Problemy z patchem 1.4

+
Tych, którzy posłużyli się moją metodą (odinstalowanie Kaspersky'ego) proszę o przekazanie orena 8)
 
Ja mam zgoła inny problem... wszystko się zainstalowało działa prawie jak ta lala, właśnie prawie... Chyba ściągnąłem jakąś pacyfistyczną wersje patcha... otóż nasz dzielny wiedźmin nie potrafi zaatakować przeciwników, co więcej oni nie atakują też jego normalnie gdyby nie te rzucane obelgi pomyślałbym że na herbatkę wpadli.... aha bramy w prologu też nie da się otworzyć i po chwili gra wywala mnie do systemu.. normalnie masakra... Ktoś miał taki problem?? ratujcie....Chciał CDP dobrze a wyszło jak zwykle...
 
janekk said:
Moja idiotyczna teoria zaczyna się potwierdzać, 3 osoby (ja, theville, Sum) mają ten błąd i zainstalowały grę w innym katalogu na drugim dysku. Mimo to pewnie i tak nie w tym rzecz.Ps. Sam tego nie sprawdzę bo nie mam skąd wziąść 10GB wolnego na C.
Spisek upadl, bo u mnie system jest na C, gra na D i wszystko smiga ;)
Bo jednak sporo dwuletnich komputerów na tych Athlonach XP jeszcze działa.
Chyba szescioletnich, bo mniej wiecej tyle lat maja te procki (przypominam, ze readme mowi o CPU na Socket A) ;)
 
costi said:
costi said:
Moja idiotyczna teoria zaczyna się potwierdzać, 3 osoby (ja, theville, Sum) mają ten błąd i zainstalowały grę w innym katalogu na drugim dysku. Mimo to pewnie i tak nie w tym rzecz.Ps. Sam tego nie sprawdzę bo nie mam skąd wziąść 10GB wolnego na C.
Spisek upadl, bo u mnie system jest na C, gra na D i wszystko smiga ;)
Gratuluję refleksu ;) :p teoria już dawno upadła, a poza tym zaznaczyłem że to tylko takie zgadywanie - tonący brzytwy się chwyta itp. :)
 
janekk said:
janekk said:
janekk said:
Moja idiotyczna teoria zaczyna się potwierdzać, 3 osoby (ja, theville, Sum) mają ten błąd i zainstalowały grę w innym katalogu na drugim dysku. Mimo to pewnie i tak nie w tym rzecz.Ps. Sam tego nie sprawdzę bo nie mam skąd wziąść 10GB wolnego na C.
Spisek upadl, bo u mnie system jest na C, gra na D i wszystko smiga ;)
Gratuluję refleksu ;) :p teoria już dawno upadła, a poza tym zaznaczyłem że to tylko takie zgadywanie - tonący brzytwy się chwyta itp. :)
Sorry, nie spojrzalem na date postow...To inne pytanie - dodatkowe przgody sa w bonus packu? Po zainstalowaniu TWEE_upgrade ich nie ma.
 
guciox18 said:
Ale jeśli myślicie że jestem zadowolony i szczęśliwy to się grubo mylicie, łatka nadaje się do śmieci, grafika po zainstalowaniu zrobiła się nieprzyjemnie rozmyta (chyba tym chcieli poprawić ładowanie gierki - gorsze tekstury, miej szczegółów)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gesty i poruszanie się postaci w filmikach miało by niby lepsze - guzik jest tak samo lipnie, jedyne co się zmieniło to częstsze machanie ręką....
Faktycznie jest problem z obrazem, postacie są jakoś bardziej rozmyte, niewyraźne przy maksymalnych ustawieniach graficznych... a Geralt świeci dosłownie włosami podczas dialogów. Co pomogło? Zmiana jakości oświetlenia na niską... od razu ładniej (naturalniej) zaczęło to wyglądać.
Jeśli chodzi o wczytywanie to tak jest szybsze ale czemu za cenę grafiki....?? Jedyne co może być ciekawe to nawy wygląd zasobnika....Osobiście reinstaluje i wracam do 1.3, tym którzy mają problemy z instalacją tego szitu proponuje - darujta to sobie, gra nie warta świeczki. "zamienił stryjek siekierkę na kijek"
Trudno powiedzieć czy akurat na kijek ;) widać, że jest jakiś problem z oświetleniem na nowym patchu, ale powyższa zmiana pomaga. Natomiast problem z EAX to porażka... gdyby ludzie nie pogrzebali w systemie to by Wiedźmak nie odpalił. :wall: Kto to testował? ???Instrukcje instalacji są udziwnione, nie mam nowej przygody, ale rzuciło mi się gdzieś na forum, że trzeba ją osobno ściągnąć :eek: Btw, patch się instalował ze 20-30 minut, ale obciążenie procka było praktycznie zerowe przez 90% czasu, więc można było grać w coś innego bez najmniejszego problemu. Ładne rozwiązanie. :beer:
 
szmike said:
Btw, patch się instalował ze 20-30 minut, ale obciążenie procka było praktycznie zerowe przez 90% czasu, więc można było grać w coś innego bez najmniejszego problemu. Ładne rozwiązanie. :beer:
A czy przypadkiem patcher miał status "nie odpowiada" ?
 
janekk said:
janekk said:
Btw, patch się instalował ze 20-30 minut, ale obciążenie procka było praktycznie zerowe przez 90% czasu, więc można było grać w coś innego bez najmniejszego problemu. Ładne rozwiązanie. :beer:
A czy przypadkiem patcher miał status "nie odpowiada" ?
O czym Ty do mnie rozmawiasz? Głowa Cię nie boli?Wszystko się zainstalowało bez mojej ingerencji, poza klikaniem dalej i wklepaniem loginu/hasła :p
 
szmike said:
szmike said:
szmike said:
Btw, patch się instalował ze 20-30 minut, ale obciążenie procka było praktycznie zerowe przez 90% czasu, więc można było grać w coś innego bez najmniejszego problemu. Ładne rozwiązanie. :beer:
A czy przypadkiem patcher miał status "nie odpowiada" ?
O czym Ty do mnie rozmawiasz? Głowa Cię nie boli?Wszystko się zainstalowało bez mojej ingerencji, poza klikaniem dalej i wklepaniem loginu/hasła :p
Pytam się czy przypadkiem patcher mimo statusu "nie odpowiada" zakończył swojąj pracę poprawnie :p. Oczywiście JEŚLI "nie odpowiadał"Miałem taką sytuację użycie procesora prawie brak, ramu znikome, patcher "nie odpowiada" to zamiast czekać kilka godzin na niewiadomo co dałem sobie spokój. Twoje napomknięcie o niskim zużyciu zasobów systemowych dało mi płomyk nadzieji że jednak sobie zagram w Wiedźmina 1.4. Nie ma powodu żeby rzucać mięchem ::)
 
janekk said:
janekk said:
janekk said:
janekk said:
Btw, patch się instalował ze 20-30 minut, ale obciążenie procka było praktycznie zerowe przez 90% czasu, więc można było grać w coś innego bez najmniejszego problemu. Ładne rozwiązanie. :beer:
A czy przypadkiem patcher miał status "nie odpowiada" ?
O czym Ty do mnie rozmawiasz? Głowa Cię nie boli?Wszystko się zainstalowało bez mojej ingerencji, poza klikaniem dalej i wklepaniem loginu/hasła :p
Pytam się czy przypadkiem patcher mimo statusu "nie odpowiada" zakończył swojąj pracę poprawnie :p. Oczywiście JEŚLI "nie odpowiadał"Miałem taką sytuację użycie procesora prawie brak, ramu znikome, patcher "nie odpowiada" to zamiast czekać kilka godzin na niewiadomo co dałem sobie spokój. Twoje napomknięcie o niskim zużyciu zasobów systemowych dało mi płomyk nadzieji że jednak sobie zagram w Wiedźmina 1.4. Nie ma powodu żeby rzucać mięchem ::)
Przecież pisali z CDP, że właśnie ma NIE ODPOWIADAĆ jak się instaluje i jest to normalne . . czekasz 2 h i działa
 
Andri: Dzięki za odpowiedź ;D . Szkoda tylko że nie ma tej informacji w FAQ do update :-\ . Orena to ci mogę dać ale za 6 dni..... jak nie zapomnę :DSzmike: No tak terminu "mięcho" użyłem nie do końca poprawnie ;)
 
"Rodacy, jest źle a może być jeszcze gorzej" ;) Patch 1.4 zwany edycją rozszerzoną to jest jedno wielkie G, którego nie warto ściągać a tym bardziej instalować. Broń Boże kupować edycję rozszerzoną lub uaktualnienie. U mnie, jak i u wszystkich występuje problem z grafiką(rozmycie obrazu) i problem z eax(błąd mss32.dll). W patchu 1.3 wszystko działo mi bez zarzutu i żaden z w/w błędów nie występował. Chciałem kupić uaktualnienie za 20 zł, jednakże po ściągnięciu i zainstalowaniu tego badziewia EE, złamanego grosza za to nie dam. Nie przyjmuję do wiadomości argumentów, że Redzi zrobili to za darmo i nie mamy o co się czepiać. CD Projekt jest poważną firmą, która zrobiła świetną grę. Do patcha 1.3 powyższe problemy nie występowały i mam prawo wymagać i żądać aby patch 1.4 stał na przyzwoitym poziomie, do którego CD Projekt sam nas przyzwyczaił. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie błędy te zostaną naprawione. Na chwilę obecną, jednakże usuwam EE i wracam do patcha 1.3. Oby dodatkowa przygoda "skutek uboczny" działa pod tym patchem. PS. Z niecierpliwością czekam na oficjalne stanowisko redów w sprawie błędów w tzw. edycji rozszerzonej.
 
witam,mój problem polega na tym iż gdy chce zainstalować TWEE_Polish_language_pack wyskakuje na koniec błąd ze niezgodny jest plik voices_5_00.bif... przez co brak dialogów w grze ;/dialogi wróćcie T_T
 
Szanowni koledzy.Dobre piwo dla tego co stwierdzil iz odinstalowanie antywira i pozbycie sie "ściany" umożliwi bezproblemowa instalacje.Moja konfiguracja to intel q6600 ~ 3 ghz 4 g ram ddr2 1066 2 x hd4850 w cf .instalacja w 20 minut zadnych problemow ani przed ani po.DUZE DZIEKIPS sorki za błedy ale dyzgraf ze mnie.Pozdrawiam.
 
Nie ma problemu z eax trzeba tylko przejrzeć forum tam jest odpowiedz.Nie wiem jak sie umieszcza linki nie chce być posadzony o spamowanie ale postępuj zgodnie z instrukcja a będzie git.Pamiętaj o zapianiu oryginalnych plików w bezpiecznym miejscu.u mnie wszystko działa. oto linkhttp://uploadfile.org/download.php?id=FBphKrj6VAnixPV6mqYvpowodzenia.
 
Co do rozmycia obrazu u siebie nie obserwuje, może najnowsze stery do graty dadzą rade.może faktycznie to błąd gry, ale u mnie czy 2 karty w cf czy 1 prawie żadnej różnicy poza niewielka zmiana w płynności a cala gra na ful ustawieniach.Pozdrawiam i milej zabawy.
 
Witam, a co zrobić jeżeli nie pomaga odpalenie w awaryjnym z obsługą - wyskakuje brak połączenia, odinstalowanie antywira tez nie pomaga. Niech ktoś z CD Projekt się wypowie.
 
U mnie również pojawia się pewien problem mianowicie kupiłem sobie rok temu Wiedźmina (przez internet na gram.pl) i zarejestrowałem na gram.pl i tutaj. ALE od tego czasu złożyłem se nowego kompa i tera ściągnąłem Edycje Rozszerzoną i pisze że muszę zarejestrować więc pytam czy przez to że new kompa kupiłem muszę kupować zaraz pełną Edycję Rozszerzoną (kolejne 90zł) bo to trochę by mnie wkurzyło czy też po prostu coś robię źle. Z góry dziękuje za pomoc.
 
Kubablack said:
Witam, a co zrobić jeżeli nie pomaga odpalenie w awaryjnym z obsługą - wyskakuje brak połączenia, odinstalowanie antywira tez nie pomaga. Niech ktoś z CD Projekt się wypowie.
CD Projekt nie odpowie bo jest weekend. Ja tam czekam na update CD. moze nie bedzie problemow...
 
Top Bottom