Rejestracja

+
Status
Not open for further replies.
Rejestracja

Jako że Forum już stoi, i stare konta działają - jak wygląda kwestia rejestracji gry? Zarówno W1 jak i W2? Co z łączeniem kont?
 
Dołączam się do tematu. Co z rejestracją Wieśka Drugiego?

PS. Wyczytałem gdzieś, kiedyś, że będzie możliwość połączenia obu kont w jedno.
 
Oczywiście rejestracja W2 została wyłączona w launcherze w którymś z patchy i nadal jej nie ma.

Rejestracja w W1 przy użyciu starego konta wygląda tak:

Nie tworzyłem i nie mam zamiaru tworzyć nowego konta. Oczekuję, że na starym ponownie aktywuję sobie W1 i zarejestruję w końcu W2.

Nie wiem, czy to właśnie ze względu na brak aktywacji czy czegoś innego, ale W1 nie pozwala mi na instalację patcha 1.4 (nie mówiąc już o 1.5):


Czytałem, że jest nowsza wersja patcha "w wersji nie wymagającej rejestracji": http://www.pl.thewitcher.com/community/entry/51
Niestety to nie pomaga. Komunikat jest ten sam.

Takie są rozmiary plików patcha 1.4 do W1 u mnie:
TWEE_Polish_language_pack.exe - 581 MB (bajtów: 609
 
Po co nam nowe konta które zakładaliśmy po to aby pobrać dodatki do gry oraz aby zarejestrować grę. Dodadzą nam tylko możliwość rejestracji gry Wiedźmin 2
 
Witam

Mam pytanie odnośnie rejestracji Wiedźmina 2 na Steam. Gra jest wymieniona na liście (Witcher 2: Assassins of Kings) produktów których wersje pudełkowe można zarejestrować na Steam i pobierać z ich serwerów.
Na kilku forach spotkałem się jednak z informacjami, że nie jest to możliwe. Czy ktoś to sprawdzał i może powiedzieć jak sprawa faktycznie wygląda?
 
Wiedzmin-Piter said:
Witam

Mam pytanie odnośnie rejestracji Wiedźmina 2 na Steam. Gra jest wymieniona na liście (Witcher 2: Assassins of Kings) produktów których wersje pudełkowe można zarejestrować na Steam i pobierać z ich serwerów.
Na kilku forach spotkałem się jednak z informacjami, że nie jest to możliwe. Czy ktoś to sprawdzał i może powiedzieć jak sprawa faktycznie wygląda?
Zapamiętaj dobrze - TYLKO wersja zakupiona na steamie może być przypisana do konta steam i tylko ona zawiera osiągnięcia. Nie ma możliwości przypisania do konta steam gry zakupionej w sklepie jak MM czy Empik.
 
No wlasnie... ja takze nadal nie moge zarejestrowac gry po patchu 1.3.. zero takiej opcji.. wiec zadne DLC nie jest mi dane.. buuuuuu
 
paniekamilku said:
Zapamiętaj dobrze - TYLKO wersja zakupiona na steamie może być przypisana do konta steam i tylko ona zawiera osiągnięcia. Nie ma możliwości przypisania do konta steam gry zakupionej w sklepie jak MM czy Empik.
W takim razie czemu Wiedźmin jest wymieniony na tej liście? Jeśli kupujemy jakąś grę na Steam to jest ona automatycznie dodawana do naszego konta, w dodatku nie mamy, a przynajmniej ja w niektórych grach (np. Trine) nie widzę opcji wyświetlenia CD-Key (dla Bioshocka 2 da się wyświetlić). Trochę by się to nierzymało kupy moim zdaniem, gdyby można było rejestrować coś co automatycznie jest dodawane.
 

Guest 3236067

Guest
DarthGem said:
No wlasnie... ja takze nadal nie moge zarejestrowac gry po patchu 1.3.. zero takiej opcji.. wiec zadne DLC nie jest mi dane.. buuuuuu
*** Co Za Derbile Wszystkie DLC Masz W Łatkach A Następne Będą Dostępne Osobno Do Ściągnięcia Ze Strony
 
@AssassinsOfKings, proszę się hamować z chamskimi odzywkami.
I warto tez pamiętać o zasadach poprawnego pisania. Piszesz dla innych, nie dla siebie.
 
AssassinsOfKings said:
*** Co Za Derbile Wszystkie DLC Masz W Łatkach A Następne Będą Dostępne Osobno Do Ściągnięcia Ze Strony


Senk ju very meny, kolego Asasynie.
Przypomne laskawie szanownemu przedmowcy, ze w maju TRZEBA bylo sie rejestrowac i sciagac DLC osobno.
Poniewaz w maju byly wiadome "issues", wiec dalem sobie na wstrzymanie. Obecnie NIE bylo informacji o DLC-ach przy instalacji.

Undomiel, dziekuje, ale nie warto czasem sie znizac do pewnego poziomu.
 
Ja nie też chce zalogować się na stare konto i zarejestrować Wiedźmina 1 to nie mogę nie mogę się zalogować ;/ i nie mogę też Wiedźmina 1 spatchowac do 1.4 bo muszę zarejestrować a nie mogę zalogować na konto.
A przy Wiedźminie 2 nie ma opcji zarejestrowania gry po patchu 1.3
 
ArturP91 said:
Musisz sciągnąć patch 1.4 ze strony w którym nie trzeba się rejestrować.

Ja w poprzednim poście podałem sumy kontrolne MD5 i rozmiary w bajtach obu plików patcha 1.4 do W1.
Pobierałem to już kilkakrotnie zarówno stąd jak i stąd.
Jeśli komuś udało się dokonać spatchowania przy użyciu niby-zmienionych patchy niech poda ich rozmiar w bajtach i sumę kontrolną MD5.
Jeśli będą inne niż to co podałem w poprzednim poście to prosimy o linki...
 
SOTBMP said:
Ja w poprzednim poście podałem sumy kontrolne MD5 i rozmiary w bajtach obu plików patcha 1.4 do W1.
Pobierałem to już kilkakrotnie zarówno stąd jak i stąd.
Jeśli komuś udało się dokonać spatchowania przy użyciu niby-zmienionych patchy niech poda ich rozmiar w bajtach i sumę kontrolną MD5.
Jeśli będą inne niż to co podałem w poprzednim poście to prosimy o linki...
No niech podadzą.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom