Problem z teksturami/grafiką gry w dodatku krew i wino (toussaint)

+
Status
Not open for further replies.
Wydaję mi się, że raczej internet nie ma nic z tym wspólnego. Wydaję mi się, że coś z plikami ze względu na to, że problem jest tylko w Tusą.

---------- Zaktualizowano 19:53 ----------

Miałem radiówkę, zmieniłem na cyfrowy polsat ale jakoś znacznej różnicy nie widać, kwestia lokalizacji, przedmieścia małego miasta.
 
No tak masz grę na Steamie nie na cudaku GOG - który to ma w zwyczaju rozwalać instalację i powodować "niespójność plików"....
Pisz na support.
 
Tak zrobię, spróbuję też poprosić kogoś o pomoc w ponownym pobraniu gry/dodatku. Dzięki za wszystko :).
 
Z folderu steamapps/common/The Witcher 3/DLC (czy jakoś tak bo sam grę mam w pudełku to nie wiem jakie dokładnie ścieżki ma steam) skasuj folder "bob" i dopiero wtedy uruchom narzędzie do sprawdzania spójności plików gry. Bo w tej kwestii to Steam wcale nie jest lepszy od GOG Galaxy, dodatkowo "support" Steam praktycznie nie istnieje, z reguły odpowiada ich wszechwiedzący i mało pomocny automat.

Skoro problem występuje tylko w Toussaint i zmiana sterowników nie pomogła to mi to wygląda na niepoprawnie pobrany dodatek. Sposób opisany wyżej wymusi na Steamie pobieranie dodatku od nowa.
 
Nie pomogło, spróbuje z tym sterownikiem.

---------- Zaktualizowano 18:30 ----------

Dalej niestety nic. Może problem jest gdzieś indziej :/.
Tak z czystej ciekawości a próbowałeś przywrócić wcześniejszą aktualizacje sterownika grafiki?
I mam nadzieje że przed instalacja nowego sterownika odinstalowałeś stary nieraz robi się syf.
Jak coś spróbuj jeszcze raz tym razem korzystając z tego:
1.Pobierz i zainstaluj gdzieś na dysku programik DDU2. Po zainstalowaniu uruchom pobrany program i w okienku Launch option - normal zmień z normal na Safe Mode i kliknij Reboot to Safe mode
3.Gdy będziesz w trybie awaryjnym uruchomi się automatycznie programik DDU wejdź w jego opcje i zaznacz "remove C nvidia driver folders" i odinstaluj stery nvidia wybierając clean and restart
4.Po ponownym uruchomieniu zainstaluj sterownik nvida który to powinieneś mieć już pobrany, ale jest jedno małe ale ...
podczas instalowania sterownika wybierz instalację zaawansowaną i nie instaluj:
- nvidia geforce experience
- 3D vision
- nvidia dźwięk HD
- sterownik kontrolera 3D vision

5. Po zainstalowaniu sterownika restart PC

Uruchom ponownie program DDU ale tym razem zainteresuj się jego lewym dolnym rogiem i kliknij Launch w nowym oknie z prawej strony kliknij na przywróć domyślne ustawienia aktualizacji ...
 
Z folderu steamapps/common/The Witcher 3/DLC (czy jakoś tak bo sam grę mam w pudełku to nie wiem jakie dokładnie ścieżki ma steam) skasuj folder "bob" i dopiero wtedy uruchom narzędzie do sprawdzania spójności plików gry. Bo w tej kwestii to Steam wcale nie jest lepszy od GOG Galaxy, dodatkowo "support" Steam praktycznie nie istnieje, z reguły odpowiada ich wszechwiedzący i mało pomocny automat.

Skoro problem występuje tylko w Toussaint i zmiana sterowników nie pomogła to mi to wygląda na niepoprawnie pobrany dodatek. Sposób opisany wyżej wymusi na Steamie pobieranie dodatku od nowa.

Nie pomogło :eek:, spróbuję tego co w poście wyżej :/

---------- Zaktualizowano 10:17 ----------

Tak z czystej ciekawości a próbowałeś przywrócić wcześniejszą aktualizacje sterownika grafiki?
I mam nadzieje że przed instalacja nowego sterownika odinstalowałeś stary nieraz robi się syf.
Jak coś spróbuj jeszcze raz tym razem korzystając z tego:
Dalej nic
 
Mi to wygląda na zle pobrany dodatek. Jakby nie wszystkie pliki z dodatku się ściągnęły. Może podczas ściągania dodatku internet ci się rozłączał albo był na tyle wolny że pominął niektóre pliki.
 
No w sumie, jest coś takiego. Spróbuję, dzięki.

---------- Zaktualizowano 16:26 ----------

Nic nie pomogło, pobiorę całego od nowa.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom