Szukam moda / Proponuję moda

+
@PATROL Cóż, ja zrozumiałem, że chodzi o to, żeby wszystkie rękawice zawsze wyglądały tak, jak normalnie wyglądają przy założeniu pierwszej zbroi kota lub koszuli. Co też mój mod robi (chyba? :p przynajmniej u mnie). Te brązowe karwasze u mnie bez moda zawsze są, również z koszulą, pozbycie się ich to kwestia edycji modeli, nie trzech minut zabawy z xml, a na to nie mam ani czasu ani umiejętności. :D

Edit: ninja magister już wyjaśnił o co chodziło. :D
 
Last edited:
@PATROL

Ja już się chyba poddałem. Jednak zanim ostatecznie złoże broń zapytam - jaką masz wersję gry (z dodatkiem czy bez), jaki posiadasz system operacyjny i jak instalowałeś moda (również w jakiej wersji)?
 
mi działa mod na LoD, a maszt wciąż jest z daleka niewidoczny.

Dziwna sprawa, jak sprawdzałem pierwszą wersję moda, zaraz po premierze, to maszt był widoczny z daleka, wrzucałem nawet screena w innym temacie. Czyżby późniejsze wersje coś pokićkały?

Inna sprawa, że potem z modyfikacji i tak zrezygnowałem - nie spadek fpsów był najgorszy, a ciągły stuttering.
 
@Yavoth, a bo ja sprawdziłem na różnych zbrojach, akurat koszuli i Kota pod reką nie miałem, źle zrozumiałem cel modyfikacji :D

Co do moda na LoD, to wersja LoDAll, grę mam w najnowszej wersji na galaxy z dodatkiem, mam Win7. A ten maszt to u mnie wygląda inaczej z bliska, jest poprzeczny a nie ukośny :p Zaraz wrzucę screena.

E: Chyba wygląda inaczej, bo to już nie statek Radowida, którego przecież po ukończeniu gry tam nie ma. :p


 
Last edited:
To lipa.

Łudziłem się że będzie też większy zasięg rysownia, a nie tylko większa szczegółowość dla obiektów, które już są w tym zasięgu.
 
To lipa.

Łudziłem się że będzie też większy zasięg rysownia, a nie tylko większa szczegółowość dla obiektów, które już są w tym zasięgu.

Screeny na nexusie z Kaer Trolde dobrze pokazują, co ten mod robi. Małe modele jak drewniane konstrukcje, beczki, skrzyneczki, worki, sztachety, to wszystko znacznie dalej się wczytuje. Też miałem nadzieję na dalej wczytujące się budynki w Novigradzie, ale i tak mod nie daje tak mało od siebie, w dodatku wciąż jest poprawiany i naprawiany.
 
Zapoda mi ktoś działającego moda na pełne doświadczenie za wszystkie zadania? Szukam moda na medytacje, w którym wybieramy ile czasu chcemy medytować i widać jak ten czas mija.
 
Mam pytanie, czy jest możliwa podmiana tekstur roślinności? Szczególnie chodzi mi o trawę.

.diskusjon.no/uploads/monthly_05_2015/post-310182-0-93596400-1431938212.gif
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem to na trailerze, urzekła mnie złocista, sucha trawa i pola. Po prostu jestem ciekawy czy można się zbliżyć choć trochę do tej atmosfery przy pomocy modyfikacji.
Po za tym ciekawi mnie też czy możliwa jest modyfikacja Hud-a i okien postaci (ekwipunku, bestiariusza itp.) Cieszyłbym się lekką zmianą kolorystyki na tą znaną z E3 2014. A co do Huda to zbliżenie go wyglądem do tego z Wiedźmina 2, irytuje mnie między innymi ten gruby pasek życia.
 
Last edited:
Co się dzieje z modem E3FX? Widzę, że skończyło się jego wsparcie i od patcha 1.10 nie można go używać. Ktoś kontynuuje prace nad tym modem, czy już umarł na amen?
 
Dobrze, że większość innych "modów" SweetFX/ReShade działa.
Jeśli nie uruchamia się jeden trzeba znaleźć następny.
 
Co się dzieje z modem E3FX? Widzę, że skończyło się jego wsparcie i od patcha 1.10 nie można go używać. Ktoś kontynuuje prace nad tym modem, czy już umarł na amen?
A to ci nie wystarczy?

STML 2.0


Wygląda to świetnie.

Z tego co wiem w pełni funkcjonalnego STML 2.0 jeszcze nie ma (autor miał jakieś poważne kłopoty).
Mylę się?
Ale ma być i to chyba niebawem.
@I_w_a_N
Ty grałeś w grę. Na ile lepiej to wygląda wdg, ciebie?
 
Last edited:
Z tego co wiem w pełni funkcjonalnego STML 2.0 jeszcze nie ma (autor miał jakieś poważne kłopoty).

Mylę się?
 
Siemka,
Od razu przepraszam jeśli taki post już był, nie jestem na bierząco na forum

Poszukuje albo proponuje moda lub dodanie zawartości do gry polegającej na sortowaniu zadań (głównie ukończonych).
Wyglądało by to tak że np domyslnie zadania skończone ostatnio pojawialy by się na samej górze. Na póżniejszym etapie gry znalezienie ostatnio zakończonego zadania jest bardzo trudne gdyż są sortowane w jakiś dziwny sposób, a czasem chciałbym sobie przeczytać komentarz do danego questa.
Można też sortować zadania dostepne od leveli, tez byloby to łatwiejsze.

Jak ktoś zna takiego moda to prosze o info.
 
Poszukuje lub proponuje moda na zmianę lub usunięcie wskaźnika zalecanego poziomu zadań. Ale musiałoby się to wiązać z potworami i ich poziomami.

---------- Zaktualizowano 19:32 ----------

Dodam jeszcze żeby te zadania dawałyby jakąś bardziej realną nagrodę np. za zlecenie na starożytnego leszego czy biesa dawałoby większą nagrodę niż samo pogadanie z kimś z wątku fabularnego czy znalezienie czegoś tak by gra sprawiała większej satysfakcji z wygranej z jakimś naprawdę silnym przeciwnikiem coś na wzór dark souls.
 
Top Bottom