Problemy z sefirami, sefiry

+
feder1 said:
Witam,Chciałem zapytać czy sefiry które mam otrzymać po złożeniu ofiar z jedzenia w kapliczce musze zlozyc w 1 kapliczce czy w obydwu ? zeby dostac 3 sefiry ??? prosze o odpowiedz tak lub nie z gory thx
Wystarczy tylko w jednej
 
Mam maly problem z dalszym prowadzeniem gry-obecnie jestem na etapiez bierania dziesieciu sefir zostal mi do zdobycia sefir NETZ -ktory mozna uzyskac zeszczatkow kamiennego golenia ale najpierw trzeba wprawic go w ruch"i to jest ten problem". W jednym z poradnikow znalazlem informacje ze jesli chcemy wprawic w ruchgolema to musimy kupic ODGROMNIK u zakonego platnerza w Wyzimie i zamowic burze w Gaju Druidow(ale niestety nie moge kupic od zakonnego platnerza tego odgromnika.Moze wiesz w jaki sposob mozna ten problem rozwiazac?
 
Mam problem z sephirą Keeth'aar raymond jest już dawno martwy a sephiry jak nie było tak nie ma w moim całym ekwipunku:(czyżbym znalazł bug w grze?a może nie poprowadziłem z raymondem konwersacji tak jak trzeba ?
 
Mam ten sam problem z sephirą Keeth'aar raymond jest już dawno martwy a sephiry jak nie było tak nie ma w moim całym ekwipunku:(czyżbym znalazł bug w grze?a może nie poprowadziłem z raymondem konwersacji tak jak trzeba ?
 
TassadaR said:
Mam ten sam problem z sephirą Keeth'aar raymond jest już dawno martwy a sephiry jak nie było tak nie ma w moim całym ekwipunku:(czyżbym znalazł bug w grze?a może nie poprowadziłem z raymondem konwersacji tak jak trzeba ?
Keth'aar otrzymujesz od Javeda a.k.a Raymonda tuż przed jego przenosinami na bagna. Jeśli znalazłeś ciało Raymonda w zadaniu "wdzięczność grabarza" (lub sekcja zwłok wskazała na niego), musisz przyjąć od niego zlecenie zabicia Baraniny, a następnie uknuć razem z nim i Kalksteinem drobny spisek... powiesz Javedowi, że Baranina nie żyje, a otrzymasz rzeczoną sefirę, zaś Javed przeniesie się na bagna. Wtedy będzie mógł ukonczyć quest "tajemnicza wieża".btw, używaj znaków interpunkcyjnych, bo ciężko cokolwiek zrozumieć z tych postów.
 
robzak said:
Mam maly problem z dalszym prowadzeniem gry-obecnie jestem na etapiez bierania dziesieciu sefir zostal mi do zdobycia sefir NETZ -ktory mozna uzyskac zeszczatkow kamiennego golenia ale najpierw trzeba wprawic go w ruch"i to jest ten problem". W jednym z poradnikow znalazlem informacje ze jesli chcemy wprawic w ruchgolema to musimy kupic ODGROMNIK u zakonego platnerza w Wyzimie i zamowic burze w Gaju Druidow(ale niestety nie moge kupic od zakonnego platnerza tego odgromnika.Moze wiesz w jaki sposob mozna ten problem rozwiazac?
Odgromnik można również kupić u krasnoludzkiego płatnerza, w dzielnicy nieludzi. Spróbuj. ;)
 
juz dawno rozwiazałem ten problem trzeba zabic baranine :p wszelkie pytani prosze zadawac jesli cos odnosnie tego :p i najważniejsze nie zaczynajcie od poczatku ze wszystkiego jest wyjscie:p
 
Nie trzeba zabijać Baraniny - można to rozwiązać inaczej. Jak znajdziesz raymonda, pogadaj z Kalksteinem.
 
ja tam na roślinki biore Ignii na 2 poziomie srebrny silny jaskółke i bariere ochronna ale lepiej przed nimi wiać 8)
 
Kazad said:
Ja mam dwa pytanka co do Sefir. 1. Czy muszę wkładać je w jakiejś kolejnosci ?2. Dlaczego znika mi z ekwipunku ostatnia sefira ? Dodam ze rozmawiam z detektywem w jego domu, umawiam sie na spotkanie pod wierza, on daje mi sefire. Kiedy wychodze z jego domu sefira znika mi z ekwipunku :-\
Misie chyba cos takiego zdarzylo... ;/ czeka pod wierza a ja nie mam jego sefiry
 
Stiw said:
Słuchajcie!Mapa wzkazuje mi ołtaż melitee ale jak do niego podchodzę to nie ma bata, nic nie mogę w niego wsadzić.
Mapka nie wkazuje CI ołtarza, ale obelisk obok niego. Trochę na południowy zachód od ołtarza.
 
Witam. Przeszedłem grę na poziomie medium i nie miałem żadnych problemów.. Teraz gram na hard.Mam 9 sefir. i mam problem z sefirą od raymonda.Zakończyłem śledztwo.W rozmowie z podejżanymi wyjawiłem że wiem że azar to raymond. Teraz detektyw nie chcę się ze mną umówić pod wieżą. zadania "anatomia zbrodni" też nie mogę zacząć. Kalkstein, shani,baranina,leuvarden,vivaldi,talar..żaden z nich nie pchnął historii do przodu. Raymond mówi mi że koszty śledztwa wzrosły dwukrotnie( wiedźmin odpowiada że to nie do przyjęcia) i na tym się kończy. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?pozdr.
 
tomlar said:
Raymond mówi mi że koszty śledztwa wzrosły dwukrotnie( wiedźmin odpowiada że to nie do przyjęcia) i na tym się kończy. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?pozdr.
Dziwne, taki komentarz (z ust Wiedźmina jednak) o ile dobrze pamiętam pojawiał się, gdy Raymond zażyczył sobie dodatkowe 200 orenów. Może po prostu nie masz takiej ilości gotówki przy sobie? Oczywiście mogę się mylić, ale z tego co piszesz to jesteś dopiero w połowie śledztwa (mniej-więcej).PozdrawiamKhay
 
Mam taki o to problem... Zebrałem wszystkie serfiry oprócz jednego, który ma się znajdować w kanałach. Z tego co wiem wypadał on z kuroliszka, lecz ja go nie wziąłem :S. Czy jest jakiś sposób, żeby go dostać ???
 
Hym. Jesteś pewien, że nie opróżniłeś cielska kuroliszka? Pamiętam, że z jego ciała otrzymywało się pióra, jego łeb oraz właśnie sefirę. Jeżeli jego truchło nie czeka na ciebie w tej części kanałów zwanej legowiskiem kuroliszka, to chyba pies pogrzebany...Na wszelki wypadek sprawdź jeszcze raz w przedmiotach fabularnych (Maal'kad - Królestwo). Myślę, że lepiej byłoby spytać się w już dawno założonym wątku dotyczącym wszelkich problemów z sefirami http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=4583.0
 
Z cielska nie wziąłem jego sefiry (albo wziąłem i znikła ???), a w kanałach ni jak nie czeka na mnie jego cielsko (wiem bo przeszukałem całe, wraz z kryptą :/).PS. Tamtego tematu nie zauważyłem, ale skoro ten istnieje to niech już sobie będzie :p.
 
Top Bottom