Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Elwer said:
Umc Umc, to my dzieci ulicy, slu slu, to moja, pi******na rzeczywistość.
No to mnie rozgryzłeś.... Tylko nie mów nikomu, bo nie będę mógł się na blokach pokazać jak się wyda, że z Wami gadam.... :whistle:
 
Elwer said:
Umc Umc, to my dzieci ulicy, slu slu, to moja, pi******na rzeczywistość.
wiesz, fakt, że większość "piosenek" hiphopowych tak wygląda, ale w tym momencie muszę zwrócić uwagę, że obok "Półmetrowy chuj wchodzi w dupe policjantom" znajdują się także teksty naprawdę godne polecenia i przesłuchania nawet kilka razy. Starsze utwory chociażby Peji czy najnowsza płyta OSTR - naprawdę, idzie tam coś znaleźć. Jasne, że rap opiera się głownie na kurwach, pizdach i innych rzeczownikach i epitetach, kttóre za wysublimowane słownicto nie należą, ale nie mozęmy generalizować i demonizować wszystkiego_Ot, tak gwoli sprostowania :)
 
Ja jeszcze dodam teksty Paktofoniki i K44 (w końcu się kiedyś słuchało :) ), bo te są akurat inteligentne. Ale na tym moje zamiłowanie do rapu się kończy :p
 
nooo, paktofonika i kaliber 44 to są klasyki, jeszcze nie zasyfione tym komercyjnym gównem w style "kurwa dupa dziwka chuj"upraszam wybaczenia za pominięcie klasyków ;)
 
TVN24 said:
Źle wychowani, nieideowi egocentrycy, choć może niepozbawieni ambicji – taki obraz młodzieży mają w głowie dorośli Polacy. To wyniki najnowszego sondażu, który publikuje "Gazeta Wyborcza"Tak negatywna opinia o młodzieży dominuje już wśród 18-24-latków, a z wiekiem jeszcze narasta - podkreśla gazeta.Polskie nastolatki w porównaniu ze mną są "mniej patriotyczne" - tak twierdzi 74 proc. osób, które wzięły udział w badaniu. "Gorzej wychowane" - 72 proc. "Mniej pracowite" - 68 proc. "Mniej ideowe" - 61 proc. "Bardziej uzależnione od używek" - 86 proc. "Bardziej zbuntowane" - 81 proc. "Bardziej rozbudzone seksualnie" - 75 proc. "Bardziej skupione na sobie" - 75 proc.Jest jednak i coś pozytywnego. 46 proc. ankietowanych było zdania, że obecne nastolatki są "bardziej ambitne".[size=4pt]Sondaż przeprowadziła w dniach 10-12 lipca agencja PBS DGA na reprezentatywnej próbie 1038 osób dorosłych.[/size]
I co Wy na to?
 
FirnomirIFRIT said:
I co Wy na to?
Umc Umc, to my dzieci ulicy, slu slu, to moja, pi******na rzeczywistość.
a była taka fajna rozmowa... może wyjdziesz trochę na dwór?
FirnomirIFRIT said:
I co Wy na to?
no cóż, no ja na to. Prawda, Panie, nic innego. Choć "Bardziej rozbudzone seksualnie" to dla mnie nieco przegięcie, ale co tam.
 
Hej raperzy, dlaczego żaden z was nie wspomina Liroy'a? Czy to nadal "obciach" słuchać jednego z niewielu mądrych ludzi w tym biznesie? Czy też jest on po prostu komercyjnym beztalenciem, śpiewającym o bawełnie?
 
Obciach to było słuchać NAS, ale taka to już *slu slu, pi******na rzeczywistość* że najprościej własną nieudolność i zawiść zamaskować próbą zdyskredytowania tych, którym udało się coś osiągnąć. Jak nie masz nic do powiedzenia to ponabijaj się z tych którzy chcą coś przekazać, na pewno znajdą się tacy którym Twoja wersja przypadnie do gustu. Niestety nie zmienia to faktu, że nie stajesz się od tego wartościowszym człowiekiem. Sorry... Umc Umc
Bo dziś nie ważne czy spoko nawijasz jeśli dobre masz teledyskiDziś nie ważne czy potrafisz śpiewać tylko czy duże masz cycki...
 
Socchi said:
Socchi said:
Umc Umc, to my dzieci ulicy, slu slu, to moja, pi******na rzeczywistość.
wiesz, fakt, że większość "piosenek" hiphopowych tak wygląda, ale w tym momencie muszę zwrócić uwagę, że obok "Półmetrowy ****** wchodzi w dupe policjantom" znajdują się także teksty naprawdę godne polecenia i przesłuchania nawet kilka razy. Starsze utwory chociażby Peji czy najnowsza płyta OSTR - naprawdę, idzie tam coś znaleźć. Jasne, że rap opiera się głownie na ******, ****** i innych rzeczownikach i epitetach, kttóre za wysublimowane słownicto nie należą, ale nie mozęmy generalizować i demonizować wszystkiego_Ot, tak gwoli sprostowania :)
Przepraszam, tak mi się skojarzył wywód.^^ Remedium, nie chciałem Cię w żaden sposób obrazić, tak dla jasności. :-*Socchi, czy ja mówię, że rap to kicha? A tak, mówię, ale mam na myśli właśnie Peję, reprezentującego biedę z portfelem wypchanym grubym plikiem banknotów, czy też jemu podobnych"biednych ludzi ze zniszczonym życiem", którzy gadają dla samego gadania. To, że rapowcy i biali murzyni tego nie dostrzegają, to już inna historia. ;) Rap Ostrego, (prawie) zawsze i wszędzie. To chyba jedyny raper, którego jestem w stanie słuchać, bez uśmiechu politowania na gębie(Plus kilka kawałków, Gurala i Killaz Group[np. Karma], ale to zboczenie, zaszczepione mi przez znajomą ;) ). Paktofonika to już klasyka sama w sobie, takiego zespołu, według mnie, już nie będzie, a szkoda, bo w ich muzyce, było "to coś".Rurzowa, sorry, byłem wtedy na prochach. ^^
 
"A tak, mówię, ale mam na myśli właśnie Peję, reprezentującego biedę z portfelem wypchanym grubym plikiem banknotów, czy też jemu podobnych"biednych ludzi ze zniszczonym życiem", którzy gadają dla samego gadania."Chyba dla kasy. Jakoś nie sądzę, by byli, aż tak głupi. Po prostu w ten sposób (nieźle) zarabiają. No chyba, że ta cała muzyka gangsta, hip-hop etc. to na poważnie jest, a ja mam zbyt wiele wiary w ludzi.
 
Elwer said:
Socchi, czy ja mówię, że rap to kicha? A tak, mówię, ale mam na myśli właśnie Peję, reprezentującego biedę z portfelem wypchanym grubym plikiem banknotów, czy też jemu podobnych"biednych ludzi ze zniszczonym życiem", którzy gadają dla samego gadania. To, że rapowcy i biali murzyni tego nie dostrzegają, to już inna historia. ;) Rap Ostrego, (prawie) zawsze i wszędzie. To chyba jedyny raper, którego jestem w stanie słuchać, bez uśmiechu politowania na gębie(Plus kilka kawałków, Gurala i Killaz Group[np. Karma], ale to zboczenie, zaszczepione mi przez znajomą ;) ). Paktofonika to już klasyka sama w sobie, takiego zespołu, według mnie, już nie będzie, a szkoda, bo w ich muzyce, było "to coś".
nie mówisz, a także ja tak nie uważam, że tak mówisz (;D)chciałem po prostu być fajny i pokazać, że pomimo tego, że syfu jest ponad 90%, to jest ta garstka składająca się na to małe 10%, które warto posłuchać... zresztą, co ja się tu będę produkował, inteligentny jesteś, to rozumiesz, co o mi chodzi ;]
 
Socchi said:
Socchi said:
Socchi, czy ja mówię, że rap to kicha? A tak, mówię, ale mam na myśli właśnie Peję, reprezentującego biedę z portfelem wypchanym grubym plikiem banknotów, czy też jemu podobnych"biednych ludzi ze zniszczonym życiem", którzy gadają dla samego gadania. To, że rapowcy i biali murzyni tego nie dostrzegają, to już inna historia. ;) Rap Ostrego, (prawie) zawsze i wszędzie. To chyba jedyny raper, którego jestem w stanie słuchać, bez uśmiechu politowania na gębie(Plus kilka kawałków, Gurala i Killaz Group[np. Karma], ale to zboczenie, zaszczepione mi przez znajomą ;) ). Paktofonika to już klasyka sama w sobie, takiego zespołu, według mnie, już nie będzie, a szkoda, bo w ich muzyce, było "to coś".
nie mówisz, a także ja tak nie uważam, że tak mówisz (;D)chciałem po prostu być fajny i pokazać, że pomimo tego, że syfu jest ponad 90%, to jest ta garstka składająca się na to małe 10%, które warto posłuchać... zresztą, co ja się tu będę produkował, inteligentny jesteś, to rozumiesz, co o mi chodzi ;]
Przestań słodzić. Bana i tak w końcu dostaniesz. ;)
 
Czy na forum jest osoba, która zobowiązała by się zamknąć mordę Kaczyńskiemu Lechowi? Ten człowiek nie bierze żadnej odpowiedzialności za to co mówi. Obawiam się, że jeśli nadal będzie "kozaczył" niczym Piłsudzki to na dniach czekają nas kolejne ciężkie przejścia z Rosją. Z tym unikaniem opublikowania raportu o stanie jego zdrowia musi być jednak coś na rzeczy, dzisiaj mając nieszczęście oglądać przemówienie Leszka obawiałem się, że zwyczajnie wypowie Rosjanom wojnę. Ciekawe jakie newsy przeczytamy nad ranem
 
Panie MaszPisior, wal się! Nienawidzę Leszka, uważam go za najgorszego prezydenta jaki mógł nam się przytrafić, ale to że się ANGAŻUJE w sprawy Gruzji jest dla mnie godne podziwu! Może mówię to dlatego, że Gruzja jest bliska memu sercu od pewnego czasu, ale dzięki temu umiem postawić się w sytuacji Gruzinów. Ameryka g*wno robi, a powinna! Nawet McCain, którego nie znoszę zaplusował u mnie mówiąc, że patrząc na Putina widzi trzy litery - KGB. Głupiej, ekspansywnej polityce tego pie*dolonego dupka trzeba dać porządnego kopa (bynajmniej nie mówię tu o jakiejś wojnie z Rosją -_-'). Bo poza tym, że cierpią na niej Czeczeni, Gruzini i inne tamtejsze narody, to jeszcze uderza ona w nas wszystkich, a także zwykłych, szarych Rosjan...
 
Agloval said:
Panie MaszPisior, wal się! Nienawidzę Leszka, uważam go za najgorszego prezydenta jaki mógł nam się przytrafić, ale to że się ANGAŻUJE w sprawy Gruzji jest dla mnie godne podziwu! Może mówię to dlatego, że Gruzja jest bliska memu sercu od pewnego czasu, ale dzięki temu umiem postawić się w sytuacji Gruzinów. Ameryka g*wno robi, a powinna! Nawet McCain, którego nie znoszę zaplusował u mnie mówiąc, że patrząc na Putina widzi trzy litery - KGB. Głupiej, ekspansywnej polityce tego pie*dolonego dupka trzeba dać porządnego kopa (bynajmniej nie mówię tu o jakiejś wojnie z Rosją -_-'). Bo poza tym, że cierpią na niej Czeczeni, Gruzini i inne tamtejsze narody, to jeszcze uderza ona w nas wszystkich, a także zwykłych, szarych Rosjan...
Popieram. Milczenie oznacza strach i przyzwolenie!Btw, Kaczka jedzie razem z kilkoma innymi prezydentami do Gruzji. Ma u mnie +.
Kiedy słyszysz o pokoju, coś Cię drażni, coś Cię złości, bo wiesz, że coś takiego nie istnieje. Że pacyfiści to po prostu banda tchórzy, dla których wojsko jest więzieniem. A dla mnie jest to symbol, coś w co wierzę, co być nie może, a co trzyma mnie przy życiu.
 
Dzięki Koziek ;) Szczerze mówiąc (przyznaję się bez bicia :p) nie słyszałem tych słów Kaczyńskiego, o które Masowi chodzi ( :beer: dla Ksienrzniczki ;)). Myślałem, że chodzi Ci o ten traktat, który wystosowali wraz z państwami Bałtyckimi. Okej, więc Mas, odwołuję "walenie się", ale sam angaż Kaczyńskiego (jak zwykle spieprzył z formą... co za człowiek...) był dobry. Tą wypowiedzią chciał chyba raczej wymusić od UE jakąś bardziej zdecydowaną reakcję, ale oczywiście wywołał w Rosji burzę na Polskę, co tylko świadczy o tym, że się kompletnie nie nadaje na to stanowisko.Powiem tylko jeszcze raz, ja patrzę na tą sytuację od strony przeciętnego Gruzina (wspaniały naród, fantastyczna mentalność ludzka, choć taka ponura powierzchowność... ale jak już jakiegoś poznasz... ;)), więc jakby każdy głos za Gruzją chwalę ;)A i to co mówi Koziek, głupio jest milczeć, tylko, że jak już się mówi, to trzeba przemyśleć. Tamten przemyślał w połowie. Jak zwykle.Jeszcze chciałem tylko zarzucić moim ostatnio ulubionym filmikiemhttp://pl.youtube.com/watch?v=Z_Db81FLNQQ
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom