Problem z umiejętnością młynek

+
Hej mam problem wykupiłem i AKTYWOWAŁEM umiejętność młynek , lecz gdy chce jej użyć nic się nie dzieje , proszę o pomoc.
PS: jest możliwość zbindowania specialnego ataku pod inny klawisz?
 
Hej mam problem wykupiłem i AKTYWOWAŁEM umiejętność młynek , lecz gdy chce jej użyć nic się nie dzieje , proszę o pomoc.
Naciśnij dwukrotnie klawisz odpowiadający za szybki atak (domyślnie lewy przycisk myszki) i go przytrzymaj, dopiero wtedy Geralt zaczyna ten atak specjalny, najlepiej jak masz całą wytrzymałość, ponieważ im więcej wytrzymałości, tym dłużej młynek będzie trwać.

PS: jest możliwość zbindowania specialnego ataku pod inny klawisz?
Chodzi Ci o to, żeby jeden oddzielny klawisz odpowiadał za młynek? Chyba nie, szybki atak można zbindować.
 
Naciśnij dwukrotnie klawisz odpowiadający za szybki atak (domyślnie lewy przycisk myszki) i go przytrzymaj, dopiero wtedy Geralt zaczyna ten atak specjalny, najlepiej jak masz całą wytrzymałość, ponieważ im więcej wytrzymałości, tym dłużej młynek będzie trwać.
Wiem , robię tak i nic , dlatego tutaj napisałem
 
Robiłem tak już wcześniej i nic , teraz też niczego nie wykrywa

Może jednak umiejętność nie jest aktywna? Wyjmij ze slotu i włóż jeszcze raz. W trakcie ataku przy drugim przyciśnięciu przytrzymujesz LPM? Jeśli tak, to ciężko powiedzieć czemu nie działa.
 
Top Bottom