Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

+
Yngh;n9724181 said:
Czekam na jakąś relację fotograficzną z eventu . Poza fotografem "od REDów" wielu członków community również robiło zdjęcia komórkami, więc z pewnością będzie można dokonać uzupełnienia zebranego materiału .

Ja to pecha strasznego miałem i większość moich zdjęć z wewnątrz studia skończyło albo rozmazane, albo wyciemnione, toteż fotorelacja z mojej strony odpada. Mogę co najwyżej wrzucić fotki z zewnętrznego studia i kilka niskiej jakości zdjęć z wewnątrz albo spróbować rozjaśnić niektóre w gimpie.
 
Korzystając z chwili czasu zdążyłem swoje podziękowania napisać w innym temacie, ale chyba nikt nie ma mi tego za złe ;)
Mógłbym wam wszystkim dziękować i dziękować, rozpisywać się przy tym, także nikomu nie chciałoby się już czytać. Napiszę więc krótko - było super
 
Niesamowite spotkanie z niesamowitymi ludźmi w niesamowitym miejscu. CD Project Red to chyba jedyne studio na tej planecie, które zaprasza do siebie konsumentów swoich produktów, pokazuje im co i jak, daje możliwość dogłębnego zapoznania się z arkanami powstawania gier, obdarza posiłkami sprowadzanymi od samego Hensleta ( przepyszne mięsiwo :), ziemniakami pieczonymi w Temerii i jeszcze obdarowuje unikalnymi prezentami. Naprawdę brakuje słów aby określić pozytywne zachowanie tego studia na przestrzeni lat w stosunku do klientów jakimi są gracze.

Spotkanie z tymi wszystkimi ludźmi, u których część serca jest zajęta Wiedźminem, a których rzadko spotyka się na codzień daje moc :) No i przede wszystkim, zadając pytanie Twórcom, dowiedziałem się, że Wiedźmin nie został "porzucony" lecz "zawieszony". To dobrze rokuje na przyszłość. Jest na co czekać :)
 
Kapitalne spotkanie i jeszcze lepsi ludzie. Naprawdę jestem Wam wdzięczny za ten spędzony czas :)
 
Top Bottom