Piroman

+
Status
Not open for further replies.
Piroman

Witam otóż zdobyłem umiejętność piroman jednak po obejrzeniu atrybutów nie pokazuje tego bonusu 20%. Czy ten bonus nie jest wliczany czy tylko go nie pokazuje?

Pozdrawiam
 
Mam jeszcze jedno pytanie. Wykupiłem wir walki i on miał dodać 10% wszystkich efektów krytycznych. A niektórych nadal mam 0 :/ Ta w ogóle nie daje mi krytyków według tego co pisze.
 
Wszysztkie te skille są wliczane i wyświetlają się prawidłowo, tylko nie dodaje Ci to stałego 20 % tylko odlicza 20 % od wartości już posiadanej, czyli np. jeżeli masz miecz, który daje podpalenie 50% to skill ten doda Ci 10 % :)
 
Niektóre skille dają to co napisane,a nie % od aktualnej wartości. Moim zdaniem powinno być to lepiej w grze wyjaśnione. Nie sądzisz, że precyzyjne cięcia 10% krwawienie nie byłyby za słabe w stosunku do finezji, która daje wszystkie +5% ?:p Precyzyjne cięcia, mutageny efektów krytycznych tak działają, co nie zmienia faktu, że i tak musisz mieć miecz z tym efektem krytycznym, żeby on w ogóle zadziałał :) Jestem słaby w tłumaczeniu, ale chyba mniej więcej jest to zrozumiałe.
 
Mirolsen ma rację.
Jak w opisie jest napisane krwawienie 10% to znaczy, że szansa na wywołanie krwawienia wynosi 10%. Jeśli wcześniej mieliśmy już 20% to teraz mamy 20+10 czyli 30%.
Jeśli jest krwawienie +10% to nasza dotychczasowa szansa na wywołanie krwawienia zwiększa się o 10% dotychczasowej wartości. Jeśli wcześniej mieliśmy już 20% to teraz mamy 20x1.1 czyli 22%. Jeśli wcześniej mieliśmy zero to nadal mamy zero.
Atrybuty wynikające z posiadanych mieczy są aktywne tylko gdy miecz ten jest aktywny czyli trzymamy go w ręku.
 
To mogli to lepiej wyjaśnić w grze.

A mam jeszcze pytanie niezwiązane z tematem. Gram ścieżką Roche'a i Skalem Burdon (ma włócznie Yahona) po jej wygraniu grałem dalej by zdobyć fanty. No i gdy wygrałem powiedział że da mi "Miecz wojowniczki Xenthi" czy jakoś tak ale tego miecza nie ma w ekwipunku. Rozumiem że to bug?
 
Problem taki że ja nie mam żadnego innego niż "Miecz burej chorągwi" i "Solidny Miecz z żółtej meteorytowej stali". :/

Sprawdziłem i przed wygraną miałem 337 kilo (trochę za dużo) ;) a po też 337 :/ Skoro ty dostałeś miecz to znaczy że rozwalili to w jakimś patchu.
 
Dostajemy dokładnie taki miecz klik
Według wiki żeby go dostać trzeba wygrać ze skalenem od razu wszystkie gry z rzędu, ponoć naprawione to zostało w patchu 1.3.
 
Ja wygrałem z nim wszystkie gry (nigdy nie przegrywam/ jak przegram to wczytuje ;)). Już dalej on nie chce grać :/ A miecza jak nie ma tak nie ma. Mam najnowszą wersje gry.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom