[SPOJLER] Najciemniej pod latarnią i czarna Płotka - Xbox One

+
[SPOJLER] Najciemniej pod latarnią i czarna Płotka - Xbox One

Robię zadanie Najciemniej pod latarnią i kiedy mam ,,Przedostać się do Filippy nie robiąc hałasu", to nie mogę się do niej przedostać przez zniszczone schody, ale nie mogę na nie skoczyć, a powtarzam grę po raz drugi i wiem co w tej misji trzeba zrobić i ten problem pojawił się po wydaniu update'a 1.03.
Czy ktoś miał podobny problem ? Jak tak to wiecie jak go rozwiązać ?

PS. Po jakimś czasie grania, Płotka zmieniła kolor na czarny i tylko na jednym sejvie, przełączam się na inny save i Płotka ma swój początkowe barwy.

---------- Zaktualizowano 17:48 ----------

Wyjaśnienie : Zadanie wygląda tak, że muszę dogonić Filippe i gdy do niej docieram muszę zabić Żywiołaka Ognia, gdy go zabijam powinienem skoczyć na schody, problem w tym że podczas walki nie można skakać... A ja już nie walczyłem, bo z kim skoro ona na górze, a Żywiołak liże glebę ? Jak pierwszy raz robiłem zadanie to pojawiły mi się takie opcje : Sprint, Skok, Wiedźmińskie zmysły. Teraz jak robię, czyli po raz drugi to mam tylko takie : Silny atak, Szybki atak, Unik, Rzuć znak. Zobaczcie u byle jakiego YouTuber'a by zobaczyć jak zadanie wygląda.
 
Top Bottom