Problem z NG+

+
Problem z NG+

Dobry wieczór
Piszę w sprawie błędu przez który nie mogę przeskoczyć.
Kilka dni temu rozpocząłem nową grę +.
Wypiszę tu państwu zbiorowe gorzkie żale a na końcu wisienka w postaci glitcha przez który nie jestem w stanie przejść dalej.

1. Bardzo wiele skrzyń (nie tylko z rynsztunkiem 'Wilka') nie wchodzi w interakcję, za pewne z powodu posiadanego już schematu. Jednak plamy w kształcie 'niewyeksplorowanych' obszarów na mapie rażą. Nie wiem czy jest jakakolwiek możliwość naprawy tego typu błędu, może poza dodaniem do każdej skrzynki jakiegoś losowego przedmiotu który ma prawo się stackować.

2. Prawie wszystkie listy, notatki, książki potrzebne do zadań - leżące na stole, biurku, kominku znikają/nie wchodzą w interakcję. Z tym jakkolwiek da się poradzić przy pomocy konsoli przeszukać stronę z komendami i przywołać potrzebny klucz/notatkę/książkę czy cokolwiek innego.

3. Ostatni kłopot z którym nie umiem się uporać wystąpił w misji 'VA FAILL, ELAINE' gdy muszę przygotować Wywary z traw. (załącznik)
a) Zależnie od wczytania zapisu, skrzyneczkę można otworzyć lub nie
b) Nawet jeśli otworzę i zabiorę zawartość a następnie stworzę ów mikstury, zadanie nie uaktualnia się - a próby zagadania do Yen kończą się na 'Tak?'

View attachment 57081

Próbowałem już wszystkiego co inni gracze proponują: weryfikacja/naprawa gry. Wczytywanie poprzednich zapisów i to nawet kilka godzin w tył. Próba wpisania wielu komend w tym 'cleandevelop'.
I nic, przyznam że jestem w kropce.

Znam się trochę na grach różnych firm. Wiem, że prawie każda gra posiada komendy służące do przesunięcia lini fabularnej każdej misji typu 'moveto queststage'. Nie wiem czy i tutaj jest taka możliwość. Proszę o pomoc. Naprawdę napaliłem się na grę. Przechodzę Ją już kolejny raz ale teraz z oboma dodatkami a tu taki psikus. Co do błędów z interakcją skrzyń myślę że nadpisywanie się schematów to bardzo dobre rozwiązanie które pomoże w rozwikłaniu wielu problemów.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam,
Adamigo50
 

Attachments

  • witcher 3.jpeg
    witcher 3.jpeg
    116.7 KB · Views: 88
Last edited:
Top Bottom