Północnica(?) Ida

+
Północnica(?) Ida

Siemano
Piszę, bo spotkałem się z czymś nietypowym, czego nigdzie nie mogę znaleźć i sam nigdy się nie spotkałem.
Chodzi o 'bagna' za trollem, te na których znajduje się kryjówka bandytów. Otóż oczyściłem wszystko z topielców, utopców i bandytów, przeszukałem i pozbierałem wszystko co się tylko da wzdłuż i wszerz. Z ciekawości podszedłem do drzewa, na którym wisi elf i elfka, pod nim chyba też elfi trup spoczywa. Upewniam się medalionem, czy aby na pewno wszystko zebrałem i nagle wyskakuje chyba północnica(była noc) i zaczyna mnie atakować, odruchowo odskoczyłem i wyciągnąłem miecz. Obróciłem się w stronę, w której się pojawiła i nikogo już nie było. Jedyne co udało mi się zauważyć to nazwa "Ida". Wielokrotnie przechodziłem tamtędy, żeby wywołać ten sam efekt, o każdej porze dnia i nocy, odpalając medalion, ale nic więcej nie udało mi się uzyskać. Ktoś coś wie? Jakiś quest? Ktoś się z tym spotkał?
Dodam, że gra na Steam'ie i poziom trudności: Trudny.
Pozdro ;)
 
Spotkałem się kilkakrotnie z tym upiorem pod drzewem, należy też dodać że niekoniecznie on się nazywa Ida (imiona NPC się zmieniają). Żadna misja się tam nie aktywuje, więc po prostu upiór się pojawia o północy. Niestety brak żadnych dodatkowych interakcji.
 
Last edited:
Top Bottom