Seriale

+
Oglądaliście Black Mirror? Jeden z najlepszych seriali SF, do tego chyba najmądrzejszy serial SF (niestety tylko 7 odcinków, ale najwyraźniej wysoka jakość tego wymaga)
Wczoraj obejrzałem dwa pierwsze odcinki. Rewelacja. Soczyste połączenie absurdu z obserwacją obecnych trendów, podane w dystopijnym sosie. Momentami dość przerażające i zdecydowanie dające do myślenia.
 
Za chwilę zaczynam sezon 3 Arrow, liczę, że będzie utrzymany w dobrym tempie, tak jak poprzedni.

24 czerwca premiera 5 sezonu "Suits" (W garniturach), wreszcie, nie mogę się*doczekać :)

W lipcu premiera 3 sezonu Ray Donovan, po trailerach wnioskuję, że będzie jeszcze bardziej patologicznie, genialnie :)

Zapowiadają się ciekawe serialowo miesiące ;)
 
Też jestem zaskoczony, ale jeśli dalej by to miało wyglądać tak jak obecnie wygląda 3 sezon to lepiej niech skończą. Btw dziwie się bardzo, że po 2 jakby nie patrzeć świetnych sezonach teraz serwują tak miernej jakości trzeci. Zupełnie jakby to nie był ten sam serial.
 
Ciekawe czy kiedyś uda się gdzie indziej. Podobno są zainteresowani.

View attachment 17513

---------- Zaktualizowano 07:59 ----------

A tu to samo od naekranie.pl
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    57.5 KB · Views: 33
WOW nowy 'True Detective' jest SUPER!

fajna baja, jedynka miała swoje wady ale w historie dało się uwierzyć chociaż jej nie skończyli i to pewnie przez to, kazano im w dwójce zrobić pełną opowieść i zwariowali, chyba bardziej bym uwierzył jakby ten bezoki wysiadywał jakieś jajo węża i wpadły by anakondy, ale do przewidzenia to było, najmocniejsza strona imho koleś co go Bachleda złapała na dziecko
Co do 'Hannibala z odcinka na odcinek coraz lepszy.

---------- Zaktualizowano 17:07 ----------

zapomniałem [True Dedective]
jak można dawać komediowym poważne role, to samo miałem przy 'Rzezi'
 
@dtApiOn

Vince Vaughn nie jest złym aktorem i moim zdaniem w tej roli zaskoczy wiele osób. A Rzeź jest bardzo dobrym filmem. Wiele osób ma ten problem z aktorami, którzy grają ''poza swoją ramą'', ale nie warto się uprzedzać. Polecam film "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" z Jim'en Carrey'em w którym Jim pokazuję, że nie stworzony został tylko do komedii.
 
Hej, co ludzie chcą od nowego Detektywa? Doszły mnie jakieś hiobowe wieści, że beznadzieja, więc obejrzałem nie bez zwłoki i IMO otwarcie sezonu świetne.
 
Mam już po dziurki w nosie filmów i seriali o superbohaterach. Zrobiliby wreszcie jakiś porządny serial Sci-Fi w stylu Space Above and Beyond.


Pijawy kur*a!!!
 
Mam już po dziurki w nosie filmów i seriali o superbohaterach. Zrobiliby wreszcie jakiś porządny serial Sci-Fi w stylu Space Above and Beyond.


Pijawy kur*a!!!

Firefly...

No i, żeby było fair, Herosi byli przed serialowym bumem na superbohaterów.
 
W chwili, w której dotarło do mnie o czym jest Firefly (w sensie odniesień do wojny secesyjnej i konfederatów, jako bohaterów a reaversów jako metafory zła, którą podówczas reprezentowali tubylczy mieszkańcy), jakoś mi zdechła trochę sympatia, bo nie umiem wyrzucić tego z głowy. I po co mi to było, meh.
 
Top Bottom