ma?
 
Top Bottom