Poszukiwany specjalista do spraw społeczności.

+
Poszukiwany specjalista do spraw społeczności.

Dołącz do zespołu CD Projekt RED! Zatrudnimy osobę na stanowisko specjalisty do spraw społeczności. Do głównych zadań należeć będzie moderowanie forum Wiedźmina (zarówno polskiego jak i międzynarodowego), prowadzenie strony internetowej oraz kontakty z graczami. Jeżeli interesujesz się grami, a współtworzenie społeczności internetowych sprawia Ci dużą frajdę – to stanowisko w sam raz dla Ciebie!Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji w dziale kariera.
 
Niezbyt kusząca oferta. Moderator? Co chwilę Tibor czy Than wymawiaja "odbiegacie od tematu" :) Za bardzo odpowiedzialna praca :D
 
Adam said:
Niezbyt kusząca oferta. Moderator? Co chwilę Tibor czy Than wymawiaja "odbiegacie od tematu" :) Za bardzo odpowiedzialna praca :D
Kwestia gustu, ja się nie zgodzę. Wątpię, żeby to stanowisko obejmowało tylko modowanie....mówicie co chcecie, ale dla mnie, to ze ludzie sa potrzebni zwiastuje sequel ;)hej, HAx, czy na premierę zatrudnia się specjalistów od grafiki ;)??
 
A ja myślę, że zwiastuje premierę -_-.No ale to raczej odpłatnie, więc może ktoś się skusi. Bo jak rozumiem to nie jest praca w siedzibie firmy :D.
 
Wymagania:- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.- Dobra znajomość rynku gier komputerowych/konsolowych.- Ponad przeciętna komunikatywność.- Znajomość specyfiki funkcjonowania społeczności internetowychThe Witcher obejmuje tylko PC, ciekawe co będzie z...
 

tibor

Forum veteran
To naprawdę nie obejmuje tylko modowania forum. Polecam Ci Adamie dokładniejsze przeczytanie wymagań jakie stawiane są przed kandydatem. Poza tym wymaga to wielu innych rzeczy, które przy modowaniu nie wchodzą w grę, no i najważniejsze, tam jest wymagane o wiele większe zaangażowanie i poświęcanie większej ilości swojego czasu.
 
Iwona - chyba nie koniecznie w siedzibie :)Jeśli miało by to być modowanie i zamieszczenie newsow to można to robić w domu.
 
Adam, CDP myśli na konwersji Wiedźmina na Xboxa zdaje się (MM się wypowiadał w tym temacie) ale nic nie jest pewne.
 
Aaye...Parę pytan do Twórców:- Czy to jest praca w siedzibie firmy czy freelance z wpadaniem czasme do siedziby?- Jaki jest wymiar godzin pracy?Normalny etat, pół etatu?- czy można być jednocześnie zatrudnionym w innej firmie?- czy umowa jest o pracę czy nie?- pakiet socjalny - co on reprezentuje?Czy to zwyczajowy zestaw firmowy - że tak powiem? ;)Z góy dzięki za odpowiedź CDPR bo nie powiem jestem tym zainteresowany.Aileen
 
Tibor said:
To naprawdę nie obejmuje tylko modowania forum. Polecam Ci Adamie dokładniejsze przeczytanie wymagań jakie stawiane są przed kandydatem. Poza tym wymaga to wielu innych rzeczy, które przy modowaniu nie wchodzą w grę, no i najważniejsze, tam jest wymagane o wiele większe zaangażowanie i poświęcanie większej ilości swojego czasu.
Właśnie jeszcze większe zaangażowanie i poświęcenie=bardzo odpowiedzialna i czasochłonna praca. Za bardzo jak dla mnie. Choc mam jakieś pojęcie na temat prowadzenia stron itd. wole na razie poświęci się nauce, a 2 sprawa pewnie podania złożą bardziej kreatywni ludzie :)
 

jiti

Forum veteran
Nie chcę zapeszyć, ale na internationalu pojawiła się podobna informacja, tylko tam poszukują niędzy innymi programistów do ... Xbox 360!
 
jiti said:
Nie chcę zapeszyć, ale na internationalu pojawiła się podobna informacja, tylko tam poszukują niędzy innymi programistów do ... Xbox 360!
Też to zauważyłem. Tylko ciekawe czemu pojawiło sie to tylko na angielskiej wersji strony. Boje się tylko że w Polsce ciężko będzie znaleźć dobrych programistów na Xboxa. Chociaż z tego co wiem to studio People Can Fly tworzyło coś na Xboxa360.
 
Pablo said:
Aaye...Parę pytan do Twórców:- Czy to jest praca w siedzibie firmy czy freelance z wpadaniem czasme do siedziby?- Jaki jest wymiar godzin pracy?Normalny etat, pół etatu?- czy można być jednocześnie zatrudnionym w innej firmie?- czy umowa jest o pracę czy nie?- pakiet socjalny - co on reprezentuje?Czy to zwyczajowy zestaw firmowy - że tak powiem? ;)Z góy dzięki za odpowiedź CDPR bo nie powiem jestem tym zainteresowany.Aileen
- Jest to praca full time w siedzibie firmy pod moim czujnym okiem:D- Normalny etat- Nie na stałe bo wtedy nie da rady pracować u nas.- Umowa to już kwestia indywidualnych ustaleń- Firmówka + bonusy ciekawe:)
 
no i jeszcze w innych ofertach pracy jest takie coś napisane... "a very interesting job on a big ambitious project" 8) hmm ;)
 
Przecież wiadomo, że Wiedźmin będzie miał kolejną (kolejne?) części. To pewnik. Przecież nie można stworzyć takiej marki w świecie gier i ją porzucić. CDP pójdzie za ciosem i zrobi dodatek, a potem sequel, a w każdej z następnych odsłon Wiedźmina będzie nam serwował masę nowości i ciekawych rozwiązań. Tego oczekujemy i tak właśnie będzie. Wspomnicie kiedyś moje słowa, i będziecie chcieli ustawić się pierwsi w kolejce po Wiedźmina 2, ale będzie już za późno, bo ja już dawno będę tam koczował... 8)
 
Ghandi said:
Przecież wiadomo, że Wiedźmin będzie miał kolejną (kolejne?) części. To pewnik. Przecież nie można stworzyć takiej marki w świecie gier i ją porzucić. CDP pójdzie za ciosem i zrobi dodatek, a potem sequel, a w każdej z następnych odsłon Wiedźmina będzie nam serwował masę nowości i ciekawych rozwiązań. Tego oczekujemy i tak właśnie będzie. Wspomnicie kiedyś moje słowa, i będziecie chcieli ustawić się pierwsi w kolejce po Wiedźmina 2, ale będzie już za późno, bo ja już dawno będę tam koczował... 8)
Utopia... Btw. twoja wizja jest prawie tak piękna jak pierwotna wizja socjalizmu.
 
Hehehe... Elwer, piękna wizja, ale nie znaczy, że w tym kraju nie może powstać coś pięknego. Jeśli syf za oknem, to może chociaż wirtualny świat stworzymy piękniejszym.Witcher II - Legends of Zirilla - kontynuacja najlepszego RPG wszechczasów.World of Witcher - Battle for New World - Rewolucyjny RTS. Stań na czele wojsk sprzymierzonych i pokonaj Nilfgaard w walce o przyszłość świata.mógłbym tak długo, ale nie chcę robić za dużego offtopa.Co do samego ogłoszenia... Chętnie bym wysłał swoją aplikację, akurat chciałbym zmienić swoją mała ambitną pracę, na coś bardziej ambitnego, a to coś, w czym czułbym się dobrze. Ale jeśli to praca w stolicy... odpadam... i tak się nacierpiałem jak się musiałem przeprowadzić do wrocka z mojej małej mieścinki :) Warszawa za duża, za głośna...Doświadczenie w moderowaniu mam (duże forum związane z jednym ze sportów ekstremalnych), komunikatywny jestem, na pewno bym wygrał, ale cóż... ta Warszawa... ;) Gdyby przyszły szef chciał się zgodzić na pracę z innego miejsca Polski i ewentualnie częste wizyty w siedzibie firmy... pewnie aplikacji by spłynęło co nie miara... :-\
 
PePeush said:
Co do samego ogłoszenia... Chętnie bym wysłał swoją aplikację, akurat chciałbym zmienić swoją mała ambitną pracę, na coś bardziej ambitnego, a to coś, w czym czułbym się dobrze. Ale jeśli to praca w stolicy... odpadam... i tak się nacierpiałem jak się musiałem przeprowadzić do wrocka z mojej małej mieścinki :) Warszawa za duża, za głośna...Doświadczenie w moderowaniu mam (duże forum związane z jednym ze sportów ekstremalnych), komunikatywny jestem, na pewno bym wygrał, ale cóż... ta Warszawa... ;) Gdyby przyszły szef chciał się zgodzić na pracę z innego miejsca Polski i ewentualnie częste wizyty w siedzibie firmy... pewnie aplikacji by spłynęło co nie miara... :-\
sie nagadales, nazachwalales i sobie poszlesy po co? gdzie logikagdzie sens---a jak z wynagrodzeniem?
 
Top Bottom