Patch 1.2 dostępny!

+
Z patcha jestem bardzo zadowolony, nie krzaczy się do win, skok wydajności i szybkie wczytywania. Co do posta poprzedniego.Za 1. wejściem na pola w ciele na wschód pól był najlepszy miecz stalowy w grze - Sihil, przy kolejnych wejściach do lokacji już go tam nie było.
 
Też dołączam do grona piewców nowej łatki. Jedyne co to gra zaczęła mi wyskakiwać do Wina ale pomogło zwiększenie pliku stronicowania. Oj trzeba będzie pomyśleć nad dołożeniem pamięci bo 1 Gb to trochę mało jak na Wiedźmina:)
 
j3zus said:
j3zus said:
Aha, przyznajcie się - co to za ultra-mega-hiper fajny przedmiot można było wyorać na Polach?
sihill - najlepszy miecz stalowy, +100% dam, penetrate armor
Właśnie przechodzę drugi raz Wiedźmina i akurat dzien przed wydaniem łatki wygrzebałem tego sihila na Polach, koło królewskiej wywerny :p.
 
Może coś źle zrobiłem, ale niestety po zainstalowaniu patcha 1.2 prawie nie zauważyłem zmian i w zapisie i we wczytywaniu, a tym bardziej w stabilności gry. jedyne co zauwazyłem to inny nieco kolor podpisów przedmiotów i NPC'ów czy po prostu róznych kreatur.... :-[ :-\ szkoda, bo liczyłem na więcej....
 
Gdybyś przeczytał cały wątek, użył szukajki lub przeczytał readme to byś wiedział, że nie musisz instalować wcześniejszych patchy by użyć 1.2
 
o ile pierwszy patch sprawiał, że gra nie wywalała do windy, to teraz dzieje się to na porządku dziennym. dodatkowo mam wrażenie, że gra chodzi gorzej, mniej płynnie. jedyny widoczny plus-szybciej się zapisuje.
 
nie wiem czy jestem jedynym ale jakoś nie odczułem żadnej różnicy podczas ładowania lokalizacji po zainstalowaniu tegoż patcha 1.2 jak dla mnie gra działa tak samo jak przed nim....czyżby mi czegoś jeszcze brakowało?
 
U mnie co prawda do windy nie wywala, ale również zauważalne jest pogorszenie płynności gry :/ Już w prologu zauważyłem spadek fps w stosunku do poprzedniej wersji(poprzednio chodziło bardzo dobrze na full detalach w 1280x1024 teraz już niestety nawet w 1024x768 bardzo dobrze nie chodzi :p). Komp: C2D E4600@2,9 GHz, 2Gb RAM i GeForce 7900 GS 620/1800. Jedyna zauważalna korzyść z patcha to szybsze wczytywanie i save'y.
 
zgadzam się po części z przedmówcą....zaczęło mnie wywalać. Do tej pory na poprzednim patchu wywaliło mnie moze ze dwa razy. Teraz jest trochę gorzej. Jest to bardzo irytujące. Wydaję mi się, że mam niezłą maszynę i chyba nie jest to kwestią sprzętu ... taki numer. Na czas wczytywania lokacji nie narzekałem i tu nic sie u mnie nic nie zmieniło. Nie ma jakiejś widocznej różnicy. O płynności gry tez nie mogę nic złego powiedziećWiem natomiast od znajomych ze ten patch mocno poprawił im szybkość wgrywania lokacji....muszę ich spytać tylko o to wywalanie do windy. EDIT -> sorki dopiero teraz doczytałem wątek. To mozliwe ze problem wywalania moze zniknąć po zwiększeniu pliku wymiany?
arczi said:
o ile pierwszy patch sprawiał, że gra nie wywalała do windy, to teraz dzieje się to na porządku dziennym. dodatkowo mam wrażenie, że gra chodzi gorzej, mniej płynnie. jedyny widoczny plus-szybciej się zapisuje.
 
Voice mi to pomogło, przed wgraniem patcha 1.2 nie miałem żadnych problemów z wywalaniem sie do Windy, po wgraniu tego patcha problemy się pojawiły. Ale doczytałem dokładnie co tam Windows za błąd sobie wygenerował i w moim przypadku był to brak pamięci. Zwiekszyłem pamięć wirtualną (czyli tzw plik wymiany) i od tego czasu ani razu nie wysypało mi się do Windy a przeszedłem tak prawie całą Wyzime Handlową. Dodam tylko że ja mam tylko 1Gb :( Ramu, a plik stronicowania zwiększyłem do 1,5Gb
 
a ja zauwazylem ze w I akcie mi zebraczka przy wejsciu na groble zaczela gadac glosem dziadka (lol) a inna starusza mowila no dosc mlodym glosem "ojj... mam nadzieje, ze sie kiedys jeszcze spotkamy" czy jakos tak :p
 
Zamierzony efekt osiągnięty. Czas wczytywania gry zmniejszył się o kilkanaście sekund. Czas szybkiego zapisu z ponad 10 sekund zmalał zaledwie do 2.Niestety pojawiły się nowe błędy. O ile w wersji 1.1a nieprzyjemność wyrzucenia do OS poczułem w IV rozdziale, to w wersji 1.2 już po Prologu. Nie poprawiono też błędu polegającego na brak wykonania przez bohatera czynności po wydaniu przez gracza komendy ataku, dialogu, czy w końcu otwarcia skrzynki, szafy. I w końcu nie "zniesiono" automatycznego chowania broni.Nie można mieć wszystkiego.--Windows XPAMD Athlon X2 4800+, Palit GeForce 8600 GT Sonic+, Corsair 2 GB DDR2
 
mam problem czy nowy patche likwiduje problem z wyzucaniem do windowsa czy nie bo mnie to denerwoje bo wczoraj kupilem gre i wurzucalo mnie co najmiej 30 min a hodzi na full detalachps.nie jestem pewien ale chyba to dla tego ze mam 1g ramps.2 jestem dyslektykiem
 
Patch bardzo dobrze się spisuje - z przyjemnością wchodzę do wielu lokacji wiedząc, że ładowanie i zapis nie trwają tak długo, jak poprzednio, ale jedynie kilka sekund. Świetna robota, dzięki! :)
 
ReamiX said:
mam problem czy nowy patche likwiduje problem z wyzucaniem do windowsa czy nie bo mnie to denerwoje bo wczoraj kupilem gre i wurzucalo mnie co najmiej 30 min a hodzi na full detalach
Sprawdź.
ps.nie jestem pewien ale chyba to dla tego ze mam 1g ram
Możliwe, ale nie koniecznie, taż mam tylko 1G i mnie nie wyrzuca.
ps.2 jestem dyslektykiem
Dyslekcja nie zwalnia z używania słownika, nawet tego w Word'zie.
 
Top Bottom