Runy i przekuwanie mieczy

+
exoriou said:
klikasz w ikonke młotka i... sprzedać/kupić broń powiadasz?i na tym to polega, kowal zabiera Ci runy/rude i dostajesz w zamian miecz który możesz "kupić"robisz nowy miecz, nie dodajesz nic do obecnego...
może ktoś to opisać, no wiecie "instruckje na 3 latka" robiłem już chyba wszystko by ulepszyć broń i nic, przenosiłem, klikałem na runy, sprzedawałem i nic przedmiony traciłem kasy przybywalo a wykutego miecza nie widać ;)
 
Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy moze trzeba jakis quest najpierw ukonczyc, ale po zabiciu dagona pani jeziora nie daje mi tego aeronighta czy jak mu tam, tylko mowi ze w odpowiednim czasie da mi podarunek, i w quescie pisze mi ze mi da podarunek i musze byc cierpliwy. Dwa razy zabilem dagona, raz o polnocy a raz w poludnie, i za kazdym razem to samo.
 
tomsmother said:
Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy moze trzeba jakis quest najpierw ukonczyc, ale po zabiciu dagona pani jeziora nie daje mi tego aeronighta czy jak mu tam, tylko mowi ze w odpowiednim czasie da mi podarunek, i w quescie pisze mi ze mi da podarunek i musze byc cierpliwy. Dwa razy zabilem dagona, raz o polnocy a raz w poludnie, i za kazdym razem to samo.
OMG. A co niezrozumialego bylo w tym co ludzie pisali wczesniej ? Konczysz questy "W pelnym sloncu" i "Kregi na wodzie" i tyle. Dostajesz miecz, cala filozofia...
 
exoriou said:
klikasz w ikonke młotka i... sprzedać/kupić broń powiadasz?i na tym to polega, kowal zabiera Ci runy/rude i dostajesz w zamian miecz który możesz "kupić"robisz nowy miecz, nie dodajesz nic do obecnego...
Dzięki za pomoc
 
Mixson said:
Mixson said:
klikasz w ikonke młotka i... sprzedać/kupić broń powiadasz?i na tym to polega, kowal zabiera Ci runy/rude i dostajesz w zamian miecz który możesz "kupić"robisz nowy miecz, nie dodajesz nic do obecnego...
może ktoś to opisać, no wiecie "instruckje na 3 latka" robiłem już chyba wszystko by ulepszyć broń i nic, przenosiłem, klikałem na runy, sprzedawałem i nic przedmiony traciłem kasy przybywalo a wykutego miecza nie widać ;)
ok spróbuję w wersji dla trzylatka:1. bierzesz do ekwipunku 3 rudy, albo 3 runy (w zależności który miecz chcesz wykuć)2. idziesz do zaznajomionego kowala3. klikasz w ikonkę młotka4. pojawia się po prawo pole, w którym pojawi się miecz, który możesz wykonać z 3 rud meteorytów, lub 3 run5. jeśli dobrze pamiętam, z rudy kuje się nowy miecz, w przypadku run poprostu dodaje się/zamienia do istniejącego miecza6. klikasz dwa razy na mieczu, który się pojawił7. tracisz 3 rudy/runy i cieszysz się nowym scyzorykiem ???
 
No i dupa jak to się mówi ;) U kowala w Wyzimie klasztornej moge tylko sprzedać kawałki meteorytu jak i runy. Nie da się zrobić nic więcej, zarówno u pomocnika jak i kowala :) Być może trzeba mieć osiągnięty jakiś poziom? Jak ktoś kojarzy proszę o odpowiedź.pozdrówki
 
miecz możesz zrobić tylko u kowala, pomocnika to zostaw do takich bajekna pewno masz trzy sztuki rudy meteorytów i run ?
 
Jeżeli mamy ze sobą wiecej różnych kawałków rudy/run pojawią się nam do kupienia różne miecze (utworzone z różnych kombinacji) odpowiednio stalowe i/lub srebrne, które możemy sobie porównać, można je kupić wszystkie narazPoważny SPOILERsprzedajcie najpierw rudy/runy kowalowi przed kupieniem mieczy 8)
 
exoriou said:
exoriou said:
exoriou said:
klikasz w ikonke młotka i... sprzedać/kupić broń powiadasz?i na tym to polega, kowal zabiera Ci runy/rude i dostajesz w zamian miecz który możesz "kupić"robisz nowy miecz, nie dodajesz nic do obecnego...
może ktoś to opisać, no wiecie "instruckje na 3 latka" robiłem już chyba wszystko by ulepszyć broń i nic, przenosiłem, klikałem na runy, sprzedawałem i nic przedmiony traciłem kasy przybywalo a wykutego miecza nie widać ;)
ok spróbuję w wersji dla trzylatka:1. bierzesz do ekwipunku 3 rudy, albo 3 runy (w zależności który miecz chcesz wykuć)2. idziesz do zaznajomionego kowala3. klikasz w ikonkę młotka4. pojawia się po prawo pole, w którym pojawi się miecz, który możesz wykonać z 3 rud meteorytów, lub 3 run5. jeśli dobrze pamiętam, z rudy kuje się nowy miecz, w przypadku run poprostu dodaje się/zamienia do istniejącego miecza6. klikasz dwa razy na mieczu, który się pojawił7. tracisz 3 rudy/runy i cieszysz się nowym scyzorykiem ???
Dzięki ;) 2 dni temu udało mi się samemu rozgryść i przekułem srebrny mieć runa slonca ;)
 
Mixson said:
Mixson said:
klikasz w ikonke młotka i... sprzedać/kupić broń powiadasz?i na tym to polega, kowal zabiera Ci runy/rude i dostajesz w zamian miecz który możesz "kupić"robisz nowy miecz, nie dodajesz nic do obecnego...
może ktoś to opisać, no wiecie "instruckje na 3 latka" robiłem już chyba wszystko by ulepszyć broń i nic, przenosiłem, klikałem na runy, sprzedawałem i nic przedmiony traciłem kasy przybywalo a wykutego miecza nie widać ;)
Sprawdź stary czy masz na pewno 3 RUNY. Być może masz 2 runy i jeden KAMIEŃ RUNICZNY. To powszechny błąd. Z kamienia runicznego nic nie wykujesz. musi być runa.
 
szukajka nie znalazla zadnego tematu o kombinacjach mieczy. czy moglby ktos podac wlasciwosci miecza z 3 run ksiezyca i wlasciwosci miecza z 3 zoltych meteorytow?
 
Jestem w III akcie. Mam już miecz stalowy Havral, ten z bagien. Posiadam również 3 meteoryty. Idę do kowala, mówię mu, że chcę ulepszyć broń. On prosi o kamień szlachetny, który mu daję. Klikam na ikonkę z młotkiem "Przekuj miecz" po czym widzę ofertę standardowych mieczy stalowych. Havrala ni dudu :( O co chodzi??? Bosz... z tym "przekuwaniem" mieczy to jakaś kiszka jest, albo ja czegoś cały czas nie kumam...
 
Z tego co wiem to niestety nie da sie tego zrobić, zawsze masz do dyspozycji różne warianty standardowego miecza wiedźmińskiego, w zależności jakie posiadasz meteoryty (np: 3 czerwone, 2 czerowne i 1 niebieski, 1 czerwony i 2 niebieskie itd.)
 
"przekucie miecza" nie oznacza ulepszenia obecnie posiadanego przez ciebie oręża, tylko wykucie zupełnie nowego z odpowiedniej rudy (przekucie trzech kawałków meteorytu bądź trzech run na nowy miecz)
 
Wader said:
"przekucie miecza" nie oznacza ulepszenia obecnie posiadanego przez ciebie oręża, tylko wykucie zupełnie nowego z odpowiedniej rudy (przekucie trzech kawałków meteorytu bądź trzech run na nowy miecz)
Runy akurat wkuwa się na istniejący
 
SREBRNY:Zbierasz trzy runy (nie mylić z kamieniami runicznymi) i dziesz do kowala. Klikasz "Przekuj miecz" i pojawia Ci się ekran kupowania. Kowal ma "na sprzedaż" twój srebrny miecz z runami już wybitymi a ty go po prostu kupujesz (czyli ulepsza twója aktualny srebrny miecz).STALOWY:Zbierasz trzy kawałki meteorytu, idziesz do kowala, klikasz "Przekuj miecz" i kowal oferuje Ci NOWY miecz z twoich trzech kawałków meteorytu (czyli nie ulepsza twojego miecza a zamiast tego robi Ci nowy).
 
W sumie to trzeci żółty meteoryt trafił mi się już w epilogu (poziom średni) i jakoś nie chciało mi się przekuwać/ wykuwać broni, zwłaszcza że miałem już "Diabła". Ale... Jak kto woli.
 
Top Bottom