Problem z aplikacją "Gwinta" na Androidzie

+
Otóż od paru miesięcy w gwinta gram "od święta" na PC. Dziś postanowiłem odpalić go sobie na telefonie. Jako że aplikacja nie była zaktualizowana na ekranie startowym przywitany zostałem stosowną informacją. Otworzyłem więc sklep play i aktualizuje czekam czekam a tu niespodzianka... Błąd. Klikam więc drugi, trzeci raz. Nic to nie daje. Zmieniam internet na mobilny nadal to samo.
Postanowiłem więc odinstalować i zainstalować ponownie. Klikam "instaluj" ponownie ten sam błąd. Dodam że działaj na Androidzie 10 a telefon to popularny swego czasu chińczyk xiaomi redmi not 8 pro. Do tej pory z żadną aplikacją takiego problemu nie miałem. Ktoś wie jak temu zaradzić czy też pisać do gwintowego działu wsparcia? O ile ten w ogóle jeszcze istnieje.
 

Attachments

  • IMG_20230707_142128.jpg
    IMG_20230707_142128.jpg
    87.8 KB · Views: 29
Odpowiem Ci tak jak na Facebooku ;) Problem jest ale udało mi się go obejść. Z poziomu sklepu play nie da się zainstalować, przynajmniej u mnie. Ja wszedłem przez swój profil w aplikacje niezainstalowane i stamtąd pobrałem... Zadziałało na telefonie jak i na tablecie :) (Sklep Play --> Zarządzaj aplikacjami i urządzeniami --> Zarządzaj --> Niezainstalowane --> Gwint)
 
@BartGib Dzięki za szczegółową odpowiedź jednak u mnie to niestety nie działa... Podobnie jak kilka innych sposobów znalezionych w sieci.
 
Po dzisiejszej aktualizacji grę już zainstalować na urządzeniu mogłem. Natomiast po uruchomieniu aplikacja nie zasysa reszty plików. Niekończący się komunikat "nawiązuje połączenie z serwerem" :coolstory: :giveup:
 
Po dzisiejszej aktualizacji grę już zainstalować na urządzeniu mogłem. Natomiast po uruchomieniu aplikacja nie zasysa reszty plików. Niekończący się komunikat "nawiązuje połączenie z serwerem" :coolstory: :giveup:
Nie wiem ile czasu czekałeś, ale ja wczoraj dla testu zainstalowałem Gwinta na telefonie i ten komunikat dobrych kilka minut był zanim ruszyło pobieranie
 
Nie wiem ile czasu czekałeś, ale ja wczoraj dla testu zainstalowałem Gwinta na telefonie i ten komunikat dobrych kilka minut był zanim ruszyło pobieranie
Tak z 1,5 h może więcej włączyłem to zostawiłem i poszedłem coś robić.
 
Top Bottom