Seriale

+
Niemożliwe może nie ale istnieje duże prawdopodobieństwo. Po prostu nie czuję żeby trzeba tam było coś dorabiać.
 
Z tymi 'kontynuacjami po latach' to może pies pogrzebany jest w tym że za dużo ich nie było a z pustego...

Edit: To do tych seriali wyłącznie.
 
Last edited:
"Ponoć" według kogo? Jakoś nie słyszałem zbyt wielu takich opinii. Wyreżyserował też Eraserhead, którego łatwo sie nie ogląda. :)
Po obejrzeniu serialu chciałem obejrzeć film, ale wyczytałem miażdżące opinie i odpuściłem żeby nie psuć sobie serialu...
 
Ja bym obejrzał, moim zdaniem film jakoś znacząco od serialu nie odbiega jakościowo. Po prostu nie za wiele wnosi do całej historii i zapewne o to ten żal - spodziewano się pewnie domknięcia wątków niezakończnonych w serialu.
 
Zapowiedź kontynuacji ma jeden plus jak na razie. Kiedy na zajawce (CLICK) usłyszałem motyw przewodni serialu od razu naszła mnie ochota żeby to ponownie obejrzeć :D

 
Ok, czas się wziąć za doktora Who, ale tego jest tyle, że człowiek się gubi. Ktoś coś zasugeruje, co warto oglądać i w jakiej kolejności?
 
Po trzech odcinkach Gotham można już coś konkretniejszego napisać o tym serialu i niestety nie będą to pochwały :/

Pilot jak się rzekło był bardzo słaby. Brak klimatu, denne dialogi, beznadziejny montaż, kiepskie prowadzenie fabuły. Drugi odcinek był ciut lepszy, tylko ciut, ale to dawało nadzieję, że serial się jeszcze rozkręci. Nastoletnia Selina nawet dawała radę i wcale nie jest starsza od Bruce'a ;) Niestety, trzeci odcinek to znowu dno. Pomysł na historię był spoko, ale wykonanie leży, kwiczy i samo się kopie po twarzy. Twórcy chyba sami nie wiedzą jeszcze czy ma to być serial na poważnie czy nie. No i gliniarze rozwiązujący zagadki kryminalne i łapiący bandytów dzięki szczęśliwym przypadkom i zbiegom okoliczności.

Jeśli twórcy chcieli nawiązać do tego demotywatora:


To im się udało...
 
Sugeruje żeby nie oglądać od końca, w kolejności malejącej i na 'chybił-trafił'.

Dzięki!

@HuntMocy ja jestem po dwóch odcinkach, o pierwszym już sporo pisałem. Natomiast drugi, cóż, troszkę lepszy, ale tylko troszkę. Historia niezła, klimat ujdzie. Ale w dalszym ciągu tragiczna sztuczna otoczka - gra aktorska, interakcje, drętwe dialogi, bezsensowny patos w niepotrzebnych miejscach... zawiodłem się, oglądam tylko dlatego, że to "Batman".
 
Nie wiem czy nie było już mowy o tym serialu, ale w ostatnich stronach tematu nie znalazłem a serial chyba dość nowy. Mianowicie "The Knick". Przypadł mi niesamowicie do gustu.

Krótki zarys:

Clive Owen jako arogancki, zapatrzony w siebie i uzależniony od kokainy genialny chirurg stojący na czele odważnego, młodego zespołu medyków nowojorskiego szpitala na początku XX wieku.


Akcja serialu osadzona jest w Nowym Jorku, w szpitalu Knickerbocker, w pierwszych latach XX wieku, gdy nie istniały antybiotyki, a umieralność pacjentów była zatrważająco wysoka. Dr John Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne, jednocześnie zmagając się z uzależnieniem od kokainy. Thackery stoi na czele młodego, odważnego zespołu, w skład którego wchodzą jego protegowany Everett Gallinger, młody Bertie Chickering Jr. oraz Algernon Edwards – obiecujący chirurg z Europy, który – wbrew woli Thackery’ego, zostaje włączony do zespołu. Galerię charakterystycznych postaci serialu uzupełniają Cornelia Robertson, córka dobroczyńcy szpitala; gburowaty kierowca ambulansu Tom Cleary; Lucy Elkins, nowa twarz w zespole pielęgniarek; szemrany zarządca szpitala Herman Barrow, oraz siostra Harriet, pielęgniarka, która nie obawia mówić się, co myśli. Nowy serial obyczajowy produkcji Cinemax pokazuje zespół lekarzy na początku XX wieku. Lekarze i pielęgniarki wprowadzają pionierskie metody leczenia i przekraczają granice ówczesnej medycyny, aby ratować zdrowie i życie pacjentów. Reżyserem wszystkich dziesięciu odcinków serialu jest laureat Oscara Steven Soderbergh (Traffic, film HBO Wielki Liberace), a jego gwiazdą - wyróżniony nominacją do Nagrody Akademii Clive Owen (Bliżej, Ludzkie dzieci). Polska premiera serialu odbędzie się dzień po amerykańskiej.


Obecnie emitowany jest 1 sezon a dokładniej jakoś na dniach ma być premiera 9/10 odcinka. Z tego co wiem ma być kontynuacja.
Gorąco polecam.

filmweb: http://www.filmweb.pl/serial/The+Knick-2014-698138
 
W najbliższy weekend za darmo odkodowane będzie HBO, więc każdy będzie mógł obejrzeć m.in. pierwszy odcinek Watahy za friko w dobrej jakości :)
 
Chciałam się tylko poskarżyć, że siódmy sezon Castle'a mi w ogóle nie robi, cały ten motyw ze zniknięciem wiadomo kogo jest dżampnięciem szarka. I w ogóle, kto to wymyślił, ja się pytam i zepsuł mi serial, hę? W końcu cały czas zabawa opierała się na erotycznym napięciu między bohaterami, potem, kiedy zostali parą, zrobiło się słabiej, ale jeszcze dało się coś wycisnąć. Ostatni odcinek szóstego sezonu, pomimo przerysowania, był jednak zabawny, aż do finału. Mówię meh.
 
Jak wrażenia po Flash? Mi się nawet podobało. Oby się rozwinęło.

Powrót Arrow też udany. Końcówka zaskakująca.
 
Top Bottom