Rozpoczął się Sezon Październikowy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Witajcie w Sezonie Październikowym!

Ten miesiąc, poza zmianami w kartach, wprowadza Radę ds. Balansu czyli system w którym to Wy głosujcie na zmiany w kartach.

Nie możemy się doczekać jak wykorzystacie ten system i jak zmieni on GWINTA.


Wszystkie zmiany, które wprowadziła aktualizacja 11.10 znajdziecie na liście zmian.

Sezon Październikowy zakończy się 15 listopada o północy.

Tryby sezonowe w tym miesiącu znajdziecie poniżej.
  • 17 października - 24 października: Cierpliwość jest cnotą!
Na początku rundy i na końcu swojej tury przemień wszystkie karty w swojej ręce w losowe karty, których koszt werbunku jest wyższy o 1.
  • 24 października - 31 października: Nie pisałem się na to
Na początku gry przekształć wszystkie swoje karty w jedną kartę tej samej frakcji oraz o tej samej rzadkości, której nie było w twojej talii początkowej.
  • 31 października - 7 listopada: Układ sił
Na początku partii zmień siłę każdej jednostki ze swojej talii początkowej na jej koszt werbunku.
  • 7 listopada - 14 listopada: Zapowiada się legendarna bitwa!
Talie graczy są zastępowane talią złożoną ze wszystkich kart legendarnych ich frakcji.
  • 14 listopada - 21 listopada: Nieodparty urok
Za każdym razem, gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy.
 
Hej, od rozpoczęcia sezonu i aktualizacji nie mogę zagrać meczu rankingowego. Widziałem na forum że pojedyncze osoby mają ten sam problem. Czy działa jeszcze wsparcie techniczne albo czy ktokolwiek coś robi w tej sprawie?
IMG_20231019_182704.jpg
 

Lexor

Forum veteran
@artur993: Czy próbowałeś zweryfikować pliki gry?

Po sezonowej aktualizacji miałem dodatkowo dwie mniejsze - może ich nie masz i dlatego nie możesz grać gier rankingowych?
 
@artur993: Czy próbowałeś zweryfikować pliki gry?

Po sezonowej aktualizacji miałem dodatkowo dwie mniejsze - może ich nie masz i dlatego nie możesz grać gier rankingowych?
hej, sprawdziłem to po Twojej sugestii, choć wydawało mi się, że faktycznie dwie małe pierdoły się pobierały. Nie pomogło, tak samo jak całkowity reinstall gry.
Post automatically merged:

Jakaś 3 paczka plików wleciała, przynajmniej na telefonie (30MB) i wciąż nie mogę zagrać meczu rankingowego. Nie wiedziałem że na pożegnanie takie babole zostawiają.
 
Last edited:
W zasadzie Gwint powinien być zamknięty i przebudowany od podstaw. Karta po karcie.
Granie w tę karciankę jest niesamowicie irytujące a głosowanie za tym czy dana karta ma dostać +1/ -1 prowizji to jest totalny żart.
Coś czuje, że gwint jest w grobie już nie jedną nogą a już całym ciałem prócz tej jednej dłoni która kurczowo trzyma się krawędzi dołu. Trzeba się godnie pożegnać z tym tytułem, szkoda że to tak umiera. Szkoda, że CDPR tak skaszanił sprawę.
 

MaRIB1

Forum veteran
W zasadzie Gwint powinien być zamknięty i przebudowany od podstaw. Karta po karcie.
Granie w tę karciankę jest niesamowicie irytujące a głosowanie za tym czy dana karta ma dostać +1/ -1 prowizji to jest totalny żart.
Coś czuje, że gwint jest w grobie już nie jedną nogą a już całym ciałem prócz tej jednej dłoni która kurczowo trzyma się krawędzi dołu. Trzeba się godnie pożegnać z tym tytułem, szkoda że to tak umiera. Szkoda, że CDPR tak skaszanił sprawę.

AMEN
 

Lexor

Forum veteran
Sezon Październikowy zakończy się 15 listopada o północy.
To chyba pierwszy raz, kiedy sezon nie skończy się przed południem w dzień tylko o północy?

A co jeśli po zmianie sezonu pojawią się jakieś błędy? Wątpię, że ktoś będzie hotfixował grę o 3 nad ranem. xD

PS. Zakładam też, że chodzi o północ w nocy z 14-tego na 15-tego, a nie z 15-tego na 16-tego (bo różnie można to odbierać).
 
Top Bottom