Świąteczna kartka od Wiedźmina

+
Zbiku said:
Draghmar - to pewnie bede ja (pierwsza wersja nazwiska poprawna :)). Aktualnie glownie jako programista 3D, ale generalnie wszystko po trochu (gameplay, wczesniej narzedzia). Wesolych Swiat, Panowie (i Panie).
Ciesze sie . Tylko powiedz mi czemu nie zajzales na PW?
 
to ważne: Życze zespołowi CDPRed wesołych pogodnych świąt i aby praca nad grą przebiegała Wam bardzo dobrze oraz żeby owoc tej pracy był jak najszybciej w sprzedaży poza tym zyczę Wam miłego planowania nowego Tygodnia z Wiedźminem
 
Dobra koniec postu to zycze wam malego kaca dobrej kielbaski i jeszcze wiecej zarcia, no i oczywiscie zebyscie dzisiaj jeszcze dostali jakies prezenty
 
A co mi tam, też przyłącze się do życzeń świątecznych. Życzę wszystkim forumowiczom wielu miłych dni spędzonym na tymże forum, ale najważniejsze - całemu zespołowi CDPRed miłej i owocnej pracy nad grą. Ciekamy z niecierepliowścią. Błagam was nie zawiedzcie naszych marzei snów o grze THE WITCHER.
 
krakers said:
tylko ja nie dostalem jeszcze kartki, czy moze ktos jeszcze oprocz mnie czeka?
Tak, ja. To dość dziwne, biorąc pod uwagę, że Yarpen już dostał. Pochodzimy przecież z tego samego miasta...
 
Nightmare said:
Tak, ja. To dość dziwne, biorąc pod uwagę, że Yarpen już dostał. Pochodzimy przecież z tego samego miasta...
Misto nie ma znaczenia. Ja dostalem np. dzien pozniej niz Faile, a dwa dni pozniej niz ten co dostal ja jako pierwszy.
 
Czekam, czekam... Listonosza nie było przed świętami, moze będzie przed nowym rokiem
 
Draghmar said:
Miasto nie ma znaczenia. Ja dostałem np. dzień później niz Faile, a dwa dni później niż ten, co dostal ją jako pierwszy.
Dzięki za wyjaśnienie. Już zaczynałem się bać, że to wina mego porąbanego adresu (mieszkanie leży na innej ulicy, a adres jest na inną).
 
Nightmare said:
Dzięki za wyjaśnienie. Już zaczynałem się bać, że to wina mego porąbanego adresu (mieszkanie leży na innej ulicy, a adres jest na inną).
jak oni cie pocieszaja to ja cie zmartwie niestety to tez moze miec znaczenie ale predzej czy pozniej to do ciebie tez dojdzie
 
Wreszcie doszła! Numer 765 z podpisem Dominika Redmera (jak coś przekręciłem to przepraszam, długopis zaczynał Ci się wypisywać ). Tak nawiasem mówiąc - naprawdę ładny rysunek.
 
Top Bottom