Skarby

+
Status
Not open for further replies.
woojjj said:
Znalazł ktoś 10 skarbów w grze ?? bo ja tylko 5 (to nie quest tylko dodatek autorów)
yyy eeee hmmm Ale o so chosi?Poza tym, jeśli już piszesz coś o dodatkowych przygodach od CDPR (chyba, nie wiem czy dobrze rozumiem Twoją "wypowiedź") to nie wiem dlaczego wylądowało to w temacie o Akcie I.Tak na marginesie to nie wiem o co Ci w ogóle chodzi, grałem w dodatkowe przygody, ale o skarbach nic tam nie było. Fajna podpucha jakaś xD
 
wy naprawdę nie wiecie dobra te skarby to najczęściej składniki alchemiczne w I rozdziale to księżycowe drobiny , sproszkowana perła i coś z querbem II-III to harval (miecz stalowy) i 2 żółte meteoryty 1 od baraniny jak go deadłem a 2 w handlowej ja znalazłem je dzięki ciekawości .
 
woojjj said:
wy naprawdę nie wiecie dobra te skarby to najczęściej składniki alchemiczne w I rozdziale to księżycowe drobiny , sproszkowana perła i coś z querbem II-III to harval (miecz stalowy) i 2 żółte meteoryty 1 od baraniny jak go deadłem a 2 w handlowej ja znalazłem je dzięki ciekawości .
Składniki alchemiczne nazywasz skarbami? No w sumie te co wymieniłeś są dość rzadko spotykane, ale jednak da się je zwyczajnie kupić, więc nie przesadzałbym z określeniem ich "skarbem". A już myślałem, że to ja przegapiłem jakieś Easter Eggi :p
 
Teraz jestem w IV roździale znalazłem shila na polach przy kręgu druidzkim (można go dostać jak się tam wchodzi 1 raz a poziom gry to chyba średni)
 
Po 3 latach od premiery wiemy, że w grze można zdobyć składniki alchemiczne i meteoryty. Sproszkowana perła to nic specjalnego. Jakbyś sam przegapił jakieś skarby to zapraszam do lektury wiedźmińskiej wikipedii: http://witcher.wikia.com/wiki/Witcher_Wiki, tam jest każda możliwa informacja.
 
To nie skarby tylko przedmioty łatwe do przeoczenia,ominięcia, ale skarbem bym to nie nazwał. Jedyny skarb w grze to Opary Gonu ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom