Problem z magazynem?

+
Problem z magazynem?

Gdy wchodze do magazynu, pokazuje sie animacja, a gdy podejdzie do Vicenta, jest Czarny Ekran caly czas, bez niczego... czemu tak jest? help pls
 
Masz patcha?Spróbuj wykonać to zadanie innego dnia, o trochę innej porze lub przy innej pogodzie. Trudno mi powiedzieć co mogło wpłynąć na taką sytuację
 
aj zaczne gre od początku chrzani mi się wszystko bo prolog i połowę I aktu grałem bez patcha a teraz w II wszystko się chrzani
 
Stacha347 said:
aj zaczne gre od początku chrzani mi się wszystko bo prolog i połowę I aktu grałem bez patcha a teraz w II wszystko się chrzani
Facet weż walni sobie baranka bo piszesz te same posty chyba po to żeby nabić sobie punktów, ja bym cię zbanował za kare.
 
odzi said:
Gdy wchodze do magazynu, pokazuje sie animacja, a gdy podejdzie do Vicenta, jest Czarny Ekran caly czas, bez niczego... czemu tak jest? help pls
Całkiem możliwe, bo miałem to samo (a grałem z patchem). Coś mi się wydaje, że wcześniej ubiłeś Baraninę (przynajmniej u mnie to było powodem), spróbuj cofnąć jeśli możesz, u mnie pomogło ;) .
 
Zrobic to zadanie o innej godzinie będzie trudno....Pierwszy raz podobne problemy miałem u Siemki w loszku...Kombinowalem różnie.Nic nie pomagało.Az wreszcie zainstalowałem po raz drugi patcha i pomogło.W przypadku magazynu zrobilem to samo.Ponowna instalacja patcha i znów działa.
 
Witam Mam pytanie kiedy dostałem misje po rozmowie z vincetem ( podejrzany vincet ) to w zadaniach jest napisane że trzeba iść do magazynu w slumsach o północy albo gdzieś około północy w tym i magazyn jest zaznaczony na czerwono na mapie. Więc tak ide do niego nic sie nie dzieje otwieram drzwi a one są zamknięte puźniej otwieram poradnik kupiony razem z grą tam jest napisane że ktoś powinien się tłuc o połnocy albo około ale nic sie nie dzieje byłem tam co 2 godziny i nic o co chodzi jak wejść do magazynu :'(
 
czy ten magazyn ma jakiś związek z punktem przeładunkowym w kanałach?jak chciałem dojść do punktu, zastałem zamkniętą frutkę, gdzie znaleść klucz lub jak to obejść, może do punktu da się dojść z magpazynu?
 
mt17 said:
Witam Mam pytanie kiedy dostałem misje po rozmowie z vincetem ( podejrzany vincet ) to w zadaniach jest napisane że trzeba iść do magazynu w slumsach o północy albo gdzieś około północy w tym i magazyn jest zaznaczony na czerwono na mapie. Więc tak ide do niego nic sie nie dzieje otwieram drzwi a one są zamknięte puźniej otwieram poradnik kupiony razem z grą tam jest napisane że ktoś powinien się tłuc o połnocy albo około ale nic sie nie dzieje byłem tam co 2 godziny i nic o co chodzi jak wejść do magazynu :'(
Chyba wiem co sie stało.Jesteś pewien że to magazyn?
 
hamer21 said:
Ja wlasnie mam to samo nie moge wejsc o polnocy do tych magazynow :(
Są 2 wyjścia:a) Przyjście o właściwej godzinie. b) Nie chodzić do drzwi które są na przeciwko schodów (tych którymi wchodzi sie do tej "dzielnicy") tylko do tych które są za "ścianą" domów.Nie wiem czy ktoś rozumie?
 
Trisska said:
Są 2 wyjścia:a) Przyjście o właściwej godzinie. b) Nie chodzić do drzwi które są na przeciwko schodów (tych którymi wchodzi sie do tej "dzielnicy") tylko do tych które są za "ścianą" domów.Nie wiem czy ktoś rozumie?
Trisska ja Cię rozumiem, zrobie jak piszesz i napisze czy (że) miałęś rację, Twoje tłumaczenie wyaje mi się bardzo prawdopodobne, chyba żeby to był bug, który ujawnia się tylko czasami, jako programista stwierdzam, że jest taka możliwość, skoro juz jestem przy bug'ach, to gdzie i w jaki sposób można je zgłaszać?Pozdrawiam
 
Coś kombinujecie z tymi drzwiami, strzałeczka elegancko pokazuje wam gdzie iść wybiją północ i wchodzicie, skracacie ogonek salamandrze i tyle
 
Miałem ten sam problem i zaczalem wykonywac inne zadania.Gdy poszedłem do detektywa powiedzial ze mam poczekac do polnocy bo mnie sledza.O północy wyszedłem i czekali na mnie kolesie od salamandry gdy ich pokonalem to poszedlem do tego magazynu i dalej wszystko było w porzadku.Więdz radze pójść do tego detektywa.
 
Top Bottom