[PS4] Gra w wersji 1.23 - błędy, propozycje zmian, sugestie

+
Status
Not open for further replies.
Niestety Płotka dalej nie ma ogona na terenie Velen aż nie chce się na niej jeździć. Mam nadzieje, że da się to naprawić.
 
Kolejny błąd w grze. Nie można rozwinąć postaci powyżej poziomu 100. Zadania są niby zaliczane, ale punkty doświadczenia nie są dopisywane (gram w trybie "Nowa gra plus".)
 
Kolejny błąd w grze. Nie można rozwinąć postaci powyżej poziomu 100. Zadania są niby zaliczane, ale punkty doświadczenia nie są dopisywane (gram w trybie "Nowa gra plus".)

Maksymalnie można mieć 100 lvl więc nie będziesz zdobywał więcej doświadczenia.

Mistrzowskie legendarne spodnie wilka mają 4 miejsca na runy.
Jak szukamy legendarnych schematów szkoły wilka to również znajdujemy schematy z normalnej gry są po 2 w skrzyniach.

Zadanie Bez śladu

Kanibale mają puste paski zdrowia, zadanie można tylko zakończyć zostawiając ich w spokoju.
 
Last edited:
Zacząłem "Zadanie: Bez Śladu", ale go nie skończyłem. Dzięki, aż odechciało mi się dzisiaj grać, a tak na serio ciekawe kiedy następny "Patch".

Sposób na zabicie ich:
Oddal się od wioski, zapisz grę, wczytaj grę, a potem ich zabij.
 
Last edited:
W wersji 1.23
-Płotka na skelige nie ma nadal ogona.
-Często w grze pada deszcz aż za często tego wcześniej nie było
-Zawieszanie się muzyki w tle podczas grania
-Inne drobne błędy w cutscenkach np Geralt nie trzyma tych mieczy w pochwie które wybralismy bynajmniej u mnie kilka razy sie zdażyło
I teraz pytanie czy muszę zaczynać grę od nowa? bo może być tak że sejw jest zapisany z błędami i czy utworzenie nowej gry coś zmieni?
 

Jakim cudem przeciwnik posiada 2 Natalisów ? Przechodzę W3 po raz 4 i pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
Nadal są problemy z "oświetleniem" w pomieszczeniach. Jest zbyt ciemno. Zresztą to widać na filmiku.

View attachment 67270

Kolejny błąd :) Z żadnymi łowcami się nie walczyło tylko z jakimiś złodziejami :)


Problem z muzyką/dźwiękiem w Velen , rejon Krzywouchowe Moczary. Wczytanie danych pomaga. Czasami nie ma problemu z muzyką/dźwiekiem w tym rejonie, innym razem jest tak jak na filmiku.

Kolejny błąd. Problem zniknął jak wygrałem kartę. Zresztą nawet w wypadku przegranej wszystko wraca do "normalności" tj przeciążenie znika :)
 

Attachments

  • 14066342_10205848646730398_414592011605104434_o.jpg
    14066342_10205848646730398_414592011605104434_o.jpg
    149 KB · Views: 27
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom