Poszukiwany specjalista do spraw społeczności.

+
BlizarizRivii said:
Dziadu się nie przyznaje , ale pewnie chodzi o kogoś kto będzie mu kawę robił i po redbulla skakał ;D
dziadu tak ciężko nie pracuje żeby red bulla potrzebować:)
 
BlizarizRivii said:
Dziadu się nie przyznaje , ale pewnie chodzi o kogoś kto będzie mu kawę robił i po redbulla skakał ;D
Kawy nie pijam ale red bull... od czasu do czasu i owszem:)Yarpen, złośliwcze :D
 
No to może Dziadu zostaje gwiazdą rocka , odchodzi i szuka kogoś na swoje miejsce ... mały exchange z Osbournem :DHmm gdyby oferta ukazała się za rok to bym się zgłosił i nawet francuskim zaszpanował , ale czasu nie ma , ani dowodu osobistego , ani mieszkania w Warszawie ;)
 
Soulik said:
Soulik said:
Co do samego ogłoszenia... Chętnie bym wysłał swoją aplikację, akurat chciałbym zmienić swoją mała ambitną pracę, na coś bardziej ambitnego, a to coś, w czym czułbym się dobrze. Ale jeśli to praca w stolicy... odpadam... i tak się nacierpiałem jak się musiałem przeprowadzić do wrocka z mojej małej mieścinki :) Warszawa za duża, za głośna...Doświadczenie w moderowaniu mam (duże forum związane z jednym ze sportów ekstremalnych), komunikatywny jestem, na pewno bym wygrał, ale cóż... ta Warszawa... ;) Gdyby przyszły szef chciał się zgodzić na pracę z innego miejsca Polski i ewentualnie częste wizyty w siedzibie firmy... pewnie aplikacji by spłynęło co nie miara... :-\
sie nagadales, nazachwalales i sobie poszlesy po co? gdzie logikagdzie sens---a jak z wynagrodzeniem?
widzisz... bo ze mnie taki mały smutny człowieczek, który lubi sobie popłakać nad swoim marnym losem... vanitas vanitatum et omnia vanitas... taki już mój smutny żywot...jeśli chcesz sie czepiać - proszę... ja nie poszłem - ja poszedłem... sens, logika? chyba w tej wypowiedzi zachowana;wynagrodzenie? jak idziesz na rozmowę kwalifikacyjną to najpierw wypada się dowiedzieć co pracodawca ma do zaoferowania, jaki jest zakres obowiązków, upewnić się, że nadajesz się na to miejsce; kasa mimo iż tak naprawdę sprawia, że idziesz na tę rozmowę, to ostatnia rzecz o jakiej się rozmawia;(Najdłuższa rekrutacja w moim krótkim, dwudziestodwuletnim, życiu miała 3 etapy, a dopiero na czwartym spotkaniu usłyszałem: Panie Przemku, proponujemy taką i taką kwotę...)Co do samej oferty - czy to już postanowione, że praca musi się odbywać w siedzibie firmy? Czy na pewno nie szukacie ludzi, którzy chcieliby pracować poza stolicą i odrzucacie taką możliwość w stu procentach? :> Aż mnie korci, żeby wysłać aplikację... Ale ta Warszawa...
 
Zakładam, że praca od 18 lat, więc moja skromna nastoletnia osoba się nie nadaje, pomimo znajomości angielskiego i nie tylko... Non bonus, non bonus... ;)Ale do rzeczy. Czy ze względu na poszukiwania redaktora zatwierdzanie opowiadań do FanFiction i odpowiadanie na e-maile stanęły? Jeśli jest ironia, to niezamierzona, po prostu niecierpliwię się, kiedy moja "Fanaberia" ujrzy światło dzienne. ;)
 
Nie chcę udzielać fałszywej odpowiedzi, ale mam wrażenie, że pełnoletność jest bardzo dobrze widziana, bo jeśli spisujesz jakąś umowę to musisz mieć prawną możliwość zawarcia takiej umowy, mieć dowód, móc w pełni decydować o siebie i brać prawną odpowiedzialność za swoje czyny ;)
 
"Znajomość specyfiki funkcjonowania społeczności internetowych" - oj, nad spolecznoscia czasem to tylko Bog potrafilby zapanowac... a czasem i On nie...designer.. asystent.. producent.. specjalista ds spolecznosci.. - a znajdzie sie tam jeden chocby maciupenki wakat - rezyser kina akcji..?
 
toudi said:
Czy rekrutacja jest wciaz otwarta ?
Na głównej stronie znajdziesz guzik "Kariera" a w nim: * Specjalista ds. społeczności * IT Manager * Producent * Asystent/ka * Game Designer / Skrypter * Scenarzysta * Autor Dialogów * Programista 3D * Programista Narzędzi * Grafik 3D - Animator Postaci * TesterCo oznacza, że te osoby są poszukiwane; nabór prowadzony jest tak długo aż napiszą "dość" :Dk4
 
Lol, spełniam wszystkie wymagania, ale ten 'pełny wymiar godzin' mnie skutecznie odstrasza, jak chyba wszystkich studentów;)Btw, Drodzy Panowie z CD Projekt, gdybym chciała zadać kilka pytań na temat firmy, jej działania i możliwego zatrudnienia w przyszłości, z kim muszę porozmawiać? Pytam, bo moim marzeniem jest zostanie scenarzystką gier cRPG (zaskoczeniem jest tutaj rozdzielenie przez CDP pracy 'scenarzysty' i 'autora dialogów', jedno z drugim wszak bardzo się łączy... z drugiej strony to nie jest low budget production, więc możecie sobie na to pozwolić) i chciałabym wiedzieć czy mogę liczyć w przyszłości na etat w JEDYNEJ polskiej firmie, która zatrudnia takie indywidua jak ja;) A ponieważ wszyscy pracodawcy zdają się wymagać 'doświadczenia w branży', jedynym sensownym rozwiązaniem jest popytać się wcześniej i spróbować zdobyć troszkę doświadczenia w tzw 'wolontariacie'.
 
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres community@thewitcher.com w terminie 14 dni od daty ogłoszenia.
Przydaloby sie troszke wyedytowac ta notke rekrutacyjna. Fragment, ktory zamiescilem potrafi dosc skutecznie wprowadzic w blad osobe starajaca sie o to stanowisko. ;)
 
Ja natomiast zastanawiam się jak ważną rolę odgrywa tu sprawa "wymaganego wyższego wykształcenia"?Jeśli jestem osobą, która owego nie posiada ze względu na trudniejszą i dłuższą drogę umożliwiającą dostanie się na interesującą mnie uczelnię, to czy mimo umiejętności, których w tym czasie nabyłem i które w razie decyzji o wysłaniu cv chciałbym przedstawić, automatycznie nie zostanę odrzucony ze względu na brak "wymaganego"?Praca scenarzysty, autora, jest umiejętnością przy której na pierwszy plan wysuwa się osobowości kreującego i możliwości wyobraźni jakimi dysponuje.Tego, jak sądzę, nie da się nauczyć w szkole, można tam dodać, do tej bazy - rzemiosło.
 
Jeżeli już jesteśmy o sprawach specjalisty do tego forum...To przydałoby się żeby chociaż od czasu do czasu ktoś z Redów zajrzał na forum obcojęzyczne i pomógł zagranicznym graczom. Chodzi mi zwłaszcza o tematy związane z problemami technicznymi. Gracze muszą sobie sami radzić, a nie ma żadnego odzewu "z góry". No panowie, do roboty!
 
eLuke said:
Jeżeli już jesteśmy o sprawach specjalisty do tego forum...To przydałoby się żeby chociaż od czasu do czasu ktoś z Redów zajrzał na forum obcojęzyczne i pomógł zagranicznym graczom. Chodzi mi zwłaszcza o tematy związane z problemami technicznymi. Gracze muszą sobie sami radzić, a nie ma żadnego odzewu "z góry". No panowie, do roboty!
Prawdopodobnie od poniedziałku w naszej firmie pojawi się nowy człowiek od społeczności (na razie na próbę) i jedym z jego zadań będzie klepanie tony tekstów na international:)
 
Top Bottom