Problemy z instalacją gry - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Co rozumiesz przez "nie chce mi wejść"? W którym konkretnie miejscu instalacji jest problem? Gra nie sprawdza już klucza, zostało to wyłączone.
 
Zrób sobie kopię na gogu. Jest fajniej, lepiej, wygodniej i płynniej.
http://www.gog.com/witcher/backup
 
Szybkie pytanie.
Jak zainstalowac gre? Dawno temu kupilem wersje pudelkowa, dzisiaj ponownie zainstalowalem i chce grac, jednak nie moge bo gra zmusza mnie do sciagania gigantycznej ilosci smieci, ktore dodatkowo po kazdym wylaczeniu instalatora pobieraja sie od nowa nadpisujac stare pliki.
Od razu pisze ze nie interesuje mnie sciaganie 10,5GB danych. Maks jaki moge sciganac to 50Mb, jak odpalic gre?

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
moskil said:
Szybkie pytanie.
Jak zainstalowac gre? Dawno temu kupilem wersje pudelkowa, dzisiaj ponownie zainstalowalem i chce grac, jednak nie moge bo gra zmusza mnie do sciagania gigantycznej ilosci smieci, ktore dodatkowo po kazdym wylaczeniu instalatora pobieraja sie od nowa nadpisujac stare pliki.
Od razu pisze ze nie interesuje mnie sciaganie 10,5GB danych. Maks jaki moge sciganac to 50Mb, jak odpalic gre?
A zakładka "wsparcie" gryzie? Jeśli nie chcesz ściągać patchy (a warto, polecam) to musisz zainstalować patcha 1.35 http://pl.thewitcher.com/support/w2/#q45 (113mb). Mniej do pobrania już nie będzie.

edit: Wysłałbym ci PW z linkiem do tego tematu (bo scaliłem), ale masz zablokowaną skrzynkę.
 
Zakupilem produkt, ktory mialbyc gotowy do uzycia, a jedynym wymaganiem do tego bylo pobranie 50MB danych.
Jezeli w dniu dzisiejszym nie jest to mozliwe to rozumiem ze w zwiazku z niedotrzymaniem warunków umowy zawartej miedzy mna a producentem, przysługuje mi zwrot calosci kwoty, ktora zaplacilem.
 
Zakupilem produkt, ktory mialbyc gotowy do uzycia, a jedynym wymaganiem do tego bylo pobranie 50MB danych.
I tak było. Tylko, że ponad dwa lata temu.

Ale jeśli masz jakiś powód i chcesz dochodzić swoich praw, to dochodź, jasne. Tylko, że ja nie jestem przedstawicielem producenta :p
 
Dzisiaj zakupiłem Wiedźmina 2 (edycja rozszerzona, wersja z puzzlami) i po instalacji gra poprosiła mnie o wpisanie klucza aktywacyjnego. Oczywiście, wklepałem ten wydrukowany na kartonie i wtedy - jak wyskoczyło okienko aktualizacji - aż mi szczęka opadła. Naprawdę muszę pobierać te 10 GB, a na dodatek nie mogę tego przerwać? Czy jest jakaś inna strona, z której mogę wziąć patch?

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
A na pewno masz wersję rozszerzoną? Ja kupiłem zwykłą wersję i ta ciężka aktualizacja do ściągnięcia to był upgrade do wersji rozszerzonej. Też byłem bardzo zdziwiony rozmiarem a download trwał baaaardzo długo.
 
W środku mam ścieżkę dźwiękową, poradnik i samą grę. Na samym kartonie wypisano takie produkty: puzzle, plakat, jakiś unikatowy klucz i Wiedźmin 2 w wersji rozszerzonej. Na pudełku takiej informacji już nie ma, ale jeśli tak to zostałem w sumie oszukany.
 
Ale zainstalowałeś już grę z pudełka? Jeżeli tak, to w tym pierwszym graficznym menu wyświetlającym się jeszcze w windowsie jest napisane jaka to jest wersja gry. U mnie "Wiedżmin 2, Zabójcy Królów, Edycja rozszerzona".
 
U mnie czegoś takiego nie ma. Po prostu wydawca oszukał klientów, wstawiając na karton zdjęcie edycji rozszerzonej, a do środka wrzucając podstawową.
 
Dwa tygodnie temu również zakupiłem Wiedźmina 2 Edycje Premium. Miałem identycznie 10gb pobierania, sam na początku się zdziwiłem ale to normalne, pobierało sie pare godzin a następnie jest już wszystko ok.
 
Tu nie chodzi o cierpliwość tylko o połączenie sieciowe. Mam internet 2 mb/s na dodatek współdzielony z rodzicami. Zanim pobiorę wszystkie aktualizacje, minie kilka dni, a ja myślałem, że kupując edycję premium, pogram sobie po instalacji.
 
Jeśli nie chcesz instalować aktualizacji ER i kolejnych (a faktycznie masz na płytkach wersję 1.0), to musisz zainstalować patcha 1.35 (133mb bodajże) - zajrzyj do zakładki "wsparcie u góry strony".

Jeśli możesz, cyknij foto pudełka z samą grą i pudełka z całym zestawem (gra + puzzle), bo jestem ciekawy, co tam napisali.
 
http://i.imgur.com/6ERNorB.jpg

Wrzuciłem tylko zdjęcie tej części, w której napisali, co jest zawarte w kartonie, bo resztę można znaleźć w znacznie lepszej jakości w grafice google pod hasłem "wiedźmin 2 edycja premium puzzle" (co ciekawe, tyłu pudełka już nigdzie nie pokazali).
Jakby ktoś miał wątpliwości, to pod "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" pisze "Edycja rozszerzona".
 
(co ciekawe, tyłu pudełka już nigdzie nie pokazali
A z tyłu pudełka jest coś ciekawego w stylu "darmowa aktualizacja"? W sumie jak jest napisane, że ER, to ma być ER - wal do cdp i rób awanturę :p
 
Żadnej "darmowej aktualizacji" nie ma, ale ludzie kupujący edycję premium Wiedźmina raczej znają się na grze i wiedzą, że wszyscy posiadacze oryginalnej wersji mogą ją sobie ściągnąć i tak. Więc napis "edycja rozszerzona" rozumiem w taki sposób, że patch jest już zawarty w pudełku, inaczej nie byłoby powodu, żeby to zaznaczać.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom