Trzecie urodziny serwisu Elkander

+
Trzecie urodziny serwisu Elkander

Zapewne wielu osobom odwiedzającym naszą stronę znany jest poświęcony fantastyce i literaturze serwis Elkander. Mamy przyjemność poinformować Was, że w dniu dzisiejszym Elkander obchodzi swoje trzecie urodziny. Z tej okazji redakcja serwisu przygotowała masę niespodzianek i konkursów, w których do wygrania jest łącznie kilkadziesiąt książek, gier oraz innych gadżetów. Jubileusz trwa do 23 grudnia. W tym roku urodziny obchodzone są w konwencji Władcy Pierścieni. Więcej informacji o urodzinowych konkursach, nagrodach, zasadach oraz o towarzyszącej urodzinom zabawie z konwencją Władcy Pierścieni tutaj. Zapraszamy.
 
No to sto lat państwo młodzi. O konkursie wiem już od wczoraj i na pewno wezmę udział. Trzeba wam trochę skład opróżnić :p
 
Elwer said:
No to sto lat państwo młodzi. O konkursie wiem już od wczoraj i na pewno wezmę udział. Trzeba wam trochę skład opróżnić :p
to ty, jako redaktor możesz? :p
 
Wszystkiego naj naj, żebyście mieli mnóstwo ekskluzywnych materiałów, wejść na stronę od groma i wielu pozytywnych komentarzy! ;]
 
W sumie to każdy może brać udział - mam na myśli współpracowników. Ścisła redakcja tylko nie może brać udziału w konkursach. A przy okazji - jak ktoś jest chętny do współtworzenia Elkander to się polecam ;)BTW. Pojawił się nowy pierścien do znalezienia, poprzednie 3 zostały odnalezione. http://www.elkander.pl/3urodziny_pierscienie.phpBTW. Pierścieni będzie w cholere, bo nagród jest dużo, więc każdy ma szansę coś wygrać ;)
 
Co ile ranking jest aktualizowany ? Co prawda watpie, zeby do 23 nikt jeszcze nie znalazl dzisiejszych pierscieni, ale status nadal maja "POSZUKIWANY" :p
 
Wallace said:
Co ile ranking jest aktualizowany ? Co prawda watpie, zeby do 23 nikt jeszcze nie znalazl dzisiejszych pierscieni, ale status nadal maja "POSZUKIWANY" :p
Ja już jakiś czas temu wysłałem, więc znalezione są na pewno ;)Ranking jest raczej aktualizowany nieregularnie.
 
Top Bottom