sihill

+
sihill

dziwna rzecz z tym sihillem - kiedy pierwszy raz poszedlem na te pola zabilem wiwerny i wzialem sihilla, niestety chwile pozniej poleglem (bez save), po wczytaniu wczesniejszego zapisu juz go tam nie bylo, od tamtej pory pojawiam sie w tej okolicy o roznych porach dnia i nocy, ale miecza ani widu ani slychu :(macie jakies pomysly/spostrzezenia/sugestie jak sprawic zeby on sie tam pojawil (poza oczywista - probowac do skutku :p )wiem ze szanse male, ale kto pyta nie bladzi :)
 
Sihill na polach jest, zdaje się, jakąś drobną pomyłką. Gra nie może się ich ustrzec, ot, choćby pewnego razu znalazłem w krzewie ginatii elficki miecz ceremonialny i skórzana zbroję o0 inny wiedźmin widać zabalował i zgubił oddając pawia pod krzaczkiem... Znam jeszcze jedną osobę, która go (sihil) rzekomo odnalazła, lecz moje próby odszukania go spełzły na niczym, a jestem dość rzetelnym penetratorem wszystkich wnęk, szczelin i pojemników. Uważnie się rozglądałem, ale nie namierzyłem miecza nigdzie w okolicy. Mam tylko pytanie - gdzie się on znajdował? W okolicy, o której wiem, że powinien się znajdować odnalazłem bowiem parę rozszarpanych zwłok z tym, że peirwszych nie mogę przeszukać. Geralt staje i gapi się na nie bez żadnego komentarza. Drugie zwłoki są (!) nieosiągalne. Namierzam je, lecz przejście do nich jest zablokowane pniem i głazami (które można poruszyć znakiem Ard, jednak problem pozostaje).
 
Ja pierwszy raz przechodząc gre także nie napotkałem miecza tam gdzie powinien byc. Jednak dziś przechodząc 2 raz miecz już tam na mnie czekał. Ale opisze też inny przypadek ide do kowala wykuwam srebry miecz, później nie wiedzac o co chodzi zabijam południce i co widze? miecz który kupiłem w sklepie znajdował się w ciele zabitego potworka. Natomiast w ekwipunku miałem stary miecz.
 
Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :pP
, a jestem dość rzetelnym penetratorem wszystkich wnęk, szczelin i pojemników.
Normalnie jak nasz Geralt , żadnej nie przepuści hehe
 
CorwinzAmberu said:
Mam tylko pytanie - gdzie się on znajdował? W okolicy, o której wiem, że powinien się znajdować odnalazłem bowiem parę rozszarpanych zwłok z tym, że peirwszych nie mogę przeszukać. Geralt staje i gapi się na nie bez żadnego komentarza. Drugie zwłoki są (!) nieosiągalne. Namierzam je, lecz przejście do nich jest zablokowane pniem i głazami (które można poruszyć znakiem Ard, jednak problem pozostaje).
lezal wlasnie przy tych rozszarpanych cialach
 
Miecz jest tam gdzie są te dwa ciałam i wywerny, tylko trzeba wiedzieć że pojawia się tylko przy PIERWSZYM wejściu do lokacji a później znika, nawet jak wejdziemy do Domu Pustelnika w tej lokacji !. Niestety dowiedziałem się o tym w połowie rozdziału i musiałem zacząć od początku. Ale miecz znalazłem.
 
wyglada na to ze moj przedmocwa ma racje - rozpoczalem akt od poczatku i rzeczywiscie, podczas pierwszej wizyty na polach sihill sobie lezal przy tych rozszarpanych cialach gdzie przebywaja wiwerny, postanowilem przeprowadzic maly eksperyment - zapisalem gre i wyszedlem z pól bez podnoszenia go, zaraz potem wrocilem na pola i sihilla juz tam nie bylo, wiec wczytalem quicksave'a i teraz biegam z najslynniejszą brzytwą Mahakamu :D
 
@szechlaPotwierdzam w 100% spostrzezenia mojego przedmówcy . Dokładniea tak jest. Sam z ciekawości wgrałem sobie sejva z przed pierwszej wizyty na polach i sihill leży jak złoto . Ale jak się wyjdzie i wróci - myk ! i tyle go widzieli. Ja niestety zbyt daleko zaszedłem by zacząc od tego momentu ale i tak wydaje się to bugiem ( mogę się mylić) . Zresztą i tak ten Gwhair( nie wiem jak to napisać) dużo fajniejszy.
 
mleski said:
Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :pP
, a jestem dość rzetelnym penetratorem wszystkich wnęk, szczelin i pojemników.
Normalnie jak nasz Geralt , żadnej nie przepuści hehe
;) A co do Sihila, czy ktoś próbował zdobywać "duplikaty"? Czyli kolejne egzemplarze za zdobycie 10 trofeów, wszystkich rodzajów zębów dla Zahina lub zabijając Jean Pierre'a, który rzekomo nosi takież ostrze?
 
Miałem 2 sihile za ząbki dla Zahira i za zabicie Jean Pierre'a. Niczym się od siebie nie różnią i są dość tanie w sprzedarzy.
 
Ja sihila nie znalazlem nawet po wgraniu save z pierwszej wizyty na polach i udaniu sie wprost do tej lokacjiMam jeszcze takie pytanie, ciut OT, ale nie chce zakladac specjalnie po to tematu. Czy w IV akcie mozna gdzies dostac lepszy pancerz/zbroje? Ktos gdzie wspomnial o zmianie pancerza u Kalksteina.. to w IV akcie nastapi?
 
Z tego co mi wiadomo, to jedyna zbroja jaką można dostać od Kalksteina (lub innej postaci, w zależności od podjętych decyzji), to zbroja Kruka i następuje to w V akcie.
 
Tak, a gwoli szerszego wyjaśnienia, w 4 akcie nie dostaniesz niczego ponad fragment zbroi Kruka, o którym wspomina Berengar. A w grze występują jedynie dwie skórzane kurty (dwie - czyli dwa różne rodzaje jakościowe) i 3 wersje owej zbroi Kruka, którą zdołasz stworzyć dopiero w piątym akcie - a jej forma zależeć będzie od strony, za którą się opowiedziałeś w trakcie historii.
 
Leży w trawie, nie na ciele, dlatego wystarczy ze wczytasz inną lokację nie zabierając miecza przy pierwszej wizycie a przepada. Przed chwilą go znalazłem w tym miejscu właśnie.
 
Jeśli nie znajdziecie sihila na POlach, nie ma płaczu, jak pisali już poprzednicy, zdobędziecie go później (czy po zakończeniu questa dentysty, czy po zabiciu jean pierre'a, czy po zdobyciu 10tego trofeum u Wielkiego Łowczego - zamiast srebrnego miecza), na pocieszenie kupcie sobie Gwalhira u syna kowala, też wymiata mieczyk i ładny jest przy tym, za jedyne 3 tys. orenkuff..
 
wchodzisz na pola od strony wioski i idziesz w strone ruin.tuż przed nimi skręcach lekko w lewo i idziesz caly czas prosto az w koncu zobaczysz gniazdko wywernodciągaj je i zabijaj pojedynczo to bedzie bulka z maslem 8)
 
Top Bottom