Skarb Hrabiego Reuvena BUG

+
Mam problem, przyszłam do Menge, wypytałam go, on już nie żyje, wychodzimy z Triss spaliła ten przybytek i jest czas na wyjście. Oczywiście wchodzę na szopę, skaczę... No i właśnie NIC. Wiem, że powinien mnie zaczepić jakiś człowiek i doprowadzić do Dijkstry, ale nic takiego się nie dzieje.
Gram na modach i prawie wszystkie zdezaktywowałam (oprócz tego na wagę i poprawienia grafiki), wróciłam z zapisem (i to sporo, musiałam przejść całe zadanie raz jeszcze), próbowałam różnych scenariuszy (tj bijatyka od razu, bijatyka później, zwalenie tego na Triss) i nadal nie działa, jestem w martwym punkcie :c Dojść do Dijkstry samemu też się nie da, próbowałam za pierwszym razem i nie ma go w tej łaźni (zresztą już ktoś miał taki problem i nawet jak był w bibliotece to nie było właściwej akcji dialogowej, ale wtedy pomogło cofnięcie zapisu, a u mnie niestety nie...).
Pomocy :(
Post automatically merged:

Edit, nigdzie nie było info o rozwaleniu ściany, tylko o przeskoczeniu muru <facepalm> (w końcu znalazłam rozwiązanie w komentarzach na yt). Temat do kosza
 
Last edited:
Top Bottom